Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 maja 2009, 09:50

Witam z rana. Mały w nocy jak zwykle spał dobrze z jedną pobudką na jedzenie o 3, a 6.30 się obudził i wzięłam go do nas, zjadł, pogadał i zasnął, pospał do 8, zmieniłam mu pieluchę znowu pogadał, zasnął i śpi do teraz, zresztą tatuś też.

Gorzej z moim spaniem, bo szczęka nasuwa mnie dalej :ico_zly: ale muszę przyznać, że już trochę mniej.

milutka :ico_prezent: dla Klaudii za 4 miesiące
A co do tego, że nie potrafi się sobą zając. Bartek też ma takie dni, że bawi się jak z nim gadam, a jak zostaje sam to robi yyyyyyyyyyyyyyy, bo on nie płacze tylko jęczy, ale ten dźwięk jest tak wkurzający, że zbyt długo nie wytrzymuję i biorę go na ręce. Próbowałam go przetrzymać, ale potrafi tak 15-20 macha rączkami i patrzy w punkt gdzie mu zniknęłam - nic go wtedy nie interesuje.
Nie leży też już godzinę na macie, po 15 minutach mu się nudzi i muszę mu zmieniać wystrój :-D mam różne zabawki do przywieszania i mu zmieniam.

A co do zabawek, to ja kupiłam używane i są super, o takie
http://www.allegro.pl/item597965555_tin ... i_zoo.html
jak mu się znudzą to znowu kupię używane, zawsze to taniej, a mały juz tego całe pudło.

Wcześniej kupiłam mu kilka nowych z Lamaze i słoń jest jego ulubioną do dziś.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 maja 2009, 09:51

a mam pytanko czy Wasze dzieciaczki juz siegaja po zabawki do góry..i czy łapia sie za kolanka???.
mój już sięga po zabawki te z karuzeli i tez z leżaczka chwyta,nogi ciągle do góry podnosi, także łapie rączkami za kolanka i nawet chwyta swoją stópkę :-D
a wczoraj ,,odkrył" że ma ucho i ciągle się za nie łapie i ciągnie, jakby chciał wyrwać :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 maja 2009, 09:51

łapia sie za kolanka???bo moja jeszcze nie a pani rehabilitantka mowi ze juz powinna..
Marcia, oni przede wszystkim na teorii się opierają... Każde dziecko inne jest... Córcia w swoim czasie nabywa nowych umiejętności, nie martw się, dogoni wszystkie inne dzieciaszki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 maja 2009, 09:54

dziewczyny a nowe ciuszki pierzecie najpierw czy od razu zakładacie maluszkom? bo ja piore....
ja piorę wszystko zanim założę

Mój mały chwyta wszystko co ma w zasięgu rąk - nie tylko zabawki, ale i moje kolczyki, łańcuszek, a grzechotkę potrafi już czasami przełożyć sobie z rączki do rączki, niestety tylko z lewej do prawej. Mały mańkut mi rośnie czy co :ico_noniewiem: Za kolana się łapie, a uszy już zostawił w spokoju, jakiś miesiąc temu chciał sobie powyrywac to coś co mu wyrosło z boku głowy :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 maja 2009, 09:56

u mnie zawsze po zdjeciu ze sznurka sa jak psu z gardła wyjete mimo że strzepuje przed rozwieszeniem..
u mnie to samo :ico_zly:
teraz zmykam chrzest opłacić...
ciekawe ile ci powie, bo my mamy 150zl zaplacic...
dziewczyny a nowe ciuszki pierzecie najpierw czy od razu zakładacie maluszkom? bo ja piore....
ja wszystkie piore najpierw
a mam pytanko czy Wasze dzieciaczki juz siegaja po zabawki do góry..i czy łapia sie za kolanka???
mj to raczej za malutki jeszcze jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 maja 2009, 09:58

A od kilku dni przesuwa się wężowymi ruchami w każdym kierunku, z maty potrafi całkiem zwędrować i to błyskawicznie. Przekręca się na boki, ale na brzuch ani myśli. Jak czasami za mocno się na bok przekręci i leci na brzuch to strasznie się broni żeby wrócić na plecki

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 maja 2009, 10:20

plum Laseczki :-)

ja witam z rana :-)

my już po śniadanku, Mały właśnie przysypia na małą drzemkę i musi odespać nockę, bo sajgonki zrobił - od 2 nad ranem się wiercił i kręcil, ciągle mu smoczek wypadał :ico_szoking: :ico_olaboga: normalnie dziecka nie poznaję :ico_noniewiem: zaczarowany, czy co???? :ico_placzek:

ja na Krzyśka nie narzekam... fakt, że przez te zmiany mało czasu spędza z dziećmi, ale pomaga ile może :ico_sorki:

Alek nie łapie za kolana, w ogóle nogi to go interesują tylko, jak ma gołe i od razu wyciąga w moim kierunku stopki do całowania :-D przekręca się z brzuszka na plecki, ale ostatnio właśnie zaczął się wściekać przy tym, więc skupia się na pełzaniu :-D

my zaraz na zakupki :-) tym razem żarciowe :-) + cos dla małego, bo dostałam bon na 5f na dzieciaczkowe produkty :-)

Beatris, ja robię tak, jak Karola napisała, ale przed każdym praniem upewniam się, że mam obroty wirowania w pralce ustawione na nie więcej niz 1000 (bo jak mam na 1400, czy 1600 to ciuchy są prawie suche, ale właśnie wygniecione na amen, więc może sprawdź u siebie ilość obrotów?) + wyciągam ciuchy zaraz, jak tylko pranie się skończy, najpóźniej do godziny po, bo potem to też tylko żelazko... wyciągam, strzepuję, naciągam i rozwieszam od razu :ico_sorki:

dobra, lecę po drugą kawę :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 maja 2009, 10:38

Ragazza kurcze patrzylam teraz gazetke z cereffula i nie ma tam tych pampkow. czyzby sie juz promocja skonczyla :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 maja 2009, 10:40

dobra, lecę po drugą kawę :-)
to moze i dla mnie zrób :-D :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 maja 2009, 10:44

dziewczyny a nowe ciuszki pierzecie najpierw czy od razu zakładacie maluszkom?
ja piore zawsze przed założeniem malutkiej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość