caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 cze 2008, 15:27

ja chce przepis na takie grzeczne dziecko!!!!
ha ha ale się uśmiałam grzeczne dziecko...tylko w wóziu :-D :-D :-D :-D , ale Ci powiem,że z tewgo akurat jestem zadowolona, bo jak sobie przypomnę te jego histerie wózkowe to aż mnie trzęsie, ale teraz to normalnie jestem w szoku,ze chce tak długo siedzieć w wózku i podziwiać widoki, a mnie to teraz na rękę, bo w tej ciąży to niezaciekawie sie czuję, a jak miałabym się teraz za nim po parkach uganiać to niezaciekawie by dla mnie było, w ogródku to co innego, pole ma ograniczone :-D i ja nie muszę tak za nim latać

więc zaklęcia nie podam Katrin, ale jest szansa,ze bedzie inaczej, bo Oskar od początku jak był noworodkiem to sprawiał problemy na spacerze, aż nieraz nie chciało mi sie wychodzić, bo ciągle albo płakał, albo w ciąż mu coś nie pasowało, i to wszystko się skończyło, gdy kupilismy tą spacerówkę parasolkę,tak mu w niej pasi,że wszystko jak ręką odjął :ico_noniewiem: ......na razie, nie chwale :-D, tylko u nas jeden patent w wóżku zero pasów zapiętych...

Hektorka piękne tęczę, to drugą też widać, no i Kamilek jaki przystojniaczek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 cze 2008, 19:20

http://pl.youtube.com/watch?v=YwgxiUbDG ... re=related
ja narazie tylko tak się popiszę. reszta wieczorkiem jak dam radę, bo moja Julcia dziś jest smutasek

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

20 cze 2008, 21:10

Kolka, ale się naśmiałam, fajowe.

Laseczki powiedzcie mi czy wasze maluchy siadaja na nocnik, bo mój mały buntownik już nie chce jak kiedyś siedział i nieraz nasiusiał to teraz jak tylko go posadze zaraz wstaje.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

20 cze 2008, 21:42

hej laseczki wieczorowa porą ja sama smutaska siedze nie mam męża córka spi i nuda okrutna beeee

hektorka u nas nocniczek jest na tak rano siada na tronie i sa siusiki i kupaska potem przed drzemka siada i jest siusiu i po drzemce jest siusiu i kupaska i tak codziennie i nawet sama wola na siuski jak siedzi na tronie wiec chyba załapuje o co chodzi , ale oczywiście zdarza jej sie nawalić w pieluchę.
oj kurde tak mi zle że az mi sie pisac niechce
cao do jutra laseczki

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

21 cze 2008, 01:08

Kolka, super...chyba musze Eryka nakręcić On sie brechta tak jak te dzieci albo jeszcze lepiej heh

hektorka, moj siada na 2 sek cieszy sie i wstaje...niesadam Go w sumie jeszcze z mojego lenistwa...musze zaczac chyba...albo jak bedzie mial 1,5 roku :-D

kamelek1, niesmutaj...ja ostatnio tez jakas lewa jestem...

Moj kochany M poszedl dzis grac z kolegami w piłke i wrocil z noga usztywniona i o kulach :ico_szoking: ...a w pilke grac nielubi...cały tydzien narzekajacy,obolały facet w domu :ico_olaboga: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-21, 01:17 ]
hektorka a zmieniamy mieszkanko bo mamy 2 pokoje tzn sypialnie i salon a chce zeby młody miał osobny pokój coby Go po nocach Baśka niebudziła (no chyba ze bedzie taka grzeczna jak Erys i sie od urodzenia w nocy budzic niebedzie :-) ),a po 2 chcemy ogródek zeby sobie Erysiolek latał po ogrodku, czy jakis basenik na ogrodku miał itd

ps. na ktorych fotkach na duze wyglada?? :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 cze 2008, 10:55

moj siada na 2 sek cieszy sie i wstaje...niesadam Go w sumie jeszcze z mojego lenistwa...musze zaczac chyba...albo jak bedzie mial 1,5 roku
dokładnie to samo chciałam napisać :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 cze 2008, 11:22

witam..przeczytałam Was tak z ''grubsza''....
Nie było mnie znów bo... mieliśmy przykre wydarzenie.. tu link do ...wypadku mojej Kingi :(
http://www.policja.plockinfo.pl/modules ... le&sid=768
Na szczeście juz jest wszystko OK... Kinia jest już w domu i biega po podworku...ale do ulicy jeszcze boi sie podejsc :(

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 cze 2008, 12:27

Jezu M0rD3CzKa, strasznie mi przykro, dzięki Bogu, że wszystko skończyło się dobrze :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a co do nocniczka u nas jeszcze nie jest w użyciu, póki co mam ważniejszy problem, gryzienia mojej córki i jedzenia rzeczy innych niż kaszka :ico_zly: ona jest takim tadkiem niejadkiem, że na nowości reaguje historią, Boże nie wiem co to będzie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-21, 12:28 ]
histerią miało być :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 cze 2008, 12:39

Delicja...przyjdzie czas to będzie jadła... najważniejsze to nie zmuszać malucha do jedzenia na sile bo calkiem sie zniecheci... :)

[ Dodano: 2008-06-21, 12:40 ]
u nas nocnik stoi i czeka na własciwy czas w szafie :) ale nie sądzę że ten czas już nadszedł... :)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 cze 2008, 13:06

M0rD3CzKa, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Buźki dla Kingusi... biedna mała, musiała nieźle się najeść stracha. Wiem coś o tym... na szczęście wszystko jest już dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: U mnie taka trauma przez przechodzenie przez ulicę (kiedy jestem sama) trwa do dziś... Ale może ona szybciej zapomni... :ico_sorki: :ico_sorki:

Delicja, Ola na pewno nie da się zagłodzić :-) Nic na siłę i bez nerwów, bo jedzenie ma być przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Tak mi kiedyś powiedziała doktor i teraz mówię Tobie ja :-)

U nas nocnik stoi i... zbiera kurz. Też jeszcze swoje odstoi zanim z niego skorzystamy :ico_oczko:

Lecę do roboty, bo bałagan mi się SAM zrobił :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości