Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 cze 2007, 11:00

Witajcie, widzę, że na razie wszystkie nadal 2 w 1 Ciekawa jestem jak tam u Leatki czy dziś w końcu zobaczy swojego synka?
Lucy, nie martw się na zapas; Oliverek na pewno będzie chciał swoją babcię poznać więc się zmoblizuje i wylezie w odpowiednim czasie :ico_haha_02:
Jaśnie Pani - Twoja Łucja to rzeczywiście ma charakterek, tak Mamusię trzyma w niepewności...
Madzia, wcale Ci się nie dziwię, że siedzisz jak na przysłowiwych szpilkach, ta ostania prosta chyba najgorsza. No ale za to masz już męża w domku więc na pewno Ci weselej.
Ja dziś rozmawiałam z moją Mamą i ona stwierdziła (widząc mój brzuszek), że urodzę wcześniej... fajnie by było, ale nie nastawiam się za bardzo. Choć dziś w nocy miałam skurcze, ale z pewnością były to tylko skurcze przepowiadające, bo zwyczajnie minęły. Tylko, że bolesne .... ale to nic. Dziś zamierzam zmobilizować się w końcu i zacząć pakować torbę do szpitala. Ale najpierw pójdę po truskaweczki i czereśnie na bazarek hihi.
Ciekawe czemu Alinki jeszcze nie ma? Pewnie wita się ze swoim K. po Jego nieobecności :-D :-)
Z K. oczywiście się pogodziliśmy... mamy taką zasadę, że nie zasypiamy pokłóceni, więc "przegadaliśmy" wszystko i jest ok :-)

[ Dodano: 2007-06-04, 11:01 ]
avisek, może rzeczywiście ciśnieniomierz zepsuty, bo dziwne, że Ci tak skacze to ciśnienie

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 cze 2007, 11:04

cześć. Ja również mam lekkie zawroty głowy, a ćiśnienie zawsze miałam książkowe, teraz chyba wiele się nie zmieniło, bo lekarz zawsze mówi że jest dobrze. Dzisiaj idę do mojego gina [OSTATNI RAZ] i za tydzień mam iść do szpitala [troche się boję] że to już! Ale w sumie bardzo mi już bębenek dokucza!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 cze 2007, 11:11

agniecha - czemu juz do szpitala cie wezma?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 cze 2007, 11:12

ja tez mam cisnienie zwykle ok, ale czasami sama czuje jak mi chwilowo spada...
ania1980, bardzo dobrze, ze juz pogodzeni, ja juz czesesnie spalaszowalam, a teraz sie czaje na truski :-D
agniecha772, a ktorej z nas juz nie dokucza :ico_olaboga: ? ja juz siedziec normalnie nie moge, tylko prawie na szpagacie :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 cze 2007, 11:13

witam wszystkie :ico_ciezarowka:

nadrobiłam zaległości ale połwę zapomniałam, wybaczcie, jestem dziś poprostu jakaś niemyślaca i zmęczona.

Mnie brzuszek też poszedł troszkę w dół, ale tylko troszkę. Bolesnych skórczy nie mam, tylko takie niebolesne, co do siary to jakas kropelka się pokaże jak ścisne brodawkę, tak to nic nie cieknie.

idę zrobićsobie kawkę bo może ciśnienie jest niskie i dlatego taka słaba jestem

Aha dzięki za komplementy, większości osób podoba się mija fryzura, ale M. jest niezadowolony, trudno

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 cze 2007, 11:17

Asiu wiesz jak to faceci im trudno dogodzic :-D :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 cze 2007, 11:18

Jasnie Pani :), :ico_brawa_01: za szpagat! wiem, że nie jestem jedyna, dlatego troszke mi lepiej że tak ma być...
avisek, bo ja idę na planowany zabieg, i tak mojemu mężowi i lekarzowi pasuje... :ico_oczko: Kazali mi trzymać do 11.06,w sumie równy tydzień przed terminem, ale lekarz chce jeszcze jakieś badania zrobić i wogóle...A powiedział mi żebym nie wyrywała się bardzo do domu,bo tam napewno więcej się naucze jak się opiekować maleństwem, trochę podpatrze siostry jak się opiekują maluszkami..no zobaczymy?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 cze 2007, 11:25

dziewczyny czy wy tez macie wrażenie że dziś strasznie niskie ciśnienie jest. Ja czuję sie jak by czołg po mnie przejechał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 cze 2007, 11:26

Czesc Kochane :ico_ciezarowka: Leatka moze juz urodzila :ico_szoking: dziewczyny napewno sobie poradzimy z porodem i opieka nad malenstwem ja jestem dobrej mysli :-D :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 cze 2007, 11:36

Frydza, optymistka! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jasne że sobie poradzimy,przecież nie jesteśmy pierwszymi kobietami, które to przeżyły...Będzie dobrze...Ale to chyba normalne że się boimy? Wiadomo strach przed niewiadomym!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość