Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

09 maja 2007, 13:16

ponoć karmienie do 9 m-cy jest najefektywniejsz, ale pół roku to też dużo :-) , co do ząbków to mój lekarz mówił, że będziemy mądrzy jak wyjdą i wcale nie patrzył na dziąsełka. Moniś jak najwięcej na brzuchu, nawet gdy się denerwuje. denerwuje się bo nie może czegoś zrobić, a to dla niego najlepsza motywacja do pracy :ico_oczko:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

09 maja 2007, 13:21

Moniś a dawałaś Kubusia na matę edukacyjną? Tam na pewno będzie sam chciał się obracać na brzuszek :ico_haha_02: Co do jedzenia to Ania je rano zupkę lub deserek a po południu je Misiowy ogródek ze zmiksowanym mięskiem i warzywami ta kaszka na domowym rosołku.Wczoraj zjadła 190g :ico_szoking: no i w między czasie je pierś nie jest głodna ale widzę że czasami zjadłaby więcej tylko z drugiej strony nie chcę rozpychać jej żołądka.Teraz częściej je w nocy bo o 22 potem o 1.30 i o 5 rano i o 8 rano a potem ma zupkę lub deserek.
Byłyśmy wczoraj u lekarki i wszystko jest OK Ania waży 7550.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

09 maja 2007, 13:47

mój mały nie chc5a 1eś tego misiowego ogródka, ale to było jakiś miesiac temu, muszę ponownie spróbować mu dać.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

09 maja 2007, 13:53

Maju tego Misiowego ogródka są różne smaki...Ania szpinakowego nie jadła a marchewka z groszkiem to wcina aż jej się uszy trzęsą i werbalnie pokazuje mi mama dlaczego dajesz mi to tak powoli, pospiesz się :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-09, 16:46 ]
Prosimy o głosy http://ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=galeria i z góry dziękujemy.

[ Dodano: 2007-05-09, 17:20 ]
http://ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=1200 tu jest dokładny adres tego konkursu.Przepraszam za zamieszanie

[ Dodano: 2007-05-10, 12:04 ]
A nam zdjęli zdjęcie z konkursu i nie wiem dlaczego :ico_olaboga:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 maja 2007, 15:19

a ja wpadlam sie pochwalic ze natus wazy juz 8,63kg :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

10 maja 2007, 15:34

Hej mamusie :-)
Widze, ze na etapie jedzonka jestesmy :ico_oczko: Moj maly tez nie znosi misiowego ogrodka. A o szpinaku juz nie wspomne :ico_noniewiem: Jedyne co mu nie smakuje do tej pory to indyk z jarzynkami, a tak to wcina wszystkie deserki i obiadki, no ale to drugie juz nie z takim smakiem.
Julie to Twoj Natus durzy chlopak. Pewnie rosnie Ci sportowiec :ico_haha_02:
Monis maila dostalam i odeslalam Ci ankiete. Dziekuje z gory za wypelninienie.
Margot Twoja Ania wazy tyle co Hubercik :-) Ale to bylo tydzien temu, wiec moze teraz ma ciut wiecej.
Zmykam bo obiad mi sie pali :ico_zly: Buziaki

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

10 maja 2007, 15:58

Julie duży facecik z twojego synusia :ico_brawa_01:
Maju staram się do codziennie klaść chociaz nachwilke tak jak mi radzilaś dzisiaj położylam go i leżał sobie troch aż zaczol sie troszke denerwować i jakos udało mu sie cudem przekręcić z brzuszka na plecyki :ico_brawa_01: ale położylam go później drugi raz i juz nie chciał lezec zaczoł plakać a jak sie cieszłam ja k zobaczyłam jak sie przekręcil byłam w kuchni ale akurat sie odwróciłam :ico_haha_01:
Margot nie kłade go na takiej macie bonie ma ani tej maty ani miejsca żeby ją rozłożyć bo mam za małe mieszkank .
Ale musze wam się pochwalić co do mojego nowego domku który budujemy mamy już mury na parterze i wylany strop nad garażem a jutro albo w poniedziałek wylewają strop nad mieszkaniem i póżniej tylko poddasze BARDZO SIĘ CIESZE :-D
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-10, 16:07 ]
Gosiunia wypełniłam wczoraj aniete ale coś nacisnełam i skasowałam wszystkie odpowiedzi dzisiaj już wypelniłniam na raty drugi raz wyśle ci wieczorkiem

A co do wagi to mój Kubuś jest chyba najmniejszy z waszych dzieciaczko ważyłam go w tym tygodniu i waży 6kg i 600g.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

10 maja 2007, 17:51

hej babeczki, ja nie wiem co to misiowy ogródek bo my jemy przeważnie danie hippa i ostatnio wszystkie zupki i mięska z warzywkami nam smakują:) mały dzisiaj się sam bawiłprzewracając z brzuszka na plecki i na odwrót ale miał radoche;) ale ogólnie jest tak że jak nie ma nikogo w polu widzenia to płacze nie wiem jak go przyzwyczajać do przebywania sam na sam ze sobąbo on tak jakby się bał ze go zostawie..:(

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

10 maja 2007, 18:10

Lemoni dzieciaczki chyba tak mają tak mi sie wydaje, bo mój Kuba też jak mnie zobaczy że przechodze to się ciesz a jak mu znikne z pola widzeni to jest płacz .
Musze wam się pochwalić dwa dni temu pokazałam Kubie jak może się podnieść do siedzenia dałam mu moe pale i pomagałam mu sie unieśc oczywiście z umiarem wczoraj tez kilka rzay tak zrobilam a dzisiaj juz sam jak mnie złapał z palce to sam sie podciądnoł bez mojej pomocy ale nie wiem czy tak moge robić czy nie nadwyrężam mu kręgosłupa a jak mu sie spodobało jak go tylko położe to zaraz jest placz poradzcie mi czy moge tak go sadzac bo troche sie boje.
Obrazek
Dziewczyny powidzcie mi o co chodzi z tym konkursem ja już oddalam gosy na wasze maluchy czy kazdy może przystąpić do tego konkursu??

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

10 maja 2007, 18:21

haha brawomoniś! ja uważam ze jak dziecko samo coś robi to jest na to gotowe i tyle wiec nie masz się co martwić:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość