Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

15 lut 2012, 19:44

Dziękuje Wam bardzo. Gozdzik a ile płaciłaś za taki zabieg? Muszę koniecznie usunąć bo w bardzo szybkim tempie się powiększa. Jeszcze czekam na wynik cytologi bo coś moja ginekolog nie mówiła obiecująco a raczej mnie nieźle nastraszyła. Ja własnie kurcze dokładnie się nie pytałam jakie mają sposoby z tego strachu ale kazała mi jak najszybciej przyjść. W ciąży również mialam ale niby po ciąży znikło. A teraz jakim cudem znów??:/

Jak Wam dzień minął? U nas dużo dużo śniegu.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

15 lut 2012, 20:37

witam!!!
i laptop zrobiony.
ja tez mam konto a fb.
zuzka coraz bardziej zakatarzona w nocy prawie nie spala ja rowniez bo do polnocy wymiotowala.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

15 lut 2012, 21:07

Anja224, kurcze teraz nie pamiętam bo było to z 8 lat temu jak nie więcej
chyba 100 zl ale pewna nie jestem :ico_noniewiem:
co do wypalanki to fakt nie poleca sie przed pierwszą ciążą ponieważ na szyjce moga pozostac blizny które mogą utrudniać zapłodnienie
Tak wiec najkorzystniejsze jest zamrażanie aczkolwiek na pewno droższe
Kurcze cos mnie dzis głowa boli :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Zdrówka wisienka dla Zuzi mój Bartoszek tez szczeka

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

15 lut 2012, 21:26

Marta Duszyńska - zapraszam facebookowiczki.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

15 lut 2012, 23:28

Zdróweczka dla Zuzi i Bartoszka :ico_sorki:

Ja dziś byłam na USG - wszystko jest w porządku. Ależ to Maleństwo jest cudowne! Tak się wzruszyłam... :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 lut 2012, 09:32

Ja na chwilkę.

Anja224, ja też miałam nadżerkę, jeszcze przed ciążą i mój ówczesny ginek zaproponował mi wymrażanie, bo wypalania, jak dziewczyny wyżej pisały, nie poleca się kobietom planującym ciążę. No i zdecydowałam się na to wymrażanie i ja akurat w przeciwieństwie do goździka, mam przykre wspomnienia. :ico_noniewiem:

Trwało za długo jak dla mnie, bolało całe podbrzusze, a ta pozycja na fotelu to była najmniej przeszkadzająca :ico_oczko: Nie pamiętam tego aż tak dokładnie, ale mój ginek dla pewności (poza cytologią) pobrał maleńki wycinek do badania aby się upewnić, że wszystko tak było ok i nie wiem czy od tego, czy samego wymrażania, nie mógł mi zatamować krwawienia... No i włożył w pochwę kilka tamponów i rozkraczona jak kaczka wracałam do mieszkania... :ico_noniewiem: Nawet się bał trochę o mnie, więc potem dzwonił i się pytał czy krwawienie ustało i dobrze się czuję. Lekarz był ok i jakoś do Niego nic nie mam, ale niesmak pozostał :ico_oczko:
JA chodziłam do tego lekarza do przychodni jako studentka wówczas, ale ten zabieg wybiegał poza refundację więc też płaciłam, ale nie pamiętam dokładnie ile, coś mi świta 250zł. Oczywiście się nie zniechęcaj, ja miałam takie doświadczenie, Goździk zupełnie inne :-) Ale za to mam "tam" czyściutko i pięknie :ico_oczko:

Mężuś dziś jedzie do Lublina/Puław, a nas podrzuca do Teściów, bo chcą nas jutro zabrać na zakupy, a wolę sama coś wybrać :ico_oczko: Ostatnio kupili Nikosiowi piżamkę którą może za rok czy 1,5 założy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 lut 2012, 10:40

Ostatnio kupili Nikosiowi piżamkę którą może za rok czy 1,5 założy
moi mają tendencję kupowania ciuszków z serii "na teraz" lub "na wczoraj". zero wyobraźni. a tak trudno się zapytać o rozmiar, prawda? :ico_noniewiem: naszemu już 98 kupujemy, a jak u was?

ja dziś muszę z małym do centrum się wybrać, po barwniki w żelu do ciasta - koleżanka prosiła mnie by jej upiec tęczowy tort , o taki:
Obrazek

[ Dodano: 16-02-2012, 09:44 ]
dla każdej z okazji Tłustego Czwartku:
Obrazek

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

16 lut 2012, 14:19

karo-22, dzięki bardzo też coś czuje że nie bedą to miłe wspomnienia ja nie wiem co dokładnie bedą robić czekam na wynik i wtedy się okaże ale znów słyszałam że kobietom po ciąży robią wypalanke. a moją gin bardzo zaniepokoiło szybki wzrost tej nadżerki...Oj martwie się martwię nie mam ochoty iść tego zrobić ale przecież to ważne.

tibby, ciuszki kupujemy różnie czasem zmieści się w 86 a tak to raczej 92 to zależy różnie to piszą na tych metkach a wychodzi całkowicie inaczej.

Dziś nareszcie zaliczyliśmy szczepienie po 18 miesiącu ale ile placzu było ino weszliśmy do przychodni i już ryk. Ale co się dziwić ostatnio po nie miłych wspomnieniach.
Słuchajcie dziewczyny jakie serki podajecie dzieciaczkom? np Bakuś , danonki co jeszcze polecacie? Bo wiecie te dla dzieci to są strasznie drogie. Moja to właściwie uwielbia wszystkie rodzaje serków bardzo gustuje w nabiale.

Ok uciekam jeszcze raz dzięki narazie:)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 lut 2012, 15:42

karo-22, hym to fajnych wspomnień nie masz po tej nadżerce
Ja tak jak pisałam wczesniej prawie nic nie czułam a bardziej takie mrowienie :ico_brawa_01:
tibby, Rewelacyjny ten tort :-D :-D :-D :-D
super sie prezentuje
Ciuszki kupujemy na 98

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 lut 2012, 17:55

niestety barwników nie dostałam i nici z pieczenie ciasta. ale też koleżanka się obudziła wczoraj, że chce na sob. gdyby obudziła się jakoś tydzien wcześniej, to nawet z allegro by doszły spokojnie :ico_sorki: a tak niestety nie pomogę w urodzinowym przyjęciu.

ile już pączków zaliczyłyście? :ico_haha_01: ja póki co żadnego. ale na popołudnie kupiłam już dla każdego po jednym.

na obiadek pizza domowa. :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości