Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 paź 2008, 13:44

My juz po obiadku troche mi sie paluszki przypalily bo chcialam tak na szybko do was zagladnac :ico_wstydzioch:

bylismy juz na zakupach, jeszcze musze tylko skoczyc po jakies miesko i bede miala juz wszystko a dzisiaj pierwszy raz wozilismy majke w wozku tym na zakupy ale sie niuni podobalo

Majeczka spi a ja sie musze zabrac za sprzatanie nie chce mi sie no ale jakos musze przyjac tych gosci

Renia mi tez wyslij

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 paź 2008, 14:36

Dziewczyny, jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję :ico_sorki: dzięki Wam już jestem na 500tam którymś iejscu ale codziennie mogę być wyżej jak się gra w tą tam grę a pierwsze 600 osób są premiowane nagrodą. Na pierwsze nie mam co liczyć ale tam w pierwszą setkę bym chciała za pierwsze jest laptop, do 101 roczna licencja na antywirusa, tego w sumie co ja mam ale z większą ilością blokad a dlej to jakieś drobiazgi ale jak reszta sę zarejestruje to znów podskoczę na liście parę oczek do góry, także dziękuję Wam bardzo, kochane jesteście :ico_prezent: dla Was w podziękowaniu, i jeszcze kilka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
A ja dzisiaj juz wszystko załatwiłam w mojej szkole i od poniedziałku zaczynam praktyki u nas w gminie więc będzie mi na pewno ciężej zaglądać, praktyki prawie miesiąc będą. Także będę wiedzieć co czują mamusie które do pracy chodzą na 8 godzin i zostawiają dzidzię z tatusiem lub babcią :ico_placzek:

CleoShe pisze:A w nocy znów koło 4 się obudził i nie chciał usnąć. Nie wiem czy to przez zęby.. Posmarowałam mu dziąsła i jakoś usnął.

to napewno zęby, u nas też tak było że dopóki nie posmarowałam to usnąć nie mógł, tylko że dla pocieszenia napiszę że to i miesiąc może trwać

mz74 pisze:No jak dla mnie to pobudka o 4.00 to troche wczesnie, przewaznie spi do 6.00/6.30.... i cala noc w lozeczku oczywsicie

dla mnie też by było to wcześnie bo Artur śpi podobnie do Pawełka, tylko że nawet do 7.30

Fintifluszka pisze:chyba na spacer pójdziemy, pogoda ładna, ale durna, bo nie wiadomo jak dziecko ubrać

no dokładnie, dobrze że chociaż u nas wiatr nie wieje to zawsze trochę lżej

Asikk pisze: i bedzie mu badała oczka pod względem wad wzroku sama nie wiem co o tym wszystkim mysleć .

na pewno wszystko będzie dobrze, lepiej że wykryła to wcześniej bo przynajmniej szybciej zainterweniujecie

A i ja dziś Biedronę odwiedziłam i wiecie co, normalnie tam to zarabia na tej promcji, bo są Huggisy, dużo ich i z tym prezentem co Pinko pisała ale za 39.90 ale mimo wszystko wzięłam bo i tak są to te lepsze z boczkami a Happy też były ale tylko rozm.5 czy 6.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

10 paź 2008, 14:42

CleoShe pisze: Ja zaraz idę się wyszykować bo jak Rafał wstanie tak za godzinę to będziemy jechać na jakieś zakupy, a on się wścieka jak mamy gdzieś wyjść a ja a to umalować się jeszcze, a to uprasować bluzkę... hehehe :ico_haha_01: Wasi mężczyźni też tacy niecierpliwi jak mają poczekać? :-D


U nas często jest tak, że ja się sprawnie zorganizuję, i czekam na Piotra :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 paź 2008, 14:55

My po spacerze, Gabriel śpi...

Asikk bądź dobrej myśli, a też z Gabim chcę iśc do okulisty choćby dlatego, że u nas wady wzroku są dziedziczne-ja też noszę okulary, choć bardzo ich nie cierpię i mimo, że powinnam mieć je na nosie cały czas to zakładam tylko czasami, bo Gabriel mi ściąga, a na dworze już nawet nie pamiętam ile lat temu ostatnio w okularach byłam :ico_noniewiem:

Renia 39.90 to stała cena w biedronce-i tak taniej niż w innych sklepach.

Gabcioch zajada frytke
Obrazek
samoobsługa
Obrazek
jak patrzę na to zdjęcie to sobie myśleż, że faktycznie jedyne co Gabcioch ma po mnie to oczka :-)
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-10, 14:57 ]
kaska28 pisze:CleoShe napisał/a:
Ja zaraz idę się wyszykować bo jak Rafał wstanie tak za godzinę to będziemy jechać na jakieś zakupy, a on się wścieka jak mamy gdzieś wyjść a ja a to umalować się jeszcze, a to uprasować bluzkę... hehehe :ico_haha_01: Wasi mężczyźni też tacy niecierpliwi jak mają poczekać? :-D


U nas ZAWSZE jest tak, że mnie Kuba pogania, a koniec końców ja czekam na niego gotowa w drzwiach, a On biega po schodach po coś, do ubikacji, czesze się i nie wiadomo co jeszcze i muszę na niego wrzeszczeć, że jest gorszy niż baba :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-10, 15:00 ]
Kuba mi przywiózł z pracy materiał, który mam zszyć, żeby było tło sceniczne, więc dzisiaj mam robótkę na wieczór, bo na jutro jest im to potrzebne... na szczęście lubię szyć :-)
a w ogóle to już drugi odcinek następnej serii gotowych na wszystko leciał wczoraj-ostatnia seria się skończyła w grudniu, tęskniłam za tym serialem jak diabli, mimo, że późno leci to ślęczę przed telewizorem :ico_sorki:

Z Gabrielem się ostatnio coś porobiło, że wieczorem śpiący jest, marudny, nie wiadomo co z nim zrobić, a jak sie Go wykąpie to nie chce iśc spać tylko by chodził :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 paź 2008, 17:55

Dzięki dziewczyny mam taką nadzieje ze wszystko bedzie ok.
Cleo mam nadzieje że tak nie bedzie bo potem i tak daje mu łżeczką obiadek i deserek wiec chyba sie nie odzwyczaji.
Renia chyba nie doczytałam ze bieżesz udziała w jakimś konkursie jak moge pomóc to mów gdzie kliknąć ?? Pomoge.
he he co do wychodzenia to ja tez zawsze czekam na mojego i też zawsze on mnie poganai i on już jest gotowy mówi a co do czego to ja czekam Kamil już ubrany i się pocimy. :ico_olaboga: z tymi chłopami.
Byłam dziś z kamilkiem u kontroli tak profilaktycznie bo ostatni raz byliśmy chyba na szczepieniu ostatnim czyli tak jak miałą 6 miesiecy :ico_wstydzioch: no ale skoro się nic nie dzieje to poco tam chodzic. No ale poszłam i wszystko ok Pani powiedziła ze Kamil wyglonda i rozwinoł sie już tak jak by miła już 1rok skończony :ico_noniewiem: ale nie jest zagruby akurat wszystko się mieści według tych ich tam siatek centylowych.
Fintifluszka, Sliczne zdięcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-10, 18:01 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98a53efe9fbd7ac9.html

[ Dodano: 2008-10-10, 18:02 ]
coś mi nie wyszło zaraz powklejam wam fotki jak Kamil stoi przy kanapie i takie tam.

[ Dodano: 2008-10-10, 18:17 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-10, 18:23 ]
musze uciekać Kmail coś ostatnio szybko chodzi spać marudzi mi tu musze zrobić kapiel i pospszątać bałagan na podłodze -zabawki w sęsie!!
Obrazek
Tak sobie stoje przy kanapie
Obrazek
Obrazek
A taki jestem ciekawy czym mama mi tam pstryka te zdięcia? :)

[ Dodano: 2008-10-10, 18:25 ]
ok teraz już zmykam pa pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 paź 2008, 18:28

Assik super fotki

u nas tez niesamowity balagan na podlodze ale czyms te dzieci sie musza bawic i tak codziennie zwijam te zabawki a rano znowu wyglada tak samo

jakos malo dzisiaj piszecie my zaraz na ulubiona bajke majeczki bedziemy patrzec pozniej z pieskiem kapu i spac no a jutro mariola u nas zawita ciekawe jak sie dziewczyny beda bawic razem

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 paź 2008, 18:33

iwona83, dzieki masz racje co do zabawek u nas tak samo wieczorem poukładam i rano minuta i już tak samo.
Ok kąpiel przygotowana zmykam . A daj znać jak tam spotkanko dziewczyn i jak zabawa.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 paź 2008, 18:37

Asikk pisze:A daj znać jak tam spotkanko dziewczyn i jak zabawa.


ok zaraz zdam relacje

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 paź 2008, 18:49

Cześć dziewczynki,
My dopiero teraz, bo nie było rano kiedy i do tego komputer mi się zawiesił, później byłam u koleżanki, która ma synka półtorarocznego i dopiero teraz wróciłam, jeszcze Ula przed chwilą w histerię wpadła, bo na ręce chciała, a ja nie miałam jak ją wziąć. To jej powiedziałam, żeby się uspokoiła, byłam spokojna, siadłam obok, a Ona przyszła do mnie, wtuliła się i ryczała coraz głośniej, zaczęła się zanosić, zwątpiłam w pewnym momencie. Ale wytrwałam na tej podłodze w spokoju i po pół godzinie się zaczęła uspokajać, jeszcze zmieniłam jej pieluchę i już się ładnie bawi. Zaraz będziemy się kąpać i lulu. Później wkleje Wam fotki z wizyty, dzieciaki były sobą bardzo zainteresowane, niemniej jednak Piotruś był zazdrosny i nie bardzo wiedział jak z Ula postępować, Ula zainteresowana i chciała się z nim bawić. Ogólnie było fajnie i miło spędziłam dzień.

Fintifluszka pisze:Pinko, mój wcześniej mieszkał sam w mieszkanku, w którym też było ogrzewanie elektryczne i również Go to trzepało mocno po kieszeni :ico_olaboga: my przez 10 lat grzaliśmy gazem, ale nagle tak zaczęły ceny rosnąć-po5 podwyżek w roku, że którejś zimy trzeba było po 800zł miesięcznie za gaz płacić, bo ciepła woda też gazem była grzana i niestety trzeba było piec zamontować, a teraz trzeba w nim palić, co jest upierdliwe, ale na gazowe ogrzewanie nie byłoby nas stać...

Niestety, wszystko w tym kraju drożeje, tylko pensje zostają takie same :-(
mariola pisze:Dziewczyny ja jestem juz zdenerwowana boje sie ze cos bedzie nie tak z parkingiem albo ze samolot nie poleci bo mgla i tak...

Na pewno wszystko będzie dobrze i dolecicie szczęśliwie.
Renia0601 pisze:[Pinko i Jola[/b] dzięki, zaproszeie wysłałam na e-mail :ico_sorki:

Dostałam, zarejestruję się jeszcze dzisiaj :-)
CleoShe pisze:W końcu usnął zmęczony płaczem. Kurcze drastyczna metoda ale inaczej go nie oduczę :ico_noniewiem:

Ja odpadłam niestety :-( Ale będę musiała znowu zacząć tą naukę, tylko nie wiem jak ten płacz wytrzymać.
mz74 pisze:przewaznie spi do 6.00/6.30.... :ico_oczko: i cala noc w lozeczku oczywsicie :ico_haha_01:

Pozazdrościć, Ula też o 4 robi pobudkę i czasem do 5 nie może usnąć.
CleoShe pisze:Wasi mężczyźni też tacy niecierpliwi jak mają poczekać? :-D

U nas ostatnio jest tak, że to ja czekam na Jarka....
Asikk pisze:No tak ale może najpierw o okuliści babka super naprawde okazuje się że Kamilkowi uciekają oby dwa oczka i ona podejrzewa wadę wzroku przepisała mi Krople Atropine przez 5 dni mam zakrapiac na 6 dzień na wizyte i bedzie mu badała oczka pod względem wad wzroku :ico_placzek: sama nie wiem co o tym wszystkim mysleć .

Nie przejmować się na pewno, wiele dzieci nosi okulary i nie jest źle, taką wadę wzorku szybko wykrytą u malucha można (wydaje mi się) wyleczyć całkowicie i może warto by było skonsultować się z innym jeszcze lekarzem ;-)
CleoShe pisze:Teraz po powrocie z Polski zaczął znów jeść ładnie z łyżeczki obiadki i nawet kaszki, deserki :ico_sorki:

Może zmiana otoczenia tak niego wpływała.
CleoShe pisze:Ja dzisiaj kupię Norbertowi nocnik.. zobaczymy jak jemu się to spodoba :-D

My dzisiaj rano znów złapałyśmy kupkę i sisi, ale musiałam ją cały czas zabawiać :-)
CleoShe pisze:kupiła mi jeszcze takie Huggies Classic, od których Norbert miał cały wyjazd tak odparzoną pupkę, że już nie wiedziałam czym mu smarować :ico_olaboga: Wogóle powietrza nie przepuszczały, nie miały rozciągliwych boczków w pasie

Te są beznadziejne, ja kupuję te premium z kubusiem puchatkiem.
Renia0601 pisze:A i ja dziś Biedronę odwiedziłam i wiecie co, normalnie tam to zarabia na tej promcji, bo są Huggisy, dużo ich i z tym prezentem co Pinko pisała ale za 39.90

Ale przebitka!!! :ico_szoking:
Justyna, fotki fajowe, Ula ma identyczne rajstopki :-)
Fintifluszka pisze:a w ogóle to już drugi odcinek następnej serii gotowych na wszystko leciał wczoraj-ostatnia seria się skończyła w grudniu, tęskniłam za tym serialem jak diabli, mimo, że późno leci to ślęczę przed telewizorem :ico_sorki:

Ja ściagałam cały serial, aż muszę sprawdzić na necie, bo też bardzo lubię ten serial :-)
Fintifluszka pisze:Z Gabrielem się ostatnio coś porobiło, że wieczorem śpiący jest, marudny, nie wiadomo co z nim zrobić, a jak sie Go wykąpie to nie chce iśc spać tylko by chodził :ico_olaboga:

Jest ciekawski świata, na szczęście Ula na wieczór zasypia ładnie :ico_sorki:
Asikk, czekam na fotki, dawaj :-)

[ Dodano: 2008-10-10, 18:51 ]
Asikk, zdjęcia czadowe, Kamilek ma prześliczne oczka :-)

Też idziemy się już kąpać, bo późno się robi...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 paź 2008, 19:11

My bylismy na tych zakupach ale oczywiscie tego co mialam to nie kupilam. Jutro jeszcze raz :ico_haha_01:

W Polskim sklepie kupilam dzisiaj glowke kapusty (bo ta tutejsza jest taka malutka jak polowa naszej) i jutro mam zamiar golabki zrobic. Tylko oczywiscie mieso mielone jeszcze kupic.
Iwona pisala o o tych kielbaskach polskich co to po nie musiala jechac kilkadziesiat kilometrow. Ja na szczescie mam 2 kroki od domu polski sklep i niczego mi nie brakuje. Jedzenie prawie calkowicie polskie jemy. No ale tu jest duzo polakow wiec i w sklepach maja interes na polskich produktach a u Iwony w Hiszpani pewnie tak nie ma.

pinko pisze:CleoShe napisał/a:
kupiła mi jeszcze takie Huggies Classic, od których Norbert miał cały wyjazd tak odparzoną pupkę, że już nie wiedziałam czym mu smarować :ico_olaboga: Wogóle powietrza nie przepuszczały, nie miały rozciągliwych boczków w pasie

Te są beznadziejne, ja kupuję te premium z kubusiem puchatkiem.

No ja wlasnie tez zawsze te kupuje. Jak dla mnie najlepsze.

pinko pisze:My dzisiaj rano znów złapałyśmy kupkę i sisi, ale musiałam ją cały czas zabawiać :-)

Pewnie tez bede musiala go zabawiac.. albo bajke w TV puscic.

pinko pisze:CleoShe napisał/a:
W końcu usnął zmęczony płaczem. Kurcze drastyczna metoda ale inaczej go nie oduczę :ico_noniewiem:

Ja odpadłam niestety :-( Ale będę musiała znowu zacząć tą naukę, tylko nie wiem jak ten płacz wytrzymać.

Ciężko tak słuchac placzu dziecka bo opd razu chce się je przytulic. Chocby nie wiem co zbroili to jak zaczna plakac od razu serce mieknie.
Dzisiaj w kuchni Norbert dolne szafki mi otwieral. Wzielam go wsadzilam do jednej i zamknelam :ico_haha_01: i zaraz się rozpłakał :ico_placzek: Moze w ten sposob przestanietam zagladac :ico_haha_01:


iwona83 pisze:u nas tez niesamowity balagan na podlodze ale czyms te dzieci sie musza bawic i tak codziennie zwijam te zabawki a rano znowu wyglada tak samo

No i u nas tak jest. Tylko ja zbieram zabawki po kilka razy dziennie bo kiedy przestaje sie bawic czy gdzies wychodzimy to musze sprzatnac.. sami nie mieszkamy i nie chce by ktos po nas sprzatal :-D

Justyna Norbert dzisiaj tez frytke wcinal :-D

Uciekam bo Norbert wyje. Ide go wykapac zaraz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość