Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 cze 2007, 20:40

Madziorka, wypoczywaj. Na pewno z powodu ciąży tak Ci było ciężko dzisiaj - ja ledwo sama łażę teraz, a pomyśleć, że Ty zajmowałaś się bliźniakami i jeszcze do tego tak mało spałaś. Jutro spojrzysz na wszystko z jaśniejszej strony :-)
Też mam dziś dzień do d... . Pokłóciłam się z K. Idę się z Nim pgodzić, choć zadra w serduszku została, bo powiedział o parę słów za dużo... ale nie umiem nie odzywać się do Niego...

Avisek, może to już TO ?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 cze 2007, 21:08

aniu najgorsze jest to,ze w klotni mowi sie rzeczy,ktorych sie potem zaluje :( ja zawsze nagadam,a potem mi przykro :( tak samo pewnie twoj Krzys

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

03 cze 2007, 22:27

Dziewczyny a ja wpadłam się pożegnać bo jutro na 8 do szpitala i nie wiem czy mnie już zostawią czy nie. Jak wrócę do domu to się odezwę na TT jeśli nie - napiszę smska.
Trzymajcie kciuki żeby mi szybko zrobili cesarkę :ico_papa:
Może następnym razem na tt będę już prezentowała zdjęcia mojego dzidziusia? :ico_dziecko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

03 cze 2007, 22:31

leatka trzymam kciuki aby wszystko przebiegło bezproblemowo...
ja nie moge spac, obserwuje sie bo twardnienie brzucha coraz wyrazniejsze ... i mocne... ale dalej nieregularne... mysle jak to bedzie, ogladam wojewódzkiego i patrze na tt

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 cze 2007, 22:32

sorry dziewczyny, nie bylo mnie caly dzien, bo rano mama zadzwonila, ze nie moge byc teraz sama i zabrali mnie na caly dzien do siebie, a moj brat ma popsuty komp,wiec nie moglam dac wam znac, ze jeszcze nie rodze :ico_oczko:
Frydza wszystkiego naj, naj, naj :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Avisek to masz zamiar mnie wyprzedzic? ja i tak pewnie grubo przenosze, wiec dziewczyny nie czekajcie na mnie, bo w lipcu rodzic bedziecie :ico_oczko:
Madziorka w koncu forum tez do narzekania jest. 3maj sie :ico_oczko:
Ania :ico_pocieszyciel: pogodzeni juz?
Leatka nawet nie wiez jak ci zazdroszcze.... tez bym chciala, zeby moj ginek wpadla na taki pomysl...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

03 cze 2007, 22:51

cześć.Ja tak wieczorem się odzywam,Dziś przyjechałam do rodziców, jutro przyjedzie A i pójdziemy do lekarza, ostatni raz!!!Troszkę się denerwuje,najważniejsze dla mnie jest to żeby dzidziuś był zdrowy!
A moje samopoczucie nie jest zachwycające, czuję się jak WIELORYB!Ale muszę jeszcze wytrzymać ten tydzień! pozdrawiam

Leonida
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 02 maja 2007, 00:13

03 cze 2007, 22:57

ja dzisiaj też już podejrzewałam, że do szpitala się wybiorę z moim bębenkiem i spać mi się chciało niemożliwie, ale zamiast mnie wyspał się mój luby, który położył się z Kluską spać w ciągu dnia. teraz to mnie plecy bolą i mostek. dziecinka mi się rozpycha :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 cze 2007, 00:09

jasnie pani wybaczamy :-D ale moze Lucja nas zaskoczy i jednak zdecyduje sie wyjsc :-D
leatko trzymamy kciuki,zeby wszystko przebieglo bez problemow...czekamy na twojego skarbeczka :ico_brawa_01: daj szybko znac,zebysmy sie nie martwily

a u mnie zadnych oznak zblizajacego sie porodu.moja mama przyjezdza w srode i nie bedzie mogla dlugo zostac ...chyba,ze nie urodze to wtedy przedluzy wizyte...z jednej strony chce zeby dluzej zostala,ale skoro wiem,ze nie bardzo jej na reke,to wolalabym szybciej urodzic :-D w kazdym badz razie,zebym tylko po terminie nie urodzila ....

jasnie pani tobie tylko 2 dni do terminu zostalo :ico_pocieszyciel: pewnie sie niecierliwisz :( alez ta Lucja uparta...ma dziewczyna charakterek...

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

04 cze 2007, 09:13

dziewczyny = co ile sa skurcze przepowiadające??
i na jaki czas przed porodem??

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 cze 2007, 09:16

hej moje kochane :-D
Od dzisiaj moj ma urlopik wiec sie byczymy on jeszzce spi a ja juz nie moge :-D caly czas mysle kiedy sie to zacznie :ico_oczko:
A tu jeszcze 6 dni :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość