Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 lis 2011, 22:53

izuś_85, fajnie, ze tym razem było lepiej, ja jeszcze zwlekam z tym "pierwszym razem", brakuje mi ochoty, do tego ten lęk przed bólem :ico_noniewiem: A z cycami mam teraz podobnie, mam nadzieję, że Małemu wystarcza :ico_sorki:

elibell, nieciekawy musiał być ten atak histerii, Wiki też takie miewa, ale tylko w domu, bądź na podwórku na szczęście :ico_sorki:

Pati85, zdrówka dla Alanka :ico_sorki: ach ten katar, a może to przez suche powietrze?

marcz89, słodka Oliwka w podpisie

Jak tak patrzę na zdjęcia waszych dzieciaczków ze smokami, to autentycznie zazdroszczę... Kupiłam ten co izuś_85 polecała i też go Piotruś nie chce. A żeby było śmieszniej, to z ciekawości chciałam spróbować dać herbatkę butlą i też nie chciał zassać, wściekał się, że mu gumę podsuwam :ico_olaboga:

nina0226, pewnie, zapraszamy

Co do spirali, to bym się nie zdecydowała. My tez się skłaniamy ku wazektomii, ale to dopiero na wiosnę, póki co zamierzamy używać prezerwatyw.

[ Dodano: 04-11-2011, 22:06 ]
Miło mi was poznać :-)
nam również :-) młodziutko wyszłaś za mąż :-)
zakropić do noska kilka kropel własnego mleczka z piersi
he he, to może dlatego mój Piterek jeszcze nie miewał problemu z katarkiem, często gdy wypluwa cycusia, to mleczko sika mu do noska :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

04 lis 2011, 22:53

Dzięki dziewczyny za przyjęcie! Więc może się przedstawię. Mam 22lata, od trzech lat jestem mężatką, a 5sierpnia urodził się nam synek Alan. Miło mi was poznać :-).

Pati co do katarku u niemowlaka to polecam zakropić do noska kilka kropel własnego mleczka z piersi... wypróbowana metoda naszych babć i już miałam okazję przekonać się, że działa :ico_haha_02:

elibell dobre źródło masz. Te dwa pierwsze sposoby są wczesnoporonne, jedynie ta trzecia z hormonami poprostu nie dopuszcza zupełnie do zapłodnienia bo działa jak tabletki, tylko ma dużo mniejszą ilość hormonu. Wiem, bo pytałam ginekologa

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

04 lis 2011, 23:23

Dzięki dziewczyny za przyjęcie! Więc może się przedstawię. Mam 22lata
no to w tym samym wieku jesteśmy :-D : :-D

[ Dodano: 04-11-2011, 22:26 ]
Pati co do katarku u niemowlaka to polecam zakropić do noska kilka kropel własnego mleczka z piersi... wypróbowana metoda naszych babć i już miałam okazję przekonać się, że działa :ico_haha_02:
ciekawy ten sposób:) szkoda że wcześniej Cię nie było jak ja się męczyłam :ico_oczko:

[ Dodano: 04-11-2011, 22:28 ]
moja Malutka dopiero teraz zanęłą... ufff coś jej było na iweczór :ico_noniewiem: jak nigdy nie chciała po kąpieli w swoim łóżeczku zasnąć tylko u mnie na rękach, a później jeszcze mi się ze 4 razy budziła i płakała... ze zmęczenia pewnie już padła:)
Ja już też padam więc życzę spokojnej nocki i dobranoc:)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

04 lis 2011, 23:59

Hej dziewczyny! Milo ze zgodzilyscie sie przyjac nas do Waszego grona :)

Elibell hejo :ico_haha_02:

Krotko o mnie - mam 23 lata, jestem poltora roku po slubie, synus Oliwierek urodzony 26.07.2011 :-)
100% pewność będzie gdy sexu nie będzie :ico_oczko:
Haha, tu sie zgodze, kolega ma podwiazane jajowody od bodajze roku a jego zona w 3 mcu ciazy jest :ico_noniewiem:

Jutro Was podczytam bo Maly spi wiec idziemy cos sobie obejrzec a potem spac :-) Dobranoc :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 lis 2011, 00:08

Haha, tu sie zgodze, kolega ma podwiazane jajowody od bodajze roku a jego zona w 3 mcu ciazy jest
o w morde to rozkmina niezła, czy to mąż nie zrobił zabiegu czy to żona coś hihihi, bez obrazy dla znajomych, wiem, że są przypadki, że jednak dochodzi do zapłodnienia. Nie pamiętam co ile ale trzeba sprawdzać nasienie.
podwiazane jajowody
tylko poprawka mała, nasieniowody, jajowody mamy my:)

[ Dodano: 04-11-2011, 23:10 ]
"Jeżeli badane nasienie wykazuje normalną ilość plemników możliwe jest, że operacja została przeprowadzona nieskutecznie i należy ją powtórzyć. Zdarza się to nie częściej niż w 1 przypadku na 1000 operacji"

źródło: internet

no to mieli pecha serio

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

05 lis 2011, 08:58

Dzień dobry :-)

marcz89, to Oliwka zwykle sama zasypia w łóżeczku? Super :ico_brawa_01: mój tylko przy cycusiu :ico_wstydzioch:
a jego zona w 3 mcu ciazy jest :ico_noniewiem:
oj, to mieli wielkiego pecha

Agus, witaj :-) fajny twój synuś :ico_brawa_01:

W szoku jestem, Piotruś już od godziny leży grzecznie w leżaczku, po raz pierwszy chyba :ico_oczko: Jadę za chwilę z Wiką na zakupy, tatuś z Małym zostanie, od razu przywiozę mamę, bo na weekend u nas będzie :-D

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

05 lis 2011, 09:01

czy to mąż nie zrobił zabiegu czy to żona coś hihihi,
Nie zdziwilabym sie gdyby sie okazalo ze to ona cos wykombinowala.. :ico_noniewiem: On mowi ze lekarz zle wykonal zabieg, ich sprawa, wszystko wyjdzie jak dzieciaczek sie pojawi ;) juz maja dwojke wiec jak bedzie mocno sie roznil to.. :ico_olaboga:
Agus napisał/a:
podwiazane jajowody


tylko poprawka mała, nasieniowody, jajowody mamy my:)
Ale gafa :ico_wstydzioch:

Musze sie pochwalic dzisiejsza nocka bo nie moge uwiezyc :-D Ostatnie kilka nocy Olis wstawal co 1,5-2h a dzisiaj zasnal o 21, wstal o 2 i potem o 6 i zasnal jak aniolek znowu :ico_brawa_01: czuje sie tak wyspana ze moglabym sie juz nie klasc :ico_oczko:

[ Dodano: 05-11-2011, 08:03 ]
marcz89, to Oliwka zwykle sama zasypia w łóżeczku? Super :ico_brawa_01: mój tylko przy cycusiu :ico_wstydzioch:
no wlasnie dziewczyny, jak to w koncu jest? czytalam, ze dziecko powinno wiedziec ze lozeczko jest do zasypiania, ale moj Maluszek po kapieli bierze sie za szamanko i zasypia na cycku, i tak jest codziennie.. czy to zle?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

05 lis 2011, 09:09

młodziutko wyszłaś za mąż :-)
to prawda, od razu po maturze praktycznie, ale nie żałuję. Jak widać nie wyszłam tak wcześnie za mąż z powodu wpadki, tylko po prostu się zakochałam. Mój mąż jest 5lat starszy, dlatego może nie bałam się na taki krok, bo czułam się bezpiecznie :-D
Piotruś już od godziny leży grzecznie w leżaczku
brawo dla Piotrusia. Mój Alanek nie przepada za noszeniem na rękach zbyt długo, woli sam poleżeć w kołysce lub leżaczku. Od czasu do czasu nawołuje mnie, żeby sprawdzić czy jestem, albo żeby do niego zagadała, śmieje się wtedy w głos. Bo jak cały czas z nim siedzę i do niego nawijam to się nudzi mną hehe :ico_oczko:

A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim! Jak miło wstać i wejść na forum zobaczyć co się dzieje, bo na naszym wakacyjnym to potrafiło nie być żadnych postów przez kilka dni :ico_olaboga:
Musze sie pochwalic dzisiejsza nocka bo nie moge uwiezyc :-D Ostatnie kilka nocy Olis wstawal co 1,5-2h a dzisiaj zasnal o 21, wstal o 2 i potem o 6 i zasnal jak aniolek znowu :ico_brawa_01: czuje sie tak wyspana ze moglabym sie juz nie klasc :ico_oczko:
to u mnie było to samo, wstał o 2, potem 5.30 a potem 7.30 cały zasikany ale ja z kolei czuje się strasznie niewyspana, bo zazwyczaj Alanek przesypia całą noc, a dziś był mega głodny :ico_puknij:
no wlasnie dziewczyny, jak to w koncu jest? czytalam, ze dziecko powinno wiedziec ze lozeczko jest do zasypiania, ale moj Maluszek po kapieli bierze sie za szamanko i zasypia na cycku, i tak jest codziennie.. czy to zle?
Agus to zależy od Ciebie co dla Ciebie jest wygodniejsze, Jedne kobiety zawsze usypiają dzieci na piersi i jest im tak dobrze, z kolei inne narzekają, że nie mogą nigdzie wyjść lub zostawić tego obowiązku tatusiowi, bo tatuś nie ma piersi. Ja wolałam nauczyć dziecko, że zasypia samodzielnie, ewentualnie tatuś go lekko pobuja, ale to tylko dlatego, że Alanek jak skończył 2tygodnie to przestał mi zasypiać przy jedzeniu i do tej pory tak jest. On sam się tego oduczył. Ale w sumie nie żałuję, bo nie mamy żadnego problemu z zasypianiem. Alanek jak zasypia to śpiewa aaaaa...aaaaa...aaaaa bo śpiewam mu kołysanki w dzień hehee

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 lis 2011, 09:33

Witam dziewczyny sobotnio.

dziś M. wraca ze szkolenia, moja mama jeszcze spi. Ale Oliwka grzeczniutka była przez calą noc. Zjadla cyca o 22 potem o 2.30 i o 8. i spi nadal, chociaz wczoraj caly dzień nie spała. Na razie nadal nią wykręca na wszystkie boki i ma kolki, ale może jeszcze mojej brokuly i ryz nie zniknęły z pokarmu który mam. Espumisan bierze ładnie z łyzeczki ale lacido pluje jak nie wiem, wręcz musze ja zmuszać.

Wczoraj ubranka nie kupiłam znalazłam takie jak mi sie podoba ok 60zł kosztuje, doszłam do wniosku że kupno nie ma sensu bo nie wiem jak Oliwka urośnie i jaki rozmiar wziąć. zamówiłam sobie też świecę i szatkę z katalogu bo nie było ich na stanie i tydzień przed chrzcinami jest do odbioru.

Witam nowe dziewczyny na naszym wątku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wszystkim dzieciaczkom za kolejne tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas piekna pogoda więc pewnie na spacerek sie wybiorę z malutką, bo szkoda w domu siedzieć. :-D a poki M. nie ma mam spokój swiety i moge pare rzeczy typowo dla siebie zrobić. :-D

Nic ide zrobić śniadanko dla mamy i dla mnie, bo potem pewnie mała sie obudzi i już nie zjem :-D

Milego dnia życzę.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 lis 2011, 10:08

hej mamuśki :ico_kawa:

witam nowe dziewczyny na wątku, jak znajdę chwilkę to was dopiszę :ico_oczko:
czym wiecej nas tym raźniej :-D

ale sie wyspałam :ico_sorki: mlody wstał na cyca dopiero o 4.00
ale wisiał na cyckach od 21.30 do 23.00 :ico_olaboga: już miałam iśc po butle ale nie złamałam sie :ico_sorki: bo nie płakusiał :ico_sorki: wiec cyckał sobie ile chiał a ja film oglądałam az sie poryczałam jak głupia :ico_puknij:
dzis rano znów mleko tryskało :ico_szoking: ja nie nadążam serio za tą moją laktacja :ico_puknij: raz tak raz siak :ico_olaboga:

marcz fajna foteczka :ico_oczko:

Pati zdrówka dla twoich chłopaków :ico_sorki:


z tą spiralką to skomplikowane :ico_olaboga: ja chyba zostane przy krążkach :ico_sorki: nie bede zmieniac skoro mi służą :ico_sorki: tyle ze teraz póki karmie to gumeczki pozostają :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość