aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

11 mar 2008, 10:52

Hejka... :-)
lilo, rozpychaj się łokciami :ico_oczko: powiedz że Ty już wczoraj byłaś w kolejce :-D
kwiatunio, Julce jakiś wirusik chyba się przyplątał.A wymiotuje jeszcze?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 mar 2008, 11:07

Hej dziewczyny
A nie zbiegły się odrobinę bo my też mamy i po praniu trochę się skurczyły,ale nieznacznie-w sumie dobrze bo troche na wyrost kupiłam i teraz są ok.

wiesz ja też na wyrost kupiłam. I jeśli nawet się zbiegły to i tak jest jeszcze zapas. Ale ogólnie zadowolona jestem.

Lilo przepychaj się łokciami. I koniecznie daj znać.

A ja byłam rano u ginekologa. Aniulek fajna ta babka Korolczuk. Od razu mi usg narządów rodnych zrobiła i po @ mam się zapisać na usg piersi. Tylko że nadżerkę mam :ico_placzek:
i krioterapia mnie czeka. Za miesiąc mam pójść do niej z wynikami cytologii i pewnie będe się zapisywać na to wymrażanie.

A z tymi piosenkami to fajnie macie że tak maluchy śpiewają. Mój jedynie tańczy :-D Aha i strasznie go fascynuja cyferki, może po mamusi będzie lubił matematykę (oby nie po tatusiu bo noga z niego była) no i dzisiaj taką fajną książkę kupiłam na każdej stronie jest cyferka i jakiś zwierzaczek a do tego magnesy by przyklejać reszte zwierzaczków. Bo ta książka jest na magnesy. Np jest cyferka 3 na stronie i są dwie małpki i jest miejsce na trzecią małpkę. Nie wierzę w jego liczenie ale fajna zabawa bo będzie szukał małpek itp. Nie droga 17z

[ Dodano: 2008-03-11, 10:08 ]
http://www.allegro.pl/item323103144_lic ... od_ss.html

o to ta książeczka

lilo

11 mar 2008, 13:43

Byłam u szefa, ustaleń żadnych. Czyli będzie pewnie po staremu...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

11 mar 2008, 14:27

kwiatunio, ja tez mam komunie chrzesniaka... i chyba "zaplace" za swoja nieobecnosc :ico_placzek: wiecie co, to jest pasqudne kiedy nie mozesz przyjechac kiedy chcesz... nie moge sobie pozwolic na wydanie ponad 300€ tylko na lot, kiedy poltora mca pozniej znowu musze leciec do pl. Tak wiec stwierdzilam, ze dostanie prezent za te kaske z biletu... moj brat kupil chrzesniakowi rower, ja chyba mojemu doloze sie do kompa... :ico_noniewiem: choc b. mi sie taka konsola Wii podoba :-D Ale chyba by mnie jego mama zabila za ten prezent, hihihiiii :ico_haha_01:
lilo, szefowi pinezke na krzeslo podloz za debilizm :ico_zly:

lilo

11 mar 2008, 14:39

Co do komunii to ja za rok mam u dwóch chrześniaków :ico_szoking: U Majki, córki mojej siostry i u Huberta, który ma jeszcze brata bliźniaka :ico_haha_01: Będzie wesoło, chyba kredyt zaciągnę :ico_oczko: W dodatku oni się uczą w jednej szkole więc na bank komunia będzie jednego dnia :-D Się rozdwoję chyba :ico_oczko:
Ale zleciał ten czas... A pamiętam jak były ich chrzciny i sobie żartowaliśmy na temat tej wspólnej komunii... Wtedy mi się wydawało, że to jeszcze tyyyyyleeeeeee czasu... A to już :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-11, 13:41 ]
osita pisze:lilo, szefowi pinezke na krzeslo podloz za debilizm

Jak mu robię kawę to mam ochotę coś nieładnego zrobić :ico_wstydzioch: Dolać coś, dosypać... :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 mar 2008, 16:00

lilo pisze:Dolać coś, dosypać...

na przeczyszczenie :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

11 mar 2008, 17:15

gosia888 pisze:lilo napisał/a:
Dolać coś, dosypać...

na przeczyszczenie :-D

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wwwwwwwwredna :ico_oczko: juz lepiej poszukac viagry - byloby wesolo jakby z "namiotem" chodzil :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 mar 2008, 17:20

osita pisze:juz lepiej poszukac viagry - byloby wesolo jakby z "namiotem" chodzi

tak i by później molestował lilo, chyba że zostałaby koleżanka - lizus. Jak ona taka uczynna to powinna ulżyć szefowi, a nawet parę razy ulżyć :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

11 mar 2008, 17:28

gosia888 pisze:a nawet parę razy ulżyć :-D

moga sie zmieniac z ta druga, ktora za plecami Lilo tez sie "dogadala" :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:


Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość