Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 lis 2007, 19:20

Cześc :ico_ciezarowka:

Jola fajniutkie gniazdko :ico_brawa_01: Ale mnie zaskoczyłaś szczerze mówiąc, bo termin mamy chyba ten sam (31.12) a ja nawet łóżeczka jeszcze nie mam :ico_wstydzioch: Wprawdzie pościel juz jest ale po łózeczko wybieramy się na początku grudnia. Moja mama ma wtedy wizytę Centrum Onkologii w Bydgoszczy a tam w hurtownii mam upatrzone łózeczko. Także nasza Nadusia chcąc niechcąc musi poczekac do grudnia z przyjsciem na świat :ico_oczko:
Aha, a dziś kupiłam Pampersy, chusteczki Nivea i gaziki do pępuszka.

Asikk odpoczywaj dzisiaj jak najwięcej. Póki mąż nie wróci do domku postaraj się nie wstawac :ico_nienie:

Iwona oj zazdroszczę Ci tego miesiąca :ico_haha_01: Mi zostały jeszcze dwa :ico_olaboga:

Robak może to pogoda tak na Ciebie działa?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 lis 2007, 20:04

Dziewczyny ja tez sie ciesze ze juz tak blisko ale jednoczesnie sie boje czy dam sobie rade
a dzisiaj odczuwam jakies takie dziwne bole brzucha tak mnie ciagnie i w sumie dwa razy spalam w ciagu dnia wszyscy mowia zebym sobie teraz odpoczela bo pozniej bede musiala byc na kazde zawolanie

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

02 lis 2007, 20:15

Kasiu Ja łóżeczka rozkładać nawet nie musiałam bo mam po Julci także dałam tylko pościel i czeka :ico_haha_01: ,a Julci zakupiliśmy nowe wyrko do spanka...Bo wydaje mi sie,ze bez sensu było je składać i poźniej znowu rozkładać....Fakt termin mamy ten sam według @,bo według usg mam 23 i 28 grudnia to i tak daleko,ale za jednym razem już coraz bliżej,a chce już teraz sobie porobić zeby te ostatnie dni mieć na odpoczynek i nie przejmować się już niczym,bo poźniej na odpoczynek nie bede mogła liczyć przy dwójce dzieci :ico_haha_01: .....
Dziewczyny mam do was pytanie-czy was też boli krocze?Bo mnie od 3dni to tak mysza boli,ze jak wstaje np w nocy do ubikacji i daje kroka przez meza,to stekam z bolu jak glupia,a nawet jak chodze to troszke kuśtykam bo mnie tak boli...
Wogole to jak patrze na mój brzuchol to troche mnie ogarnia strach jeśli chodzi o wielkość małego...Popatrzcie to mój dzisiejszy bębenek
[img][img]http://images30.fotosik.pl/106/cec936fd70cc750f.jpg[/img][/img]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

a to jeszcze pokaże wam moją Julcie jak Toples :ico_haha_01:
[img][img]http://images34.fotosik.pl/31/43bd4942d5ea9368.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 lis 2007, 20:17

I wszyscy maja rację :-D Trzeba teraz odpoczywac jak najwięcej bo później niestety nie będzie mozliwości długiego odpoczynku :-)

[ Dodano: 2007-11-02, 19:24 ]
Jola no to juz rozumiem sytuacje z łózeczkiem. Ja nie mam takich bóli i nie wiem od czego moga sie pojawiac u Ciebie :ico_noniewiem: .

Duża dziewczynka z Twojej Juleczki :ico_brawa_01:

Fajny brzusio Jola a to że jest taki nie musi świadczyc o tym że Mirus będzie ogromny. Może poprostu masz np. duzo wód płodowych :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

02 lis 2007, 20:40

Kasiu no ja właśnie też się zastanawiam nad tymi bólami :ico_noniewiem: ,za tydzień w niedziele jadę znowu do kliniki na kompleks badań to spytam lekarza co to może oznaczać....No z tą wielkością brzuszka to fakt...A Julcia tak spora dziewczynka :-D zresztą się dziwić jak urodziła się ponad 4kg :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

02 lis 2007, 23:35

Jola_85, łóżeczko super też już bym chciała tak sobie to użądzić ale jak ja bym wyjeła już pościel to zanim maluszek przyszedł by na świat to musisła bym ja prać , bo z mojego pieska to tak kłaki teraz wychodza ze zamiatamy 2 razy dziennie i tak pełno włosów lata tak to już jest z tymi naszymi czworonogami, ale tak go kocham ze nie miała bym sumienia go teraz oddać.
A co do bóli w kroczu to mnie też tak strasznie boli ,że w nocy to ledwo się z wyrka zwlekam , w dzień mniej ale w nocy to tragedia :ico_szoking: i do tego jeszcze tak mnie biodra bolą od tego spania raz na jednym raz na drugim boku ,że szok :ico_placzek: ale pytałam lekarza teraz jak byłam i mówił że to noramlne!! :ico_olaboga: Jola_85, brzuszek supero jak fjnie ci pępuszek już wystsje , mi nie :ico_noniewiem: czasem jak się maluszek wypnie tak przy pempku to troszke mi wystsje. Ja zrobie fotki jutro albo pojutrze i wkleje!!! Buziaki ide spatuni :ico_spanko: DOBRANOC kochane!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 lis 2007, 23:44

iwona83, spojrzałam na Twój suwaczek i widze ze to juz niedługo :ico_szoking: Mi jeszcze zostało trochę czasu bo dopiero termin mam na koniec stycznia :-)

Jola ale masz duzy brzusio :ico_brawa_01:

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 lis 2007, 00:29

Jola super brzucho

a ja chyba nie moga tu wchodzic bo wczoraj przeczytalam ze Asiik ma zgage i mnie dzisiaj meczy mezus zrobil kolacje i tak mnie chwycilo a dawno juz nie mialam u mnie juz dawno pepus widac sie smieje ze moj brzucho wyglada jak storzkoglowi

[ Dodano: 2007-11-02, 23:48 ]
a ja dziewczyny o 20 zrobilam sobie drzemke i pewnie pojde pozno spac polozylam sie tylko bo mnie plecki bolaly i zasnelam piesek mnie obudzil
Obrazek
a to moj brzucho i moja nowa fryzurka

[ Dodano: 2007-11-02, 23:53 ]
wiecie co musze chyba sie wybrac z powrotem do szkoly bo wszystko co zaczynam pisac zaczynam od "a ja"
dobra uciekam sie polozyc moze jednak zasne

buziaczki

[ Dodano: 2007-11-03, 08:28 ]
Czesc dziewczyny ja juz oczywiscie nie spie dzisiaj w nocy znowu chwycily mnie skurcze lydek kurcze jak to boli pamietam jak chwycil mnie pierwszy raz to zaczelam meza po rece gryz potem mu mowilam ze juz teraz wie jak sie bede zachowywac podczas porodu a i chyba kilka dni na ta noge nie umialam chodzic dodatkowo w ten dzien bylam na weselu u przyjaciolki i nawet nie umialam sie dobrze bawic

tak z ranka czestuje :ico_kawa: i :ico_tort:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

03 lis 2007, 11:30

iwona83, ty też masz już pokaźny brzusio ale tobie to chwilka została. mnie odpukać skórcze łydek tak często nie łapią jak na razie to może ze 3 razy ale ja jem 3xdziennie magnez z minerałami i może to pomaga tak mówił lekarz!! Ja nocke miałam kiepską maluszek budził się co 2 godziny i tak mnie kopał że spać nie mogłam . Ok uciekam bo na zakupy jedziemy z mężusiem!! Pa narazieńko :ico_ciezarowka:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

03 lis 2007, 12:06

No iwonko brzusio niezly , a wlosy scielas czy tylko grzywke. Co do lydek to ci wspolczuje ale ja niestety te skurcze mam co drugi dzien. Dziewczyny mnie tez boli krocze i boki od tego spania na nich na prawym boku zbytnio nie moge bo odrazu mnie dzidzia tak zaczyna kopac ze szok.. Ide wypic z mazem :ico_kawa: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość