Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

19 kwie 2013, 14:44

spinka poprawy nastroju i samopoczucia życzę :ico_pocieszyciel: ja nastrój cały czas mam do duszy - czuje ię wycofana i bezradna jak tak ciągle leże

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 kwie 2013, 14:57

leona a jak remont ?
Sciany wyszpachlowane czyli jutro mozna juz malowac :ico_brawa_01: :ico_sorki:


Spinka wspolczuje samopoczucia :ico_noniewiem:

Edulita pochwal sie co tam corcia dobrego do domu przyniosla :ico_oczko:

Mnie katar coraz bardziej meczy :ico_zly: a na jutro mam zaplanowane urodziny u Marcela kolezanki, karuzele i basen :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

19 kwie 2013, 15:26

Edulita Leona dzięki jakoś tak mam ochotę na łóżko i książkę, ale nie ma jak oczywiście...

Leona czosnek jedz, pomoże Ci to przecież naturalny antybiotyk.

Edulita pogoda potrafi czynić cuda, jak słonko się pokaże to i humor od razu będzie lepszy.

Ja dzisiaj 18 tydzień zaczynam czyli 5 miesiąc, ale te ruchy małej to czasami wieczorem tylko czuję, normalnie już sobie sama tłumaczę, że tak może być. Wczoraj wieczorem to już głupie myśli miałam i ta bardzo :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

19 kwie 2013, 15:38

wróciłam od gina
na 90% będzie dziewczynka
co mówił jeszcze nie pamiętam,ani wagi ani wymiarów nic
wracałam autem i płakałam sama ie wiem czemu

czułam że będzie dziewvczynka

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 kwie 2013, 15:41

Betina super :ico_brawa_01:
Tez bym chyba plakala :ico_haha_01: bo niby jestem nastawiona na chlopca ale gdzies tam w srodku czuje albo wydaje mi sie ze czuje ze to dziewczynka :ico_haha_01: :ico_noniewiem: no ja jeszcze miesiac musze poczekac zeby sie dowiedziec albo i nie :ico_haha_01:


Spinka kurcze moze i tez czosnek zjem, ale tak mi obrzydl ze na sama mysl :ico_chory: :ico_chory: na poczatku ciazy sie nim zajadalam a teraz patrzec na niego nie moge

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

19 kwie 2013, 15:54

betina, brawo! Super, że będzie dziewczynka! Fajnie miec parkę!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

19 kwie 2013, 16:13

leona jak dziewczynki wróca do domu to będe wiedziała co to za smakołyki mi uszykowała :)
to świetnie czekam na końcowy rezultat - a jaki kolorek planujesz?
betina - płaczesz ze szczęścia ja prze hormony tez sie rozczulam i roztkliwiam :ico_brawa_01: gratulacje
spinka - ja ruchy tez najbardziej odczuwam wieczorem w ciągu dni to tylko czasem małego kuksańca dostaje więc się nic nie przejmuj a myśli cóż już tak jest że się martwimy i boimy a wtedy głowa podsówa głupie myśli

Powiem wam dziewczyny że policzyłam nasze wydatki na wrzesień i czarno to widze :ico_placzek: musze kupić wózek, kołyske już nie mówie o wyprawce, Niki idzie do szkoły więc biurko, tornister, książki a jeszcze we wrześniu opłaty w szkole i przedszkolu :ico_noniewiem: dom nadal nie wykończony na podjazd potrzebuje 8 tyś na ogród 7 kuchnia nie zrobiona, salon w stanie surowym, na tarasie balustrady nie mam ach szkoda gadać :ico_noniewiem: Najgorsze jest to że tylko Marcin ma dochody ja teraz nie zarabiam i jestem bez jakichkolwiek środków - więc wszystkie wydatki na jego głowie.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

19 kwie 2013, 16:56

Betina :ico_brawa_01: za dziewczynkę

Edulita ja o wydatkach nie będę pisała, ale żeby dodać Ci otuchy to powiem tylko, że u nas podjazd to będzie koszt koło 30 000, bo mamy wielkie podwórko. O reszcie nie wspominam, bo dziś nie mam i tak humoru, więc nie chcę się dodatkowo dołować. Ale i Wy i My damy jakoś radę, skromniej to skromniej ale szczęśliwie, nie samą kasą człowiek żyje!

Leona ja na początku miałam wstręt do czosnku. A może spróbuj pomidory z majonezem jogurtem i czosnkiem a do tego trochę fety, albo sałatkę z pomidorami, sos jak wyżej i makaronem tortelinii do tego. To też czosnek a inaczej podany i od razu inna chęć na zjedzenie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 kwie 2013, 17:15

Spinka juz zjadlam kanapke z meeega czosnkiem :ico_haha_01: :ico_brawa:
Nawet jakos poszlo :ico_haha_01: :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

19 kwie 2013, 21:13

większośc z was pomyśli że to TAKIE PSY
No jeśli bym miała oceniać po wyglądzie to wyglądają na groźne.Ale syna macie i jest ok wiec to tylko pozory.
Ja mieszkam w domu i mamy 2 pieski ale zwykłe kundelki,przybłędy w dodatku bo jakoś szkoda mi ich było.
dziś byliśmy 6 godz na dworze opaliłam nawet się troszkę :)
Ja z racji że córka ma swoje podwórko to siedzę niemal cały dzień .I do tej pory chodziłam w normalnych koszulach bez większych wycięć i mam kark szyje bardzo czerwona.
Powiem wam dziewczyny że policzyłam nasze wydatki na wrzesień i czarno to widze :ico_placzek:
Ojjj temat kasy ufff
U nas wygląda to tak że teraz mieszkamy u moich rodziców ale niedawno zapała decyzja ze męża dom rodzinny zostanie na niego przepisany i tam pójdziemy.No fajnie nie ?Ale dom jest w stanie baaardzo złym.Dach ,ocieplenie okna drzwi ściany podłogi wszystko wszystko trzeba nowe robić.Masa pieniędzy . O podwórku nie będę pisać bo tak to jest jeszcze gorzej. Niestety mąż tylko pracuje ,cudów nie ma bo mieszkamy z dala od wielkich miast .
Spinka kurcze moze i tez czosnek zjem
Pomóc pomoże na pewno. Mąż zawsze go je na byle katar. Ja w 1 ciąży byłam bardzo chora i zmuszałam się .Jadłam go w toalecie bo tak mnie pociągało .Nie raz zwróciłam . Nienawidzę czosnku .
na 90% będzie dziewczynka
Gratulacje ;)
Jak ja bym chciała miec parke.
U nas straaasznie wieje :ico_olaboga:
A u nas dalszy ciąg gorąca

Ja od 2 tyg mam katar a dziś dodatkowo gardło bardzo boli. Oprócz tego wymioty i bardzo częste mdłości. Senność powoli mija.
Na neta nie mam wiele czasu bo w domu wicznie jest duzo pracy.Lili od 8 na polu wiec ja tez duzo jestem z nia by jej dogladac.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość