Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 gru 2007, 23:01

Ja jestem!!!
Już wszystko mam zrobione. To znaczy bez gotowania bo nie musze hehe. całe szczęście bo bym nigdy sie nie wyrobiła. I tak nieźle mi poszło sprzątanko. Ale lubię tak bo jak pachnie wszystko czystością to tak świątacznie.
Pewnie mnie zaraz zbesztacie hehe, ale ja modlę się, żeby snieg nie padał.
Uwielbiam co prawda, ale jadę w trasę i bezpieczniej bez śniegu. Tym bardziej, że w tym roku nie sami jedziemy przecież. Pamiętam jednego roku kilka lat temu tak napadało, że musielismy zostać w domu bo auto zakopywało się co chwilę i nie można było nawet po mieście smigać a co dopiero gdzieś dalej. Ale mi było cholernie przykro. Święta straciły wtedy sens. Rozmawiałam z mamą przez telefon i jak odłożyłam to sie poryczałam. Dlatego nie chce więcej takich niespodzianek. Ale śnieg kooooocham. Może spaść w Wigilie wieczorem jak dojedziemy i rozpuścić sie w środę. Na taki układ idę...

Czytałam posty od wczoraj na raty, bo wiecznie za mało czasu. Zreszta takie tempo ich przybywania, że hoho. Ale sie udało. Oczywiście to co pamietam to juz inna para kaloszy.
Madziorka super pasemka i fryzurka. Zdjęcia świetne.
Z tym mlekiem to ja tez się zastanawiam, bo moj Tomek cały czas ma te plamki na łapce i teraz jeszcze dwie nowe sie pojawiły takie malutkie i się zastanawiam czy to nie przez te kaszki mleczne. Wkurza mnie to całe uczulenie ta skaza, AZS i wszystko co z tym związane bleeee.

Juli irokez jak sie patrzy. Ja tez jestem irokezowa babeczka, choć ostatnio troche pozmieniałam. Tylko ja mam oczywiście zupełnie krótkie włoski. A ja musze farbę położyc i mi sie nie chce. Siostra juz pojechała do domu i nie ma mi kto farbować, a sama mam lenia. Może koleżanka jutro wpadnie to mi pomoże.
Misiek Twój fajny chłopaczek. Te wygibaski z gołą nonono to zupełnie jak mó Tomek. Tylko majtki zdjąć to wniebowziety. Ekshibicjonista mały. To po tatusiu. Ten jak popije to z goła dupą lata świr jeden.

Lucy ja numerów nie zmieniam. Daj znać to sie jakoś umówimy. Ale mysle, że najlepiej u mnie bo taka zimnota, że nie ma gdzie wychodzić brrr.

Słuchajcie właśnie co do zimna... poszłam przed chwila na strych zobaczyć czy mi pranie wyschło i co? Wszystko zamarznięte. Można koszulkami po łbie walić hihi. Jak nie odpusci mróz to nie wiem w czym będę chodzić. Ale jaja.

Asiulka jak tam zmężem. Mam nadzieje, ze humorek lepszy i juz wszystko gra.

Madzia dawj fotki z imprezki. ja nic nie wiedziałam o tym.
Narobiłaś mi smaka na grzańca mmmmm.... uwielbiam. Przed ciążą miałyśmy z przyjaciółkami moimi takie spotkanka przy grzańcu. Albo szłyśmy do lokalu albo w domku grzałyśmy i wtedy ploty szły......że hej.

Alinko piekne pierniki, ładniejsze niż moje. A lukier zrobiłaś wedle Madzi przepisu? Bo ja tylko cukier puder z cytryną i woda mieszałam ale jakiś taki byle jaki mi wyszedł. Może na białku lepszy?

Kurcze dziewczyny muszę Wam powiedzieć że bez przerwy mi sie myli Astrid z Aviskiem i nigdy nie pamietam która jest która i która co napisała. :ico_puknij: No ja nie wiem co ze mną jest. Musze zapamietać. Astrid-Arek. Avisek- Laura. Ech... mysiałyście na tą sama literke sobie wybrac nicki??

Dominika to ciesz się, że Cie omija to świąteczne szaleństwo. A ja nie czujesz świąt to nabijaj te goździki w pomarańcze, nabijaj... Ja może też ponabijam :ico_noniewiem: ?

Frydza dziękuję za życzenia. Sa przepiekne. Juz sobie przepisałam i będę ludziskom słać tak mi sie spodobały. Bo te coroczne rymowanki i karpiach i mikołajach to juz mi bokiem wychodza.

A Tomek skupił sie na gadaniu. No mówię Wam jak on sie stara. A jak sie wścieka jak mu nie wychodzi. istna komedia.
A dzis mieliśmy niedobry dzień. Misiek miał zatwardzenie. Kupke próbował robić trzy razy i za każdym razem po troszeczkę i z takim okropnym płaczem. Myslałam, że zwariuję. tak mi go szkoda było. Ale jakos daliśmy radę. Dziś tylko na cycu i jabłko ze śliwką. Niech się troche rozluźni.
Ale sie rozpisałam. Jeszcze mam tysiąc mysli. Ale juz skończę bo mnie pogonicie wreszcie.

[ Dodano: 2007-12-22, 22:04 ]
Frydza piękne foteczki. Ale ta twoja Wikusia rozkoszna. I nie mogę się napatrzeć jak pięknie siedzi. I jak ona zaciesza hihi. No ale nic dziwnego, w końcu wiadomo po kim ma ten uśmieszek przyklejony.
A mam dla Ciebie wieści... Moze wkrótce sie spotkamy!!!!
Planujemy na koniec kwietnia jechać na sląsk. Trzymaj kciuki, zeby sie udało. Już zapowiedziałam Jarkowi, że z Toba koniecznie musze sie spotkać jakby co.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 gru 2007, 23:18

KAMILKO :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzieki dzieki za pochwalki a co do spotkana to of cors :-D :-D :-D :-D :-D super super

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 gru 2007, 01:32

-indigo- pisze:bez przerwy mi sie myli Astrid z Aviskiem i nigdy nie pamietam która jest która i która co napisała.

kamilko :ico_szoking: a ja myslalam ze tylko ja jestem taka zakrecona..normalnie nie moge sie nigdy polapac z nimi hihi

mam nadzieje ze tomus nie bedzie sie meczyl z kupkami
sliwki pomogly??
u nas nie ma potrzeby ale jak nie robio dlugo kupy to sama pillam sok sliwkowy i wiesz... przeczywscilo mnie niezle. i trzymalo tak 3 dni hehe
a leon byl happy i bez kupy hihi
no ale w polsce sa sliwki dla maluszkow na szczescie hehe

frydza wiki oczywiscie wymiata

juli fryzurka super. ja tez takie lubie hihi i chetna na zmiany. kiedys bardziej szalala, a ostatnio musialam troche przystopowac bo mi sie znudzilo hihi
ale nie raz jeszcze sie zaskocze
w ub roku na wielkanoc zrobilismy sobie z adasiem takie weolse fryzki
adas irokeza a ja ostra ruda asymetrie
bylo super

a juniorek jaki silacz hehe
leos na bujaczku tez tak siada.. hehe

madziu mam pytanko wazne
dzis kupilam skladniki nnate rybe w piecz\arkach, strasnzue tegio duzo
1,5 kg pieczarek? hihi dopiero jak naladowalam to sobie uzmyslowilam ze kupa tego wyjdzie
i powiedz ten ketchup ma byc caly i duzy koncentrat to jaki?? ja znalazlam litrowy sloik hihi masakra. chyba za duzo co?? prosze napisz mi szczegoly bo jutro wieczorem sie zabieram

jasnie pani u nas tez gozdziki juz ponabijane hihi i piekna won sie roznosi po domu hihi


u nas szalony dzionek.. od rana w biegu.
poszlam z siostra jej chlopakiem i leosiem do kosciola do spowiedzi hihi potem jeszzce do miasta, ,po drodze oczywiscie spotkalysmy znajomych co chwile hiih
do domu na krotko wrocilismy by nakarmic leosia i siebie i przelozylismy go do fotelika samochodowego, zabralismy stelaz wozka zeby bylo wygodniej go przewozic i ruszylismy autem na dalsze zakupki spozywcze hehe
uffff leos spal prawie caly czas hihi i dobrze mu bylo na mrozie..hehe


a najwazniejsze ze my juz w komplecie. :ico_brawa_01: . :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
adas zrobil mi niespodzianke i wrocil kilka godzin szybciej hiih
mial byc juz rano ale korki byly nisamowite. a ja i tak spodziewalam sie go ok 22 hehe
wszedl do domu a ja patrzylam na niego i nie wierzylam ze to on!!!!!!
przywital nas wiadomoscia straszna..
gnoje ktore nam groza w watford (dzieki ludziom ktorym pomoglismy-kuzynka i jej obecny juz maz hipokryta zazdrosnik i nonono jebany) oblali nam auto kwasem
takze lakieru nie ma. wyglada tragicznie. masakra.
adam nie powiedzial mi o tym bo nie chcial mnie stresowac
ale przezyl te sytuacje na maxa
auto bajka, koszta wysokie ale ubezpieczenie pokrywa
ale sam fakt i to dzieki kochanym nonono niegdys znajomym (prawie rodzina nie?)
ktorych tu sciagnelismy,pomoglismy itd
piekny prezent na swieta
dowiedzieli sie ze sie wyprowadzamy i chcieli nas pieknie pozegnac
dowodow nie mamy oczywiscie ale watpliwosci zadnych
tzn on pewnie tego nie zrobil ale dzieki niemu ludzie ktorych nastawil negatywnie do adamna
a oni kryminalisci z wyrokami w polsce i dla nich takie akcje to pikus
i tak strasznie mi smutno ze adama spotykaja takie wrogie ataki.. bezpodstawne
tylko dlatego ze ten koles nagadal na adama za jego plecami zeby tamci go znienawidzili.. tak po prostu
zawisc zazdrosc chciwosc.. rzygac sie chce!!!!!!!
ale nie bede tu smecic
musze uciekac
lece poprzytulac sie z adasiem
jutro przyjezdza ANIA hihi super!!!

u nas wszystko w proszku
choinka stoi lysa, na chrzciny nie wszczelam zadnych przygotowan. luz na maxa

dzis przyjechala adasia siostra z rodzinka
wiec o 20tej musielismy pojechac do nich z leosiem hihi
bidak dal rade szczerzyc dziaselka o tak poznej dla niego godzinie hiih
spi dopiero od 23..
ona i jej coreczki pierwszy raz widzialy leosia hiih zachwycone
szwagier byl juz u nas hihi czyli przyszly chrzestny leosia

dobra zmykam serio
jeszcze musze lazienke posprzatac hehe
buziaki i pewnie mnie juz nie bedzie..wiec zycze wam wszystkich wesolych , bialutkich swiatek, niech beda niepowtarzalne, jedyne, rodzinne, WSPANIALE

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 gru 2007, 01:49

[center][size=200]Frydzuniu

Z okazji 6 miesięcy życzę Wiktorii zawsze takiej cudnej i uśmiechniętej buźki, samych beztroskich chwil, dużo radości i szczęścia !!!
BUZIACZKI

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[/size]
[/center]

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

23 gru 2007, 03:02

Frydza- NAJSLODSZE BUZIAKI - i te oslinione- DLA POLROCZNEJ WIKUNI!!!

Obrazek
Obrazek


Ufff. Juz po wszystkim. Jutro Duzy jeszcze zrobi ciacho, a ja ubiore choinke - maly karakan, ale pachnie i jest zgrabna - wiec ujdzie :): Jest2 w nocy a ja na tt. Czubek :-D
Jutro wigilia z moimi rodzicami - taka wczesniejsza.. Zeby nam przykro nie bylo, ze Swieta osobno.. No ale trudno -przezyjemy!

Madziorka- ale bandziory.. Pieprzeni kolesie i porabani ludzie- zeby takie rzeczy robic :/ Dobrze ze ubezp. pokryje i nie ma sie co martwic - ale masakra!
Cudnie ze Adas juz z wami - najwazniejsze, to byc razem!

Fajnie ze moja wykrecona fryzura zdobyła wasze uznanie :-D Ciesze sie.Mam nadzieje ze rodzinka Duzego tez przyjmie ja na luzie :ico_noniewiem: :-D

Jutro wielkie pakowanie i szykowanie do poniedzialkowego wyjazdu.
Dzis jeszcze dokupilismy sobie eleganckie stroje na Swieta - ostro zaszalelismy - no i w droge!

A tak w ogole..
Im blizej Swiat.. tymbardziej czekam na Sylwestra :):

Uciekam - bo zaraz wyrzne irokezem w klawiature :*

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 gru 2007, 08:11

madziorka hihi pisze:1,5 kg pieczarek?
Madziorka teraz duzo a jak poddusisz to sama zobaczysz :-/ Ketchup caly a koncetrat duzy tzn w sloiczku nie w malej puszce :ico_oczko:

Zdjecia bardzo fajne Frydza :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-23, 07:12 ]
No i dla Wikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 gru 2007, 09:03

witam z rana i od strzala

[center][size=200]100 lat z okazji 6 miesiecznicy dla Wikusi[/size]

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[size=200]i sama stawiam z okazji mojej wlasnej 348 miesiecznicy [/size]
[size=150]dla kazdego co lubi [/size] :ico_oczko: :ico_oczko:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 gru 2007, 09:13

Hm Jasnie Pani ja poprosze ...hm...moze....Green Light :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 gru 2007, 11:12

madziu dzieki hihi wlasnie cos mi sie wydawalo nie tak z tym wielkim koncentratem hehe

jasnie pani chrzciny w drugi dzien swiat

dla wikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: duze wesolej dziewczynki!!!!!

ja tylko na chwile.. sprawdzic wiadomosc od madzi.. musze uciekac
u nas wielkie zamieszanie
strzyzenie, krzyki, smniechy,choinka czeka, leos smieje z nas.. i w pizamach biegamy..
a czas nagli

uciekam
jeszzce raz WESOLUTKICH SWIATEK!!!!
moze napisze wieczorem po spotkaniu z ania. ale moze byc ciezko wygospodarowac kilka minut w tym szalenstwie hehe :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 gru 2007, 12:05

[size=150]DZIEKUJEMY I STAWIAMY DLA KAZDEGO COS DOBREGO WIKI MA DZIS TEZ IMIENINKI [/size]Obrazek Obrazek ObrazekObrazek

[ Dodano: 2007-12-23, 11:07 ]
MADZIORKA wspolczuje perypeti co za chamy jedne :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ,i ciesze sie ze ADAS juz jest z Wami to teraz go tarmos :ico_wstydzioch: JASNIE PANI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ja to po kazdym drineczku poprosze :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość