Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2011, 08:13

Witam z rana z goraca herbata z cytryną w tak paskudna pogodę :-)

U nas 8 stopni, zimno, mgla, leje deszcz. W nocy była burza. Nie wyciskam nosa z domu bo jeszcze sie przeziebię a nie mam nawet za bardzo nic typowo zimowego. jak coś to w bluzach M. chodzę tyle że ja w nich o mało nie utonę :-D takie wielkie są :-D

Stawiam wam dziś pysznego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończone 38 tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Skurcze masakrowały mnie w nocy, chyba faktycznie ja do szpitala w nocy polece jak przyjdzie mój czas.
Ja jestem z siebie dumna.Drzwi do salonu , sypialni, korytarza i pokoju Lilusi umyte , oraz podłoga w korytarzu wyszorowana na kolanach. Tak że kolejne rzeczy mogę skreślić z listy.
KObieto daje soboe spokój. Nie wolno pracować, znów mnie w kompleksy wpędzasz i to już z rana :-)

Kręgosłup na szczęście mi póścił wiec nie mam tak źle dziś ale nic nie robię, odpoczywam do porodu :-)

Ciekawe gdzie Kwiatunio?? i jak sie miewa biedulka ??

Dziś mamy dobry znak póki co nie ma SANDRUSI może juz się rozpakowywuje :ico_brawa_01:

[ Dodano: 20-09-2011, 08:37 ]
A gdzie podziewa się JULA?? PATI??

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 08:57

hej dziewczyny

ja dzis już z ranka byłam na badaniach krwi i moczu tak przy okazji bo leciałam szybko po pampersy do biedronki, Majcia ma biegunkę, nie straszną ale trzy kupki już poszły, na tym koniec... na razie czekam co dalej

ja też sie wczoraj z Przemkiem sciełam ostro, daaawno sie nie kłociliśmy, ale u nas jak zwykle wojna 10 minut i wszystko wyjaśnione :ico_sorki:

ciekawe co u Sandrusi

kwiatunio, Pati i Jula tez cos cicho siedzą :ico_noniewiem:

[ Dodano: 20-09-2011, 08:57 ]
Stawiam wam dziś pysznego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończone 38 tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2011, 08:59

ja dzis już z ranka byłam na badaniach krwi i moczu tak przy okazji bo leciałam szybko po pampersy do biedronki, Majcia ma biegunkę, nie straszną ale trzy kupki już poszły, na tym koniec...
zdrowia dla Majeczki zyczę :ico_sorki: :ico_sorki:
ja też sie wczoraj z Przemkiem sciełam ostro, daaawno sie nie kłociliśmy, ale u nas jak zwykle wojna 10 minut i wszystko wyjaśnione
u nas na razie spokój :-D Izuś nie denerwuj się teraz powinnaś się oszczędzać.

A mi sie sniło że rodziłam :ico_szoking: pierwszy raz taki sen miałm, wczesniej snilo mi sie że mma dziecko itd. ale taki sen pierwszy raz :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 09:07


zdrowia dla Majeczki zyczę :ico_sorki: :ico_sorki:
dziękujemy :ico_oczko:
A mi sie sniło że rodziłam :ico_szoking: pierwszy raz taki sen miałm, wczesniej snilo mi sie że mma dziecko itd. ale taki sen pierwszy raz :-D
i jak? bolało??????
hehe też mam takie sny :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2011, 09:12

i jak? bolało??????
myślalam że oszaleje, pamietam że darłam się na porodowce i wszystkich beształam :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 09:14


myślalam że oszaleje, pamietam że darłam się na porodowce i wszystkich beształam :-)
:ico_smiechbig: nie no spoko, ja po tych snach też myślałam że Przemka udusze, połozną pogryze i ze bede przeklinac jak szewc :ico_haha_01:
jednak mimo tego że wymiotowałam z bólu dałam rade kulturalnie sie zachować :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2011, 09:15

nie no spoko, ja po tych snach też myślałam że Przemka udusze, połozną pogryze i ze bede przeklinac jak szewc
to chyba mialyśmy ten sam sen.

Ale pamiętam że jak zobaczyłam dziecko wszystko ucichlo, patrzyłam na nie i ryczałam. Było idealne :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 09:15

izabelllla123, my już coraz bliżej :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:
ja już trzęse dooopką :ico_szoking:

[ Dodano: 20-09-2011, 09:17 ]
w piatek mam ktg i wizyte u gina :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2011, 09:21

my już coraz bliżej
ja już trzęse dooopką
ja tak samo, staram sie nie mysleć o tym ale to silniejsze ode mnie :ico_szoking:
w piatek mam ktg i wizyte u gina
ja tez mam KTG po 19
a wizyty u gina juz nie będe miała chyba że do 5 nie urodze mam przyjść 6 na wizytę do kobiety która go zastepuje :-(

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 wrz 2011, 09:23

dzień dobry....

Julka w szkole, i zamiast sprzątać to przy kompie ale sprzątanie nie zając nie ucieknie :ico_haha_01:
muszę obiadek zrobić i chyba po południu pojadę z Julką do cyrku bo jest u nas :ico_sorki: wczoraj przebrałam u ans pierzynki, zrobiłam pranko, jutro chce gruntownie posprzątać i placek upiec i będę mogła czekać na dzidzię w spokoju :ico_sorki:

w szpitalu oki, ciśnienie się uspokoiło ale na początku mój ginek stwierdził że nie wiadomo czy nie zostanę do porodu ale na szczęście wypuścił mnie do domku, w czwartek mam kontrolę i zobaczymy co będzie dalej :ico_sorki:
ona twierdzi ze urodze w ciagu 2 dni max
trzymam kciuki żeby tak było :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość