gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 wrz 2007, 10:14

martuchafrost pisze:aha zapomniałam Wam dodac ze nie przyznali mi becikowego cymbały

polskiego czy angielskiego?
A czemu nie przyznali?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

06 wrz 2007, 10:55

dzien dobry kochane kobietki!!!!
Glowa mi nawala jak nie wiem co od dwoch dni,to chyba ta pogoda,bo co chwile sie zmienia,ale od dwoch dni jest bardzo ladnie i slonce sie pojawilo :ico_brawa_01:
Vinee oglada Cbeebies a ja gotuje jej jajka :-D
Wczoraj ponad 3 godziny spedzilysmy na spacerze,odwiedzilismy znajomych,wprawdzie mieszkaja w domkach naprzeciwko,hihih...stalismy przed domem a pozniej pare malzenstw z dzieckakami z innych domkow tez powychodzilo i sie zrobilo male zebranie i plotkowanie :-D okazalo sie,ze jedni z nich maja nianie polke i bylam w szoku,bo czesto tam bywam obok u znajomych, i Vinee bawila sie z tymi dziecmi a ani razu jej nie wytropilam..jest u nich jako au pair..bardzo mila dziewczyna,byla niezle zdziwiona,ze ja Polka,powiedzialam jej,ze jak ma ochote to zapraszam do mnie :-D hihih
Kasi.k tak mi sie smutno zrobilo jak przeczytalam Twojego posta i o Waszych problemach.. :ico_olaboga: nie umiem uwierzyc,ze Wasza sliczna Vikusia tak cierpi...patrzac na jej sliczna buzke,nie moge pojac tego..ogromne usciski i caluski,badz dzielna i nie trac nadziei,bo jestem w pelni przekonana,ze wszystko bedzie dobrze zobaczysz!!!!!Zycze Wam sily i wytrwalosci przede wszystkim,na pewno dacie rade bo piekny usmiech Vikusi da Wam sile!!!!!!
Martus Wasz Franio bidulej tez sie meczy....oj...musza cos wymyslic i zaradzic na to,bo ile mozna!!!!Mam nadzieje,ze paszport da sie jakos przyspieszyc,bo chyba najlepszym rozwiazaniem bylby wyjazd do Pl....trzymam mocno kciuki...Jackowi powiedz,ze ma dbac o siebie rowniez...pozdrowienia gorace dla Niego!!!
Delfinka czekamy na Ciebie,wiem pewnie potrzebujesz troche czasu,zeby sie zorganizowac,zawsze ciezko po przyjezdzie!!!Fotki superanckie,Maycia jak zwykle piekna slicznotka,urosla ladnie w Pl!!!Slicznie wygladacie razem,a skad ten waz??? :ico_szoking: a usmiech Mayci na fotce z Elmem boski :ico_buziaczki_big: pewnie babcia rozpiescila wnuczke,co??? :-D
Kasiula jestem z Ciebie dumna,wielkie brawa dla Ciebie!!Masz wielkie serducho,na pewno Ci sie to wynagrodzi!!!!Na pewno rodzice i chlopczyk wniebowzieci,ze trafili na taka pania przedszkolanke,ktora jest gotowa pomoc a nie spisac dzieciaka na straty jak to w wiekszosci robia.....trzymam kciuki za cierpliwosc i efekty Twojej pracy!!! u mnie w rodzinie,syn mojej kuzynki ma zdiagnozowane ADHD,ale jakos szczegolnie ja tego nie zauwazylam szczerze mowiac,nie wiem czy nie dali mu tego na wyrost.. :ico_noniewiem: chociaz w szkole strasznie sie na niego skarzyli itd...
Madziorka fotosy z figur woskowych boskie,mi sie najbardziej podoba ta fotka jak smigasz na rowerze :-D widac,ze zabawa byla niezla :ico_brawa_01: a ja nigdy czasu nie mialam sie wybrac do tego muzeum :ico_olaboga: moze kiedys nadrobie :-D
Niezle Cie Leos zalatwil z kupolem,hihi :ico_smiechbig: alez pewnie byl aromat..hihih
A Vinee ostatni tez mnie rozbawila,odkad nauczyla sie mowic cycek tak powtarza co chwile... :-D przewczoraj,mylam sobie wlosy a ona zaczela cos krzyczec w lozeczku,wiec poszlam do niej gola bez bluzki,a ona nagle mnie chwycila za sutka i wola cycek :ico_szoking: myslalam,ze padne ze smiechu,dobrze,ze chociaz delikatna byla... :ico_smiechbig: ostatnio ma pomysly,ze padam..
Sandrusia super pomysl z tym salonem,jak masz do tego zamilowanie to sie nawet nie zastanawiaj i sprobuj swoich sil...zycze powodzenia i mam nadzieje,ze kiedys mnie zrobisz na bostwo :-D super,ze mama sie zaopiekuje Kubusiem :ico_brawa_01:
Ela a to Kondzio od 3 lat pojdzie do szkoly,domyslam sie ze to bedzie jak nursery tam,bo przeciez szkola zaczyna sie od 5 lat z tego co pamietam... :ico_noniewiem: juz teraz sama nie wiem...hihih,,,ale mialas jazde z Kondziem,nie straszcie mnie z tym buntem dwulatka,bo juz sie boje,a znajac Vinee to mnie to nie ominie :-D co co szkoly katolickiej,to mi sie przypomnialo,jak nawet ostatnio Bablu sobie wspominal,bo tez chodzil do katolickiej i jak zaczepiali nauczycielki i robili im psikusy.. :-) :ico_haha_01: pomyslow mieli pelne glowy... :-D
My dzis same do 9 z Vinee,wybierzemy sie na miasto,na poczte i do paru sklepow...mam nadzieje,ze pogoda bedzie sloneczna jak do tej pory :ico_brawa_01:

Fotki z przedwczoraj i wczoraj.. :-D

Obrazek
znalazla sobie nowa zabawe z paczka po chipsach :ico_haha_02:

Obrazek
jak zwykle grzebie gdzie popadnie

Obrazek

zapraszam na kawke jak ktos ma ochote :ico_kawusia:

[ Dodano: 2007-09-06, 11:01 ]
Gosia trzymam kciuki,ja wierze,ze dacie rade przed zima..no wlasnie przeciez w tamtym roku zima byla bardzo lekka dopiero w lutym jakos cos sniegu popadalo,wiec jest szansa... :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Marta a jakie becikowe?ja nawet sie nie staralam o polskie becikowe,bo chyba sie nie dostanie jak sie jest w Uk...zreszta nie bardzo jestem zorientowana w tym temacie :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 wrz 2007, 11:37

ilonakk9 pisze:wiec jest szansa...
szansa zawsze jest. chociaz prognozy pogody mowia o wczesnej zimie ale z drugiej strony mowili o upalnym lecie.

Ilonka ale u was jesiennie tyle lisci spadlo. Slicznie vinne wyglada.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

06 wrz 2007, 13:17

czesc dziewczyny ja wlasnie wybieram sie dzis na 3.00 do dentysty :ico_olaboga: musze zabrac ze soba kubusia bo nie mam go dzie zostawic ale to nic bo recepcjonistka tego mojego dentysty swietna babka jak uslyszala ze mam na imie sandra (tak jak ona ) to tak sie ucieszyla hi hi ze juz na dzis mam na dzis wizyte a wczoraj bylam sie zapisac :-D no i prosila zebym z kubusiem przyszla ona sie nim zajmie chetnie wiec spoko taka zwariowana hi hi tak sie cieszyla ze jeszcze leciala za mna i mowi ze nie moze sie doczekac jak przyjdziemy hi hi :ico_haha_01: a wczoraj byly u mnie kolezanki jedna co prawda dopiero wczoraj poznalam ale spedzilysmy swietny wieczor buzki sie nam nie zamykaly mialysmy tyle tematow ze zal bylo sie rozstawac do tego po kieliszeczki martini i bylo naprawde rewelacyjnie :ico_brawa_01: a najlepsze jest to ze chca sie tu na moje osiedle przeprowadzic hi hi wiedz bedziemy takie wieczorki czesciej zaliczac :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-06, 13:19 ]
aha marta mogla bys mi dac namiary na tego lekarza w dublinie ?? chce sie na randke umowic :-D :ico_oczko: nie zartuje chciala bym pojechac malego przebadac tak dla pewnosci :-)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 wrz 2007, 13:43

ilonakk9 pisze:.pozdrowienia gorace dla Niego!!!

Ilonka jak to mam rozumiec????? :ico_szoking: :ico_smiechbig:
Gosiu chodzi o angielskie becikowe
Sandrusia podaje Ci stronnke
http://www.medicus.ie/
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2007, 13:52 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 wrz 2007, 13:50

gosia bylam dzis u lekarza,mialam wizyte na 9 .30...pojechalam rowerem ,bo to daleko troche,a ja przeciez mialam sie za ruch wziac :-D ogolnie to nie chcial zrobic cytologii,bo dopiero dzis krwawienie ustalo...ale jak ustanie calkiem,to mam przyjsc do kliniki dla kobiet,ktora jest w przychodni i mi napewno zrobia...mam brac ten micronor,to plamienie ustanie (wlasnie biore od kilku dni jednak i dzis ustalo )bo wg niego to hormony i moj organizm potrzebuje wiecej czasu...i mowi,ze jeszcze nie jestem tak dlugo po porodzie i tak sie czasem zdarza,tym bardziej,ze nic mi nie dolega :ico_noniewiem: troche sie uspokoilam,ale do tej kliniki pojde w przyszlym tygodniu,to sie wiecej dowiem....a cytologii nie robil,bo mysli,ze jak dopiero jeden dzien nie krwawie,to wynik nie bedzie wiaryodny,bo troszke krwi moze sie dostac,a poza tym on mowi,ze to krwawienie jest przeciez z macicy,a nie z szyjki,a smear test bada szyjke ....takze zobacze co mi w przyszlym tygodniu powiedza,na razie troszke sie lepiej czuje,bo moze to jednak hormony...

[ Dodano: 2007-09-06, 13:52 ]
martuchafrost pisze:.pozdrowienia gorace dla Niego!!!

Ilonka jak to mam rozumiec?????
:ico_haha_01: :ico_haha_01: Marta pozdrow go najgorecej jak potrafisz :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-06, 13:54 ]
sandrusiafajny wieczorek mialyscie :ico_brawa_01:
ilonka ale Vinee slicznie w tej bluzeczce ....i jak ja wszystko ,co na ziemi interesuje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 wrz 2007, 13:54

lucy23 pisze:Marta pozdrow go najgorecej jak potrafisz

ej laski zalatuje mi tu erotyzmem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ogólnie nie jestem zazdrosna, ale w tej sytuacji.........
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

06 wrz 2007, 14:41

No wiesz Martus nas podejrzewac :ico_nienie: oczywiscie zyczymy mu zdrowka i tyle.. :-D
Lucy dobrze,ze bylas u lekarza..i ze krwawienie ustalo troche..wiesz pytalam sie Bablu,i powiedzial,ze ogolnie jezeli bylyby to jakies pozostalosci po porodzie w macicy,to z reguly wyzwiazuje sie infekcja(a minelo juz ponad 2 miesiace u Ciebie)i cale szczescie oprocz tego krwawienia innych symptomow nie ma...ale wiadomo lepiej sprawdzic i dmuchac na zimne.. :-)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

06 wrz 2007, 15:00

martuchafrost, i odemnie pozdrow meza goraco :619: :ico_smiechbig: dzieki za stronke
lucy23, napisalam bo jakos mi czasu brak :ico_wstydzioch: alam takie krwawienia chyba z 2 miesiace po porodzie co 2 tyg i do tego bolalo jak przy porodzie :ico_olaboga: kiedys to mnie w nocy L na rekach do lazienki niosl bo sie obudzilam cala we krwi :ico_olaboga: ale teraz juz sie unormowalo i wszystko jest ok :ico_haha_02: tak ze i u ciebie napewno bedzie ok :ico_haha_02: ale badania zrob oczywiscie tylko sie nie martw :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 wrz 2007, 15:09

ilonka[b]i [b]sandrusia no wlasnie mnie raczej nie boli ,wiec to pewnie zadna infekcja nie jest (tak mysle)a boli mnie tylko jak o tym mysle i ja wiem,ze to z nerwow,bo ja tak mam od dziecka he he mysle,ze jednak ten lekarz mial racje ,ze to hormony,ze jeszcze nie unormowaly sie po porodzie :-D sandrusia jakbym miala jak Ty ,to bym sie wystraszyla...bylas u lekarza wtedy>?

[ Dodano: 2007-09-06, 15:11 ]
marta moj jak wczoraj zasnal o 12 ,to dobiero o 6 sie obudzil,ale czasami to 2 razy sie budzi na jedzonko :-D a jak byl w wieku Franulka,to tez czesto,a ja chodzilam jak zombie :-D co zasypialam,to on juz plakal ,ze glodny :-D

[ Dodano: 2007-09-06, 15:12 ]
marta bo Franczesko az o miesiac mlodszy :ico_haha_01: :ico_haha_01: Oliver to juz stary wyga jest :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość