Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 cze 2012, 09:29

Witam,
dołączę się z :ico_kawa: Mały śpi.

Patrycja, szczęście w nieszczęściu że tylko na tym się skończyło z głową R. No to u Was z zębami podbnie jak u nas, jak to u bliźniaków ;-) Co do chodzenia to on znowu się puszcz ale tylko w czasie kąpieli. My się śmiejemy, że młody musi zawsze sobie życie utrudniać i zaczyna wszystko w wanience gdzie ma mniej stabilne podłoże. Teraz kombinuje jak wdrapać się na łóżko, umie wejść jak ma coś podłożone pod nogami (bo trochę wyżej), jak się wdrapie to radość wielka. A jak zmiana mleka?

Aniu, jak dla mnie to nie mam znaczenia jaki tytuł wątku będzie, może nawet zostać ten co jest albo wiosenne maluchy 2011.
:ico_brawa_01: za buziaki. Mój Mateusz to zrobił się wygodnicki leń-jak pije z butelki i się "zmęczy" to dusi na smoczek by samo mu leciało :ico_nienie: spryciarz mały ;-)

[ Dodano: 11-06-2012, 09:33 ]
dzisiaj będzie utworzony
Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Właśnie oglądam ddtvn i są chilliderki seniorki 60+

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 09:46

wiosenne maluchy 2011.
ja zaproponuję:

- Kącik Malucha
- Smykowe rozmówki
- Robaczkowo 2011
Właśnie oglądam ddtvn i są chilliderki seniorki 60+
widziałam :-D

[ Dodano: 11-06-2012, 09:54 ]
napisałam też smska do markotki co u niej i odpisała:
" postaram się dzisiaj albo jutro zajrzeć na forum. Krzysiu dobrze,zaczyna chodzić, nie choruje. W pracy masakra. Teraz jesteśmy sami,bo Michał wyjechał. Pozdrawiamy"

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 cze 2012, 10:22

Aniu, dzięki za info od Markotki. Fajne propozycje.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 cze 2012, 12:24

A jak zmiana mleka?
od 3 dni obserwuje popekana skorke na policzkach a non stop dostaje tylko jedna miarke ha. A dzis te łuski przybraly pomaranczowy kolor wiec z mlekiem sie chyba pozegnamy.
Ale to jest najdziwniejsze ze on je serki homogenizowane, jogurty, maslo i nic na nicc tak nie reaguje tylko mleko

aniawlkp86, propozycje fajne, dzieki za wiadomosci od Markotki

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 12:51

aniawlkp86, propozycje fajne, dzieki za wiadomosci od Markotki
Aniu, dzięki za info od Markotki. Fajne propozycje.
:ico_sorki: :ico_sorki:
przydałoby się jakąś wybrać :ico_sorki:
Ale to jest najdziwniejsze ze on je serki homogenizowane, jogurty, maslo i nic na nicc tak nie reaguje tylko mleko
to faktycznie dziwne :ico_noniewiem:

moja niunia już 1,5 godziny śpi
ciekawe czy 2 drzemka będzie
miałam do ogrodu iść ale mi się nie chce
muszę dzisiaj sobie posprzątać i wtedy jutro do południa wejdę,
bo po południu A pójdzie na bierzmowanie do chrześniaka
a ja z dzieciakami umowę o neta podpisać bo tydzień próbny jutro minie

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 cze 2012, 13:13

przydałoby się jakąś wybrać :ico_sorki:
ale mnie sie wszystkie podobaja

Murchinson, wlasnie dzwonilam do przychodni popytac o ta szczepionke na ospe i mi powiedzieli ze to sa 2 dawki po 200 zl kazda i ta chroni calkowicie bo jest jakas jeszcze jedna ale chroni tylko przed powiklaniami. I te dawki musza byc z przerwa 6 tygodni lub za 3 m-ce po pierwszej trzeba powtorzyc druga. I zglupialam :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 cze 2012, 14:47

Ale to jest najdziwniejsze ze on je serki homogenizowane, jogurty, maslo i nic na nicc tak nie reaguje tylko mleko
Tak też może być. W innych produktach białko jest już w jakimś stopniu przetworzone a w mleku nie. Mojej koleżanki córka tak ma jak Filip-wołowina, serki, jogurty, naleśniki itd może ale mleka nawet ha nie może pić (wraca ciemieniuch, skóra za uszami zaczyna pękać, ból brzucha i rozwolnienie). Marcel Emilii też samego mleka nie może.
W razie w ja mam 2 puszki pepti na zbyciu.
Filip teoretycznie idzie do żłobka od września, weź zaświadczenie że żłobek przyznany to szczepionka będzie za darmo. Jak nie dadzą Ci teraz zaświadczenia to wstrzymaj się do września bo tę szczepionkę można podać w każdym wieku. Mi pediatra mówiła tylko o 1 dawce ale podpytam w piątek jak będziemy na mmr.
ale mnie sie wszystkie podobaja
Mi też ale jak musimy wybrać to Kącik malucha lub ten tytuł na który będzie więcej głosów.

[ Dodano: 11-06-2012, 14:56 ]
Patrycja z ulotki dla pacjenta szczepionki Varilrix:

Dzieci w wieku od ukończenia 9. miesiąca życia do 12.lat dostają jedną dawkę szczepionki. U osób powyżej 13.roku życia należy stosować 2 dawki w odstępie co najmniej 6 tygodni.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 17:33

moje dziecię mnie zadziwia
nie dość,że spała od 11.30 do 13.30 to jeszcze teraz już godzinę śpi :ico_noniewiem:
Hania też z godzinę drzemie

ja też bym stawiała na "Kącik malucha"
chyba,że jeszcze Koroneczka coś zaproponuje,bo reszta jakoś cicho siedzi :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 cze 2012, 18:16

To z Miluś mały śpioszek :ico_haha_01: Mateusz spał dziś 1.45 a tak to się bawi.
Aniu, tylko czy Koroneczka wejdzie dzisiaj by coś zaproponować?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2012, 18:23

Murchinson, dzisiaj z niej śpioch okropny i nadal śpi :ico_szoking: Hania zresztą też....
nie wiem czy Koroneczka wejdzie,do 19 poczekam a potem do mal napiszę PW z info jaka nazwa,więc póki co zostaje Kącik malucha :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość