Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 wrz 2009, 06:57

Dzień doberek :-D

emikaw85 u nas dwie Mamusie już cieszą się swoimi Maluszkami :-)

Bigottka niech lepiej jeszcze Twoja córcia posiedzi, doczekasz się jej, zobaczysz

ja nie śpię dzisiaj od 4-ej, ale nie z powodu drętwiejącej ręki (dziś wyjątkowo mało dała mi popalić :ico_oczko: ), ani z powodu niewygodnej pozycji, po prostu już mi się nie chciało :-)
wczoraj nie pisałam, bo mieliśmy gości, dziś odwiedza mnie koleżanka :ico_olaboga:

Asika82, Królik z tego co pamietam macie dziś wizyty u gin, jak zwykle z niecierpliwością czekamy na jakieś wieści,
ja mam w czwartek 01.10, ciekawe czy już coś konkretnego mi lekarz powie czy jeszcze nie...

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 wrz 2009, 08:18

Witam z ranka!!!!
Wczoraj miałam przerabane zakupy, pojechalismy kupic ten komplecik ocieplany i udało nam sie kupic po przecenie z tym ze jest dwu czesciowy ale słodziutki i mysle ze na te dni tutaj jest wystarczajacy :-D no ale wracajac do tematu, wychodzac ze sklepu dostałam takich boli i skurczy ze nie mogłam dojsc do samochodu takze moj mezus po mnie podjechał, przyjechalismy do domku i czekałam na kolejny atak - brzuch bolał niemiłosiernie i kregosłup tez i strasznie mnie bolały biodra ale masakrycznie jakby ktos mnie chciał rozpołowic na pół - no i jak po tej godzinie ruszyłam do wc to byłam tam 40 min i tak mnie przeczysciło ze to masakra doslownie :ico_zly: jem to samo co rodzinka takze niemozliwe jest zebym sie czyms podtruła poprostu oczyszka mnie juz chyba z 2 tydz ale wczoraj to juz tak konkretnie :ico_placzek: do konca dnia lezałam w łózeczku bo tak mnie kregosłup bolał :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Co do lekarza to ja mam wizyte w srode i mam nadzieje ze tez sie cos dowiem bo jak nie to bede bardzo zła :ico_zly:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 wrz 2009, 08:27

Witam się także z rana.
Ja jak zawsze kiepsko przespana noc o 4 rano już byłam wyspana i nie wiedziałam co robić więc stwierdziłam że zjem sobie banana i tak zrobiłam i wiecie co normalnie szok dostałam takiej po niej zgagi że chyba więcej nic już nie zjem o tej godzinie :-/
Sabcia, to czekamy na wieści z wizyty ;-)
ja mam w czwartek 01.10, ciekawe czy już coś konkretnego mi lekarz powie czy jeszcze nie...
ja też mam w czwartek w sumie niby po zwolnienie tylko idę lecz chcę aby wykonał kompletnie wszystkie badania nie ważne ile zapłacę chcę być pewna że wszystko jest ok.
niech lepiej jeszcze Twoja córcia posiedzi,
no wiesz nie jest powiedziane że nie urodzę bo po moich przejściach ostatnich dni to jej się bardzo spieszy i tyle.
Dobra bo się rozpisałam na pół strony ;-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 wrz 2009, 08:31

bigottka, a mi ostatnio najlepiej sie spi rano ale za to mam problem z zasypianiem poprostu mi sie nie chce dzis poszłam spac o 1 w nocy po przeczytaniu połowy ksiazki :ico_noniewiem:
Mykam sie przygotowac do szkoły ale dzis bedzie ciezka wyprawa a potem chyba poleze reszte dnia w wyrku takze nie wiem czy jeszcze dzis bede..........
AAAAAAAAAAAAAAAAA znowu musze isc do kibelka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 wrz 2009, 08:46

Bigottka mnie też od dłuższego czasu stawia się brzuch, a na ktg nic ie wykazało. Przyjdzie czas, to Maleństwa "wyjdą" :ico_oczko:

Sabcia "piękną" niedzielę miałaś :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

28 wrz 2009, 09:13

Hej:) Mi został do porodu 2 dni , a tu nic sie nie dzieje. Jeszcze wyjdzie, że w październiku urodze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 wrz 2009, 09:43

emikaw85, no to nie będziesz wrześniową mamą tylko październikową to chyba nie tak źle ;-)
Magda33, no właśnie wydaje mi się że na ktg też wszystko wyszło dobrze bo lekarz nic nie mówił ale wiesz ja lubię wiedzieć co się z dzidzią dzieje.
Sabcia, no ja też coś ostatnio mam problemy z zaśnięciem ale cóż poradzić na to trzeba się przemęczyć.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 wrz 2009, 09:53

"piękną" niedzielę miałaś
jedna z lepszych :ico_zly:
emikaw85, do czwartku masz czas a moze jeszcze cos sie wykluje :-) , a to pierwsza dzidzia??? bo zwykle przy pierwszych ciazach dziecia sie nie spieszy za bardzo
bigottka, no innego wyjscia nie ma :)
Ja ide teraz troszke odpoczac po spacerku ktory nalezał do dosc bolesnych a potem mykam robic obiadek, wczoraj była rybka a dzis sa rolady ........... a potem napewno bede spac

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

28 wrz 2009, 10:18

Sabcia to moja pierwsza ciaża. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 wrz 2009, 11:06

Bigottka może na wizytach czegoś się dowiemy :-) też chciałabym wiedzieć coś konkretnego

Sabcia same pyszności robisz, mniam mniam...u mnie dziś łazanki

emikaw85 może będziesz miała niespodziankę w ostatnim dniu września :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość