SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

06 wrz 2007, 15:13

lucy23, wlasnie nie bylam :ico_wstydzioch: ale juz jest wszystko ok wiec chyba nie ma sie czym martwic :ico_noniewiem:
ja zmykam do dentysty trzymac za mnie kciuki :-D bo sie boje strasznie moje zabki po ciazy sa w strasznym stanie tak mi sie wydaje :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 wrz 2007, 15:48

ilonachodzi mi o nursery a ze jest przyszkole to tak mowie ogolnie szkola :ico_puknij:

a nie uwierzycie konrad spi....juz nie pamietam kiedy mialam taki wolny czas popoludniu :ico_haha_01: usnal mi w wozku jak wracalismy od rybek,ubzdural sobie na placu zabaw ze chce do rybek i koniec.musielismy wrocic do domu wziasc wozek a bylismy rowerkiem ale ja nie mam cierpliwosci do pchania go ,bo on zawsze skreca tam gdzie nie trzeba :ico_noniewiem: i final taki ze ululal sie.....

sandrusia i jak ten dentysta,tez przystojniakjak marty lekarz??? :ico_haha_01:

martus jak juz wszystkie tak zycza dla jacusia zdrowka to i ja sie przylaczam i buziaki dla niego niech szybko zdrowieje :ico_oczko: :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 wrz 2007, 15:54

SANDRUSIA)) pisze:ja zmykam do dentysty trzymac za mnie kciuki

poslij Ilonke za siebie do dentysty ona usypia na fotelu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 wrz 2007, 16:08

czesc dziewuszki i dzieciaczki.
nie ma mnie taraz na TT na biezaco, bo moje dziecie juz nie spi w dzien i wymaga uwagi caly czas, zwlaszcza, ze pogoda do nonono, to musimy sie bawic caly dzien.
Marta wprawdzie mnie nie pytalas (zupelnie nie wiem dlaczego mnie olalas :-D ) tylko Madziorke i Lucy, ale ci powiem, ze moja corka szamka sobie po wieczornej kapieli o 20.00 150 ml jedzonka i na nastepne 150 ml budzi sie o 7.00 rano :ico_brawa_01: , a potem i tak jeszcze spi do ok 10/11 :ico_brawa_01: ale pewnie dlatego juz w dzien nie spi.
Wycaluj Franczeska ode mnie, bo podobno mam taki wplyw na dzieci,ze zdrowieja po kontakcie ze mna :ico_oczko: i swojego Jacola wymasuj ode mnie to tez mu przejdzie :ico_oczko:
Kaska jak chcesz sie dobrze przygotowac do wychowywania dziecka z ADHD, to zapraszam do mnie na kilka dni... poogladasz doroslego z ADHD, czyli mojego szanownego malzonka, ktory niczego nie potrafi zrobic, bez wielkiego szumu i rozwalania wszystkiego naokolo siebie :ico_noniewiem:
Kasi.k strasznie wspolczuje twojej Vikuli.... mam nadzieje, ze szybko to chorobsko odejdzie :ico_pocieszyciel: znaczy, ze nie ma lekarstw na ta chorobe ponizej 8 miesiaca zycia?? dziwne... :ico_noniewiem:
Jutro umowione jestesmy z taka laska na nauke wiazania prawdziwej chusty, a nie tej torby co zakupilam i dziecko sie na mnie obraza jak ja w nia wsdzam. trzymajcie kciuki, zeby jej sie spodobalo, bo nie moge juz wszedzie z wozkiem, zwlaszcza w taka pogode...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 wrz 2007, 16:28

Jasnie Pani :) pisze:Marta wprawdzie mnie nie pytalas (zupelnie nie wiem dlaczego mnie olalas
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
nie pytałam bo wiem ze dziecię Jasnie Pani pewnie ma w genach długie spanko :ico_oczko: jak mamusia :ico_brawa_01:
zaraz Wam foty wklejam z moim Franczeskiem, które sama robiłam bo wstyd sie przyznac ale nie mam zadnego z moim dzieciątkiem
Fela ja Ci dam Pozdrów Jacusia :ico_nerwusek:
:ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: hiihihihihihihihihi
Jasnie Pani :) pisze:i swojego Jacola wymasuj ode mnie to tez mu przejdzie

wymasować jaką część ciała ?????? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 wrz 2007, 16:44

martuchafrost pisze:wymasować jaką część ciała ??????

a co? boli go tam? :-D :-D
apropos skonczyl sie u nas okres postu hiihihihi :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 wrz 2007, 16:44

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-06, 16:46 ]
Obrazek

Jasnie Pani :) pisze:a co? boli go tam?

juz przestało :ico_brawa_01: :ico_szoking: wiec ja zwarta i gotowa :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-06, 16:49 ]
Obrazek

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

06 wrz 2007, 17:02

kochane poczytalam was piate przez dziesiate, bo moj skarb wstal za wczesnie :ico_olaboga:
szybciutko pisze bo maya mi jak zwykle nie daje i chce jesc.
Kasiu elmo kupilysmy w sklepie w warszawie i tam tez sie z nim fotografowalysmy.
Kasik pamietaj wiara jest najwazniejsza!!! polowa sukcesu za wami tzn zostala w koncu pozytywnie zdiagnozowana!!! terqz tylko leczenie tak do tego podejdz!!! kasiu jestem z toba trzymam kciuki !!!!
nic madrego nie napisze z dzieckiem na plecach gryzacym w szyje :ico_szoking:
buziaki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 wrz 2007, 18:11

hej laski
ja na szybko
potem wads poczytam
tylko daje znak ze zyje hihi
wlasnie wychodzimy na shopping bo dzis czwartek i sklepy do 21 u nas hiih
pozno wstalam i jakos tak sie nie wyrobilam szybciej hihi\
standard
a nic konkretnego nie robilam
no ale ugotowalysmy obiad dla naszych mezczyzn co by nie narzekali jak wroca
ziemniaki w mundurkach faszerowane boczkiem i serem i zapiekane hihi
i zupke pomidorowa hihi
i wlasnie ruszamy
mam nadzieje ze wieczorem znajde chwile dla was
bo wroce pozno a jutro wczesna pobudka
bo na 11 mussze byc w ambasadzie w londynie zlozyc wniosek o paspzort
no i wszyscy jedziemy hihi a jak pogoda dopisze to potem jeszzce polazimy po centrum hihi co by leosiowi big bena pokazac hihi
takze czeka nas godzinna podroz metrem i jeszzce jakies przesiadki
nawet nie wiem bo jeszcze polaczen nie sprawdzilam
dobra mykam
jak poczytam wasze posty to odpisze hihi
milego dzionka
u nas sloneczko i cieplutko
jak milo

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

06 wrz 2007, 18:47

hey!!!
Juz wrocilysmy z miasta,objadlysmy sie z Vinee zaraz po przyjsciu tak wiec humory nam dopisuja.. :-D poszlam w krotkim rekawku a zgrzalam sie jak szczur taka duchota!!!
Marta super fotki z Franiem,masz szczescie,ze cos wkleilas sama od siebie,bo juz chyba czas na moj pas dla niektorych :-D slicznie razem wygladacie,a Tobie w niebieskim bardzo ladnie!!! :ico_brawa_01:
Madziorka powodzenia jutro na wyprawie do konsulatu i wez w razie czego dodatkowa pare jeansow gdyby byla awaria :-D ,mam nadzieje,ze Cie tym razem Leos nie obdarzy aromatycza niespodzianka!!!
Sandrusia jak tam u dentysty opowiadaj,jak Gosia wspomniala poszla bym za Ciebie z checia..hihi
Ela wklejaj jakies fotki Kondzia na rowerku a akcji...ale Ci bidulek usnal,ale masz za to troche czasu dla siebie..u nas Vinee spi juz tylko raz dziennie ale za to 2,5 godziny..wiec mam chwile wytchnienia cale szczescie.. :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość