SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 sie 2007, 16:49

i ja tak sadze ze im wczesniej tym lepiej jednak nie na sile :ico_nienie: uda sie to super nie to nie u nas zmiany podzialaly Kubus spi cala noc bez karmienia zasypia sam w swoim pokoiku bez mojej obecnosci klade go spiewam kolysanke i wychodze po gora 10 min maly spi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cale te zmnany trwaly 3 dni i juz sa efekty :ico_szoking: jednak wczoraj nie bylo tak kolorowo juz chcialam sie poddac ale teraz sie ciesze ze wytrwalam :-D

Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

20 sie 2007, 18:27

a u nas to odwrotnie, Hania do tej pory zasypiala sama, wystarczylo ja polozyc do lozeczka dac jej smoka i kroliczka z ktorym spi i za moment spala a teraz to zasnie tylko ze mna na lozku :( nie wiem co sie taka marudna ostatnio zrobila. musi lerzec przytulona do mnie i musze ja glaskac po glowce zeby zasnela.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 sie 2007, 21:15

arvona - dzieci tak mają. Jaga od narodzin generalnie śpi idealnie, ale czasami zdarzy sie tydzień, że ma kłopoty z zaśnięciem czy budzi sie co godzinkę... Takie etapy. Trzeba przebrnąć... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 sie 2007, 15:08

fasolka ale śliczna twoja córcia :ico_brawa_01:

eve.ok świetne fotki z uśmiechniętą Jagą!!!

moni26 jak obejrzałam twoje zdjęcia z wakacji to aż mi sie przypomniała nasza podróż poslubna aaaach bo właśnie pojechaliśmy wtedy w Bieszczady, a potem po drodze m.in nad Morskie Oko i na końcu do Zawoi gdzie byliśmy 1 raz po zaręczynach.
A Martynka ślicznie wygląda w sukienusi :-)

Sandrusia ale fajnie Kubuś raczkuje!!! Joasia jeszcze nie raczkuje ale próbuje i niestety szybko się zniechęca i jak jej nie wychodzi to płacze :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 sie 2007, 17:19

Magdzinka do tej pory co roku było morze i jeszcze raz morze :) ale w tym roku postanowiliśmy zwiedzić góry i pomalu ealizujemy swój plan. Dwa razy na wekend bylismy w Zakopanym, teraz we wrzesniu sa plany na 3 dni w bieszczady - Połonina Wętlińska.

Co do nocniczka to my od jakis 2 tygodni korzystamy, nic na siłę ale są efekty. Praktycznie kupkę robi do nocusia, u niej można zauwazyć moment kiedy się zaczyna :) a co do siusiania to poprostu co jakiś czas ja sadzamy i trafimy albo nie. Jak zrobi sisi to wyciąga raczki i wiadomo ze toaleta zakończona :)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

22 sie 2007, 13:58

a ja jeszcze nocnika nawet nie kupiłam :ico_noniewiem:
ale jeszcze mam czas bo Joasia tak zupełnie stabilnie jeszcze nie siedzi, a nawet mam wrażenie, że siedzi gorzej niż na początku kiedy zaczynała próbować. I w spacerówce też już jej się znudziło siedzenie i woli się opierać i nogi w górze trzymać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

23 sie 2007, 19:40

magdzinka - tak to jest, ze czasem ma sie wrażenie, ze dziecko zamiast do przodu z rozwojem to sie o krok cofa. Czytałam, ze to naturalne, a nawet zdrowe :-) [/center]

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

24 sie 2007, 13:52

:))))))))))))

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 sie 2007, 15:04

cześć dziewczyny :ico_haha_01:

Byliśmy dziś z Joasią na pikniku bobovity - w domku z wielkimi mablami, żeby zobaczyć swiat oczami dziecka. Było bardzo fajnie tylko Joasia marudziła, bo chyba wystraszyła się pana mówiącego przez mikrofon, krzyku dzieci i w ogóle dużej ilości osób. Najśmieszniejsze było jak ja na ochotnika wdrapałam się na wielkie krzesełko do karmienia, pani założyła mi ogromny śliniak hihih i nakarmiła deserkiem bobovity hihihi. Niestety nie mamy żadnego zdjęcia :ico_placzek: bo nie zdążyliśmy wyjąć aparatu no i Joasia ciągle marudziła. Ale i tak było ciekawie więc polecam jak będzie ten domek w waszych miastach :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 sie 2007, 16:55

Magdzinka, ale fajnie chetnie bym sie wybrala do takiego domku ale u mnie napewno nie ma takiego czegos :ico_placzek: szkoda ze fotek nie masz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość