Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 kwie 2008, 19:22

a nam się nie chce konta przenosić, lenistwo...
zmykam na kolacje :-)

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 kwie 2008, 19:23

Marta26 pisze:a nam się nie chce konta przenosić, lenistwo...
zmykam na kolacje :-)
no u mnie to jeszcze tez potrwa jakis czas :ico_oczko: moze sie poprawia do tej pory :ico_oczko:
smacznego zycze :ico_haha_02:
gdzie nasz antos??????????

[ Dodano: 2008-04-11, 19:34 ]
aa macie pozdrowienia od malgoski :ico_haha_02: u nich oki mala rosnie i jest zdrowa :ico_brawa_01:

Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

11 kwie 2008, 19:53

cześć kochane, Ja od wtorku w domu, ale brak czasu na cokolwiek, dwoje dzieci i chłop w domu to stosunkowo zaduzo :ico_haha_01: A do tego boli brzuch po cięciu i flak wisi. Mały słodki i przekochany, Juz arejestrowany jako Aleksander, bedzie mały Aleks :-) pozatym porzestawiał sobie noce z dniem, i chodze jak mumia niewyspana. kiedyś skrobnę coś więcej, narazie tak jedna fotka z doskoku :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 kwie 2008, 20:00

Emma, witaj alex sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ty dochodz szybciutko do siebie :-)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

11 kwie 2008, 20:16

Witajcie! Widze że nie ma nadal wieści od Asiki.
Emma, synek śliczny.

A ja wróciłam ze szpitala. Jesli do poniedziałku mi nie zejdzie ten ropniak po przemywaniu tamtum rose to w poniedziałek będą mnie na nowo nacinac :ico_placzek: Ja chyba umre. :ico_placzek: Na szczęście w znieczuleniu miejscowym.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

11 kwie 2008, 20:24

Joanna to masakra jakaś :ico_szoking: Przemywaj kochana, miejmy nadzieje że pomoże...

Emma śliczniusi synek :ico_haha_01: Też życzę szybkiego powrotu do formy...

Ech widzę że po porodzie to dopiero będzie sajgon z nami...

Mi się chce bardzo spać i robie wszystko żeby nie zasnąć... Właśnie była kąpiel, może zacznę chociaż film jakiś oglądać. W przeciwnym razie w nocy znowu będę lunatykować...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

11 kwie 2008, 20:26

Hej :-)
Asika jeszcze steka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boze jaki ja stres przezywam!!!!!!!!!!!!!!!!
Odezwe sie jak juz cos bede wiedziala :-)
Emma,Sloneczko wasze dzieci cidne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emma moj starszy syn tez Aleksander ale mowimy na niego Olek :-)
a moja kolezanka ma Aleksa i zarejestrowany jako ...Aleks :-) ale z tymi imionami zamieszania :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 kwie 2008, 20:40

Magda Sz. pisze:Asika jeszcze steka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeszcze??biedna to sie nasteka :ico_olaboga: Joanna24, biedna jestes miejmy nadzieje ze wszystko sie szybko zagoji :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

11 kwie 2008, 20:56

Asika to się namęczy chyba... Miejmy nadzieję, ze dowcipny Marek ją mocno wspiera :-D Czekamy na wieści od Magdy w takim razie.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

11 kwie 2008, 21:21

Joanna a mi położna kazała rumianek na to kroczę przykładać tzn. zaparzone torebki ekspresowe takie. I jeszcze gaziki solą fizjologiczną nasączać i tez przykładać. Zobaczymy czy to cos da. Tylko, że ja to mam podobno niewielki ten ropień. współczuję Ci bardzo, bo to do miłych rzeczy nie należy!

Marta26, iedit53, to mam dla Was niespodziankę-ja w tym głupim banku pracuję właśnie :-) Ale możecie na niego jechać ile wlezie, bo tez go nienawidzę już. Widnieję na liście zatrudnionych, ale od 1,5 roku nie chodzę do pracy-najpierw zwolnienie w ciąży z Ewą, potem macierzyński, 3 mies wychowawczego, potem L4 w ciąży z Kingą i teraz znów macierzyński. Nie mam zamiaru w ogóle tam wracać-tak się podobno tam niefajnie zrobiło-tylko z plotek to wiem. Jak skończy mi się wszelkiego rodzaju wolne, to szukam nowej pracy!!! To już postanowione.

[ Dodano: 2008-04-11, 21:22 ]
Biedna Asika pewnie się namęczy. Magda czekamy na dobre wieści od Ciebie.

[ Dodano: 2008-04-11, 21:28 ]
A ja Wam muszę powiedzieć, że sobie nie bardzo radzę z emocjami. Mam dół straszny dzisiaj. Właściwie wczoraj się zaczęło. Niby Kinga jest grzeczna, jak zje to śpi i wcale jej nie słychać. Ale dobija mnie to moje krocze i denerwuje ciągle czegoś chcąca Ewa. Od trzech nocy Ewa znów budzi się po 4 razy i wcale nie na jedzenie, bo jak ją mąż odprowadzi do pokoju, to ładnie zasypia zazwyczaj. I niby szczęśliwa jestem, chciałam dwoje dzieci w krótkim czasie, żeby dobry kontakt ze sobą miały, ale dziś miałam takie myśli, że chciałabym cofnąć czas i mieć tylko trochę już odchowaną Ewę, albo najlepiej być tylko z mężem, tuż po ślubie-wtedy było tak fantastycznie. Echh... pomarudziłam sobie. Nie zlinczujecie mnie mam nadzieję za te słowa. Może któraś mnie zrozumie. Magda Sz może Ty, też masz dwoje małych dzieci. Czy Tobą na poczatku też targały takie emocje? Pociesz, że potem jest naprawdę super!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość