szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 maja 2012, 20:12

Ale cisza ....
Ja z porządkami i pracami domowymi na 11 się wyrobiłam a potem miałam czas tylko dla córci i siebie. Poszłyśmy z znajomą czyli sąsiadką do cioci na trampolinę znów heheh spodobało nam się. Jak nam dzieci zasnęły to miałyśmy 30 min na skakanie w spokoju.
Teraz znów zmęczona jestem .
Po drodze narwałyśmy bzów i tak pięknie mi w salonie pachnie.
Mała właśnie zasnęła a ja idę się kapać.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

05 maja 2012, 20:50

O Malinka się pojawiła:-) śliczną masz córę :-)

Piszecie, że dzieci wstają Wam o 5..cały dzień bym ziewała :ico_olaboga: mam nadzieję, że Antkowi się nie odmieni i nie zacznie wstawać w środku nocy :-D

My dziś byliśmy na ślubie sąsiadów, a potem byli u nas znajomi z córeczką(4miesiące), Antek rwał laskę:-D 3byliśmy w zoo,byłam zdziwiona jak Antoś interesował się zwierzątkami:-)najbardziej podobał mu sie tygrys i kapucynki:-) fajnie było :-)

[ Dodano: 05-05-2012, 20:57 ]
Aa i Antoś ma 6 ząbek widoczny ;-)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

05 maja 2012, 21:32


Hehe, może i nie taki dobry- pobudka przed 6 i pogoda nieciekawa :ico_noniewiem:

Maciek to i tak pospał dziś, bo wczoraj wstał przed 5!!!!!!
I Marcin z nim siedział do 7, po czym Mały poszedł na drzemkę.
Ostatnio tak wstaje właśnie. Więc nawet mi tu nie piszcie,że Wasze dzieci śpią do 6 :ico_nienie: :ico_oczko:
Oj to współczuję. Oby się poprawiło :ico_sorki: .
My przed 7 pobudek nie mamy, no ale Eryk teraz jak ciepło to ok. 20:30 chodzi spać.
Jedynie w nocy z 2 razy wstanie na mleko.
jula81, jak tam dzisiaj?
Musiało być kiepsko, jak po mamę dzwoniłaś :ico_noniewiem:
Zdróweczka!
Dziś lepiej, tylko dolegliwości żołądkowe pozostały. Pewnie wirus i zmiana ciśnienie się dołożyła. Ja normalnie mam bardzo niskie i jak spada to łeb pęka, w ciąży też tak boleśnie przechodziłam.

Malinka śliczna córcia i jak mądra, już tyle umie :ico_brawa_01: .

[ Dodano: 05-05-2012, 21:34 ]
Aa i Antoś ma 6 ząbek widoczny ;-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas dziś pogoda fajna była, na krótki rękaw,a teraz pada.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 maja 2012, 22:30

Cześć!

Myśmy prawie cały dzionek u mamy byli- po Zuzię.
Więc prawie cały dzionek na polku- pogoda się wyrobiła i pięknie było :ico_brawa_01:
W drodze powrotnej mieliśmy awarię, bo Maciek nam zwymiotował :ico_olaboga: na szczęscie byliśmy tuż przed domem :ico_sorki: więc szybko dojechaliśmy, i Maćka do kąpania.
Jedynie w nocy z 2 razy wstanie na mleko.
no właśnie coś za coś- Maciek nie je w nocy i się nie budzi, tylko kurczę to wczesne wstawanie :ico_olaboga:
Ja normalnie mam bardzo niskie
znam ten ból, ja też mam niziutkie zawsze :ico_noniewiem: No, ale chyba lepiej tak, niż nadciśnienie.

Malinka
śliczna córa!
Gratuluję pracy i niani- fajnie Wam się poukładało :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

06 maja 2012, 12:11

witam,

ja na chwilkę wpadłam bo powoli szykuję się do pracy :ico_placzek: dziś na 14 :ico_noniewiem: Izunia ma 1 ząbek :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj Jej wyszedł a maruda straszna z Niej a jak krzyczy ło matko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

06 maja 2012, 15:44

hej, znów mam chwilkę :-D
dzieci śpią, Przemek poszedł na mecz, a my bylismy dziś na odpuście, moja Majka nic nie chciała :ico_haha_01: na siłe wcisnełam jej bransoletkę hello kitty i taką spręzynę w kolorze tęczy co ze schodów sie spuszcza :ico_haha_01:
a jeszcze się miałam Ciebie pytać Ty chciałaś oddać moskitierę to wózka czy to przeciwdeszczowe? Bo jak moskitierę to ja bym była chętna :-D
mam tylko folię, moskitiery nie używałam nigdy, nie była mi potrzebna

zaraz jak wstaną baczki ide z nimi do parku,

w nocy u nas na stacji burza z gradobiciem :ico_olaboga: terminal oczywiscie nie działał :ico_puknij: chmury czarne jak środek nocy nadeszły, masakra tak lało


malinka powodzenia :ico_sorki: a ostatnio myślałam co u Was, mała śliczna :ico_brawa_01:
ja na chwilkę wpadłam bo powoli szykuję się do pracy :ico_placzek: dziś na 14 :ico_noniewiem: Izunia ma 1 ząbek :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj Jej wyszedł a maruda straszna z Niej a jak krzyczy ło matko :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: dla Izuni, u nas niestety zęby idą też boleśnie :ico_olaboga: Maja mniej przeżywała, a nasz Konrad niekiedy szału dostaje i czopek taki słaby z paracetamolem dostanie :ico_sorki:

[ Dodano: 06-05-2012, 15:53 ]
Po drodze narwałyśmy bzów i tak pięknie mi w salonie pachnie.
uwielbiam ten zapach, ja mam nawet odświerzacz powietrza w kibelku o zapachu bzu, bo tak na dowrze pachnie ze do domu by sie chciało ten zapach zanieść

no właśnie coś za coś- Maciek nie je w nocy i się nie budzi, tylko kurczę to wczesne wstawanie :ico_olaboga:
u nas to samo, w nocy już sie nie budzi wcale, jak sie zdarzy raz na 10 dni to dostanje łyk wody i śpi dalej
ale rono 5.00-6.00 i oczy jak 5zł :ico_szoking:
a chodzi spać koło 20-21szej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 06-05-2012, 15:54 ]
Aa i Antoś ma 6 ząbek widoczny ;-)
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-05-2012, 15:55 ]
jula81, gdzie kupiłąś huśtawkę ze zdjecia?
moze przypadkiem w e.leclerc????????
pisze do ilu jest kg?

[ Dodano: 06-05-2012, 16:10 ]
zapomniałam sie pochwalić ze Maja dostała sie do przedszkola :ico_brawa_01:
na grupę popołudniową od 13.00-18.00 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

06 maja 2012, 22:31

jula81 napisał/a:
Ja normalnie mam bardzo niskie
znam ten ból, ja też mam niziutkie zawsze :ico_noniewiem: No, ale chyba lepiej tak, niż nadciśnienie.
no chyba tak, ale uciążliwe też jest :ico_noniewiem: .
Izunia ma 1 ząbek :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj Jej wyszedł a maruda straszna z Niej a jak krzyczy ło matko :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: za ząbek.
jula81, gdzie kupiłąś huśtawkę ze zdjecia?
moze przypadkiem w e.leclerc????????
pisze do ilu jest kg?
Nie powiem Ci Izuś nic o tej bujawce bo to nie nasza :ico_noniewiem: . Byliśmy w weekend majowy na działce znajomego i tam w szopce mieli to powiesiliśmy i bujaliśmy Eryka.
zapomniałam sie pochwalić ze Maja dostała sie do przedszkola :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 maja 2012, 07:53

witam
no i trzeba bylo wrocic do rzeczywistosci, koniec laby..
Kala juz w domciu spala do 8 wiec luzik, nie jest tak zle, chyba wyczula ze nie ma juz wakacji i trzeba dac tatusiowi sie wyspac :ico_oczko:

malinka fajnie ze sie odezwalas!Liwcia super, a ty jaki masz fajny ognisty kolor wlosow!
i super ze oboje macie prace to zawsze lzej..a gdzie mieszkacie?

izus moja na odpuscie ost tez sobie kupila taka sprezynke..i ja gdzies zgubila :ico_haha_01:

kwiatunio szacun za wytrwalosc :ico_sorki:

milego dnia

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 maja 2012, 08:21

U nas dziś kolejna rewelacyjna noc.Zasnęła o 20 i o 6 mój poszedł sprawdzić czy ona żyje bo wcale się nie budziła w nocy.Obudził ja niechcący , dałam cyca i spala do 8 .
Bardzo mi odpowiada taki grafik hehe ale cyca o 6 były jak bomby.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 maja 2012, 08:24

:ico_kawa:
Nie powiem Ci Izuś nic o tej bujawce bo to nie nasza :ico_noniewiem: . Byliśmy w weekend majowy na działce znajomego i tam w szopce mieli to powiesiliśmy i bujaliśmy Eryka.
ech no to szkoda :ico_noniewiem:
bo widziałam taką w sklepie ostatnia była a nie było napisane do ilu kg, a wiadomo dla samego Konrada nie bede kupować dla Majki też chciałam
izus moja na odpuscie ost tez sobie kupila taka sprezynke..i ja gdzies zgubila :ico_haha_01:
Maja swoja już powyginała we wszystkie strony hehe, zdezelowana już :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość