Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 wrz 2007, 08:44

hej dziewczyny
tak tak to JA o tej porze na nogach
hihi
i nawet wyspana i na lajcie sie czuje hihi
ale mus to mus
poszlam spac o polnocy (szybko jak na mnie co?) i o 5.30 obudzil mnie leos na jedzonko, i tak sobie lezelismy,on cmokal cycka walil kupki hihi i z adasiem gawedzilismy o poranku (moj maz o takiej porze jest najbradziej kumaty-czyt niezmeczony i w miare wyspany) no i potem zrobilo sie juz po 6...malego odlozylam do lozeczka a sama poszlam do salonu pozegnac mezullka choc raz hihi no i jakos zglodnialam wiec pomyslalam ze spac juz nie ma sensu bo budzik na 7 ustawiony, a o 7.30 pobudka. tyle ze ja musze miec polgodziny zeby sie dobudzic.. i potem drzemkami w komie sie mecze hihi
no wiec juz sie nie polozylam. zobaczylam jeszcze wlaczony komp to juz calkie.. uzaleznienie wzielo gore nad snem hihi a co mi tam hihi
no i jestem
ale juz uciekac powinnam hihi


no to sie zbieram powoli, bo za 1,5 godzinki musimy opuscic dom

i znow nie mialam czasu poczytac :ico_sorki: :ico_sorki:
obiecuje ze nadrobie :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 wrz 2007, 10:09

Hej dziewczyny

Kasik ja sie duzo naczytalam o szczepionkach i nawet ogladalam taki film na faktach jak chlopczyk po szczepionce (MMR) czyli tej co kazdy ma zachorowal na autyzm (wlasnie przez rtec) i jak to tuszowali wszyscy a takich przypadkow bylo duzo. Dla pocieszenia na autyzm glownie chlopcy chorują ok 80%, a z tego filmu cos mi sie kojarzy ze te kosmki u takiego dziecka byly uszkodzone (nie wiem czy to przez szczepionke czy juz wczesniej byly ale musial byc na diecie bezglutenowej to mu sie poprawialo) w ogole nie potrafie tego wytlumaczyc ale ja bym chyba nie szczepila. Tym bardziej ze to nie są obowiązkowe szczepienia a lekarz ci je odradza. A lekarze na ogol namawiają bo mają dodatkowe korzysci z tego.

Lucy rece mi opadają jak czytam o Twojej kolezance. Mi by bylo wstyd komus zaproponowac by autobusem jechala. Powiedz jej tak jak Marta radzi. To ona cie ciagle prosi o te smsy i w ogole ciagle nonono zawraca a tutaj autobusem kaze jezdzic. Daruj sobie ten wyjazd. Albo jeszcze powiedz jej ze jak sie dwa wozki nie zmieszcza to niech nie bierze swojego :-D bo przeciez ona ma wieksze dziecko. Ona jest bezczelna to i ty czasem mozesz byc. Moze cos zrozumie.

Sandrusia dobrze ze juz po wizycie i nie bolalo. Ja tez od razu siadam na fotel i o znieczulenie prosze.

Anetusia ale ci zazdroszcze teraz kupowania tych ubranek i nie tylko. Chociaz i ja sie pochwale wczoraj Tomkowi taką super pizamke w supermena kupilam z H&M jak zrobie Tomkowi zdjecie w niej to wam wkleje bo naprawde jest rewelacyjna.

Marta super zdjecia. A ty zawsze taka odpicowana jestes? Taki makijaz ladny i fryzurka? Aha i chyba ci cos aparat na srodku rozmazuje zauwazylas? Moze szkielko trzeba przetrzec.

Julie
ale Nathanek fajnie stoi. Udanych wakacji zycze. Odpocznij troszke.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 wrz 2007, 10:16

hey!!
jak zwykle mi sie nic nie chce :-D gotuje Vinee zupke,zeby pozniej jak zasnie miec wolne :-D
Kasi.k duzo jest debat na to czy MMR i meningococcal(szczepionka) ma zwiazek z autyzmem.Badania mowia,ze nie ma bezposredniego zwiazku tych szczepionek z autyzmem chociaz rodzice dzieci,ktorych dotknela ta choroba twierdza inaczej... :ico_noniewiem:
My zaszczepilismy Vinee :-) i zrobilabym to ponownie... nie wiem co Ci poradzic,musicie porozmawiac razem z mezem przede wszystkim.Jezeli Viki dostala juz jedna dawke to nie wiem jak to pozniej wyglada,gdyby nie dostala nastepnej.. :ico_olaboga:
Agniesia super fotki,wreszcie Cie widzimy razem z mezem nawet :ico_brawa_01: wklejaj wiecej fotek jak masz,bo sa mile widziane :-D mam nadzieje,ze czujesz sie lepiej i ze to przejsciowe,odpoczywaj ile sie da!!!

[ Dodano: 2007-09-07, 10:21 ]
Lucy nie ma komentarza na ta Twoja 'kolezanke'.Twoj Tomek ma jak najbardziej racje!!!!!!! :ico_brawa_01: Ona jest bezczelna i wykorzystuje jak moze,a kiedy cos trzeba zrobic dla Ciebie to zgrywa glupa...nie daj sie tak Lucy,dlaczego to Ty masz cierpiec na tym a ona zawsze wygodnicka paniusia!!!!Powiedz jej cos i koniec nie ma zmiluj sie na takim zachowaniem,Ty masz autobusem jezdziec a ona co krolowa jedna....Ja bym jej pokazala gdzie raki zimuja!!!!Wstretna jedza,jak jej nie wstyd tak sie zachowywac,ja bym sie ze wstydu spalila!!!!

[ Dodano: 2007-09-07, 10:23 ]
Gosia chwal sie pidzamka i modelem koniecznie,trzymam za slowo :ico_nienie: :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 wrz 2007, 10:33

Najpierw sie pochwale na sucho tzn to nie moje dziecko ponizej :-D
Obrazek

Obrazek

a wczesniej od mojej siostry dostal takie kapcie

Obrazek

Wiec ubiore go tak dzisiaj cykne zdjecie i zobaczycie jakiego mam supermana w domu :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 wrz 2007, 10:36

Gosia wdzianko bombowe a razem ze skarpetami to furrore Tomus zrobi!!!!!Super!!!Chyba Twoja siostra niezle rozpieszcza Tomcia!!! :ico_brawa_01: Brawa dla niej!!!
Szkoda,ze nie ma takich wiekszych rozmiarow to bym Bablu sprezentowala!!!! :-D :ico_smiechbig:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 wrz 2007, 10:41

ilonakk9 pisze:Szkoda,ze nie ma takich wiekszych rozmiarow to bym Bablu sprezentowala!!!!

no rewelacyjnie by z pewnoscia wygladal :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-09-07 ]
Ilonka mam dla ciebie złą wiadomosc.

Kostium, w którym Christopher Reeve zagrał Supermana w kinowym hicie z 1978 roku został sprzedany za 115 tys. dolarów podczas aukcji w Hollywood.


Obrazek

Jestem pewna ze Bablu rewelacyjnie by w nim wygladal.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

07 wrz 2007, 11:58

dziewczyny wy jestescie nie samowite :ico_szoking: tak sie usmialam a jak sobie mojego L wyobrazazilam i jego 112kg w tej pidzamce to poprostu peklam ze smiechu hi hi :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

07 wrz 2007, 12:22

Witam kochane :ico_haha_02: dawnio sie nie odzywalam ale to z braku czasu :ico_noniewiem: Alusia ze szkoly bardzo zadowolona (myslalam ze bedzie troche marudzic bo teraz dzieci wymieszali z innej pierwszej klasy takze sa nowe osobki i starych kolezanek tylko kilka. nati marudny strasznie zadnej nocy od tygodnia calej nie przesypia :ico_olaboga: gorne zebole mu ida bo dolne dwa ma :ico_haha_01: do tego pokasluje i troszke ma katarek (dzis dalam mu otrivin do noska przed spaniem i Tyksylix dla niemowlat mam nadzieje ze mu przejdzie. Ali urodzinki sie udaly bylismy w Odysey takim centrum rozrywki dla dzieci, pozniej byl torcik takze wszystko ok . Jeszcze musze wam powiedziec ze Nati juz nie chce jesc sloiczkow wiec gotuje mu jedzonko i miksuje i szama jak nie wiem :ico_haha_01: (czy wy gotujac jedzonko dzieciom solicie troszke??)
kasik trzymam kciuki za Vikule mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje (jakie jest to lekarstwo ktore mozesz zrobic? )
gosia super ze masz prad na dzialce a pizamka supermena super :ico_brawa_01:
lucy nie daj sie wykozystywac !!!!! Jesli nie potrafisz jej powiedziec tego wprost to przestac odbierac od niej telefon od czasu do czasu czy ignoruj jej sms moze zrozumie cokolwiek
nic ja lece narazie trzymajcie sie kobietki

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 wrz 2007, 12:33

Gosia kobieto taka zla wiadomosc.....czyli nici z wdzianka dla Bablu :ico_placzek: :-D jak go sobie wyobraze w tym stroju to geba mi sie smieje normalnie...boski stroj :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Sandrusia a ile Twoj wazy???112????wow...czy mi oczy jakis omamow dostaly????

[ Dodano: 2007-09-07, 12:35 ]
Emilka super,ze sie urodziny udaly,wklej nam jakies fotosy z imprezki!!!
Zdrowka dla Natusia zyczymy..a Tobie wyspania przy okazji w nocy!!! :-)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

07 wrz 2007, 13:24

ilonakk9, no 112 hi hi a ja 45 :-D a kubus 10 hi hi czyli raczej podaje sie w ojca wiec za niedlugo bedzie wazyl wiecej niz ja :ico_szoking: hi hi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość