Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 kwie 2008, 10:31

hej laski,ja znowu nie w temacie :ico_wstydzioch:
moj tatko polecial do domu w sobote,wczoraj mielismy male zwiedzanie po Belfascie i zakupy,maz mi kupil kosmetyki lecznicze za bagatela 300 zł :ico_szoking: dla mnie to szok bo zawsze mi na tusz 25 zł było szkoda :ico_haha_01: no wadomo ze w funtach to inaczej wyglada ale to i tak kupa kasy ale chcial mi kupic bo mam problem z naczynkami a moze to tradzik rumieniowaty,ogladala mnie tam dermatolog.no kosmetyki mam wypas z firmy clinque,oby pomogly. :ico_sorki: ale sie nachwalilam :ico_wstydzioch:
Za to z Gabi amy problemy,była troche chora,katar pozniej lekki kaszel,teraz juz chyba na oskrzela zeszlo,inhaluje ja pulmikortem,oby pomoglo :ico_sorki:
Ja tez na antybiotyku ale to inna historia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-14, 10:57 ]
i nikogo nie ma,bo se znowu chwale pewnie :ico_haha_01:
ale jeszcze sie pochwale :ico_haha_01: :ico_haha_01:
kupilismy jeszcze dzieciom taki basen,

http://www.elc.co.uk/toy-40434?&parent_category_id=537

narazie stoi w pokoju,latem damy na ogrodek,dodam,ze nie kupilismy pompki :ico_haha_01: Maciek byl siny :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2008, 12:56

dziendoberek
mnie nie bylo w weekend bo uczylam sie na egzamin ktory zdalam :-D a i brat jeszcze byl i jest (dopiero dzis leci) takze nie bylo za bardzo kiedy...
chyba jednak bede w tym roku do niego do Dublina leciez na poczatku pazdziernika, ale to sie jeszcze zobaczy :ico_haha_01:

Kamizela slicznie wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Wiktorek jaka urocza Babulka :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zubelku, fajnie ze maz dba o swoja zonke :ico_brawa_01: tak byc powinno a baseni super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

EL pisz czesciej :ico_oczko:

moj czortek zasnal dopiero...
wczoraj pierwszy ladny , sloneczny dzionek byl a dzis znowu pada..jeju juz mma dosc tego deszczu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

14 kwie 2008, 13:04

zubelek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zakupki i basenik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kubuś ma podobny w kształcie pociągu
Natashka, za egzamin :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: super że odwiedzinki u brata się szykują :ico_oczko:
mój brat też przyjeżdża w czerwcu będzie na kubusia urodzinach :ico_brawa_01:
u nas też ładnie ,kubuś śpi już od godziny :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2008, 13:33

szkoda ze Zubelek nie mieszka w Dublinie bo bysmy sie spotkaly :ico_haha_01:
oczywiscie jesli w ogole pojade, bo na razie to w sumie tylko plany :ico_haha_01:

Oskar tez jeszcze spi i pewnie z godzinke jeszcze podrzemie

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

14 kwie 2008, 13:42

hello laski :-D

Aniu za kosmetyki i basenik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kamizela super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Natka za egzamin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja cos ostatnio nie mam czasu na kompa ciągle coś do roboty :ico_olaboga:
U nas dzisiaj super słoneczko, robilismy z Kacprem porządki na podwórku bo juz czas na wystawienie piaskownicy :-D, teraz mały spi, ja w tym czasie posprzątam, zrobie obiad i potem jeszcze pójdziemy na dwór.

Jutro jedziemy na szczepienia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 kwie 2008, 13:43

Witam!
Ja już po pracy :-D dzis miałam kierowce to szybciej w domku i później mogłam jechać

co do jazdy to mąż mnie nie uczy jeździć bo ja mam już prawko i to od dawna ale dawno nie jeździłam i muszę sobie poprzypominać wszystko,ja na niego nie narzekam,on jest spokojny człowiek :ico_haha_02: wczuł sie w role i za dużo mi gadał to nakrzyczałam ja na niego żeby się uciszył hihi bo mnie rozprasza

niech by tylko spróbował sie wydrzec :ico_nienie: to ja bym mu dała :ico_nienie: z nas dwojga to ja jestem nerwus i krzykacz nie on :ico_oczko:

u nas pogoda super tylko czasem powieje chłodem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-14, 13:44 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nat za egzamin
i zubelek za zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-14, 13:48 ]
Piasałam Wam wczesniej że zabraliśmy sie za nocnik :ico_olaboga:
Ech szkoda gadać,Kacper tak jakby specjalnie nie chciał na nocnik,nie wiem co z nim sie dzieje,przecież juz kiedyś wołał
w sobotę np nie sikał 3 godziny jak wstał ok 7 założyłam mu majtki i co jakis czas pytałam czy nie chce siku a on że nie,2 razy go posadziłam na nocnik bo powiedział ze chce ale nie zrobił
i tak mineło 3 godziny po czym chwile po 10 zapytałam czy chce a on że nie i za 10 min sie zlał na podłoge a potem zaczął histeryzować i nie chciał dać sie przebrać,w piątek było podobnie tyle że z przebraniem nie było problemu

nie wiem,może dać mu spokój na jakis czas jeszcze :ico_puknij: ,on jakby specjalnie to robił,wie kiedy bedzie robił bo zastyga w miejscu i sie skupia ale nie zawoła
może to przejaw buntu ,że nie bedzie sikał na nocnik bo my tak chcemy,boje sie zeby ta nauka nie przyniosła odwrotnych skutków,moze lepiej poczekac jeszcze chwile
dziwne bo lubiał sikać na nocnik i sie cieszył jak zrobił i brawo bił i wylewał i wode spłukiwał a teraz nie wiem co mu sie stało :ico_noniewiem:

łatwo nie bedzie :ico_olaboga:

narazie mu odpuszczę,za jakis czas podejmę kolejna próbe i zobaczymy,bo na wakacjach jakby co to juz ostro sie wezmę za niego

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2008, 13:49

u nas to my oby dwoje cholerycy i nerwusy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a moj T za zadne skarby nie nadaje sie na nauczyciela nauki jazdy, co prawda jezdzi super ale zeby kogos uczyc to masakra z tymi nerwami..ze mnie to by juz chcial rajdowca zrobic :ico_puknij: a jakby by egzaminatorem to by nikogo chyba nie przepuscil :ico_puknij: ogolem masakra, za to z moim tata jezdzi sie swietnie, spokojnie, jak cos nie tak zrobuilam to tylko powiedzial i luzik..a najlepiej to mi sie w ogole samej jezdzi... :ico_haha_01: jak babcie, ciotke wujka i kuzynke w swieta odwozilam (pierwszy raz) to babcia ze strachu z tylu usiadla hehe ale na koniec powiedziala "natalciu juz sie nie bede bala z toba jezdzic" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

14 kwie 2008, 13:56

u nas to my oby dwoje cholerycy i nerwusy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
my też tacy jesteśmy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
"natalciu juz sie nie bede bala z toba jezdzic" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
brawo dla babci za odwagę i zmianę decyzji :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
kasiekk, super że dziś szybciej po pracy :ico_oczko:
z nocnikowanie może faktycznie odpuść na jakiś czas :ico_oczko:
u nas też na razie nic nie wychodzi z nocnikowania ale jak będzie ciepło zaczniemy i zobaczymy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-14, 13:59 ]
Jutro jedziemy na szczepienia :ico_olaboga:
a jakie szczepienie?
kurcze ja też myślę o szczepieniu na pneumokoki i m... na sepsę szczepiłyście? są rożne opinie ?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2008, 14:03

u nas tez nocnik na razie stoi tylko..jak sadzam Oskara to nawet 10 minut nic nie zrobi a po 2 minutach jak juz go zdejme ma kupke w pieluszce :ico_noniewiem:
ale jak bedzie cieplej to moze bedzie latwiej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 kwie 2008, 14:16

ja tez myśle o tych pneumo i meningokokach i też nie wiem czy szczepic czy nie :ico_noniewiem:

mój tato nie nadaje sie na nauczyciela,nerwus jak ja,a do tego zawodowy kierowca i chciałby chyba żeby od razu każdy jeździł tak jak on :ico_puknij:

kacper spi jescze,cz4kaja nas większe zakupy potem,spożywka,pampersy itp
a ja chce jakies gacie sobie kupic,moze tym razem cosik znajde i jakieś bluzki
i trampki dla Pelka,troche będzie mu lżej niż w adidasach,a są takie fajne np z coccodrillo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości