Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 mar 2007, 21:08

Chwalipiętka Kasia wkleja wam najaktualniejsze zdjęcie brzuszka :ico_haha_02:
Jak myslicie, opuścił sie choc trochę???

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 mar 2007, 21:51

kasik ale masz zgrabniutki ten brzuszek...jak dla mnie to sie nie opuscil hihi ale chyba nie wyglada na 9 miesiac...sliczny jest :ico_brawa_01: jasnie pani a ty zalatwilas u siebie z praca?bo pisalas,ze 20 idziesz na maternity ,o ile dobrze pamietam? sorka,ze taka wscibska,ale jakos tak mi sie przypomnialo he he nie przejmuj sie kochana,mezulek szybko wroci :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

28 mar 2007, 22:48

hey kochane!!!
mnie tez cos dzis wena opuscila,wiec nie bede sie rozpisywac,ale nadrobie jutro hihih..
Kasi.k brzusio bardzo zgrabniutki :ico_brawa_01: ,naprawde,na moje oko sie obnizyl i to bardzo,oh lada dzien bedzie dzidzius... :-D :ico_brawa_01: slicznie wygladasz :ico_brawa_01: dziekuej za kciuki za Bablu,dam Wam znac co i jak,ale chyba bedzie wiadomo dopiero za jakis czas.. :ico_noniewiem:
Julie Nathanek sliczny w tej pidzamce :-)
Gosia mam nadzieje,ze z Tomusiem wszystko juz w porzadku i ze brzusio juz nie boli!!!!
Wszystkie Was sciskam oczywiscie,teraz lece cos przekasic,bo mi w brzuchu burczy..
Kurcze i jeszcze TT nie dzialalo....wrrrr

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 mar 2007, 00:02

Kasik super brzucholek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: swietna pileczka.... .... hihi bardzo zgrabny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

przepis na zapiekanke: ugotowac 2 woreczki ryzu, podsmazyc pokrojone w kostke ogorki kiszone i cebule, wymieszac z ryzem, dodac puszke kukurydzy, i papryke swieza lub marynowana.... wymieszac z przecierem pomidorowym... aha i jeszcze starty zolty ser.... na wierzch mozna zrobic sos smietana+przeciez+jajko+ser zolty .... i zapiekac az sos sie zetnie... ok 30-40 min

porcja dla 4 os
my bedziemy miec jeszcze na jutro.. wiec wolne od gotowania hihi

dziewczyny to teraz bukuje sie spotkania w konsulacie przez telefon? myslalam ze tylko na necie...

kolorowych snow
papa :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 mar 2007, 09:45

KASIK TY masz chlopaka bo cos za ladnie w tej ciazy wygladasz!!!!! a jak sie ladnie wyglada to raczej chlopczyk bo dziewczynka urode mamusi zabiera :ico_haha_01:
brzusio nisko czyli juz blisko!!!!
zanim ja wkleje zdjecia w sobote to moze juz bedziesz na porodowce :ico_brawa_01:
dobrze ze mojego kochanego brat mieszka z nami i byl w domu bo moj J. znowu by musial drzwi wywarzac, zapomnialam o kluczach..... bez komentarza :ico_olaboga:
na moim dywanie znajduja sie: ( plamy) ketchup, winko czerwone, farba do wlosow w kolorze braz ( dywan jasny), ryba z puszki w pomidorach, sos meksykanski, czekolada itp mozna z tego niezly jadlospis zrobic, ale ja niezdara :ico_olaboga:
no wiec, wczoraj dzwoni do mnie baba z agencji co wynajmuje dom i mowi: "dzwonie zeby przypomniec o zaplacie za mieszkanie", no to jakby we mnie diabel wskoczyl bo nigdy z platnosciami sie nie spoznialam (zawsze place pod koniec miesiaca), dosyc ze bylam po nocce, obudzila mnie babsztyl jeden, zla jak osa Ja i sobie mysle : o nie! ja ci babo jazde zrobie! no to biore kase i lece do tej agencji, wparowuje i mowie: dosyc ze sie wprowadzilam dwa miesiace temu to kaloryfery nie dzialaly, piec od gazu zepsuty, zero dywanu w pokoju, zero mebli, dzwonie i prosze was 100 razy o to zebyscie mi umeblowali to mieszkanie trace na telefon ( rachunek 60 funtow przez nich)
a Pani mi dzwoni kiedy za mieszkanie?? mam juz dosyc, jestem w ciazy i nie bede sie denerwowac!!!! a ona na to: ALE.... i mowie do niej zadne Ale!!!! no to jeszcze jej nawymyslalam ze rury ciekna, drzwi sie nie domykaja od podworza itp....
wreszcie jak sie wyzylam na niej to ona::: ale Pani mnie prosila jak sie wprowadzala, zebym kazdego miesiaca pod koniec do pani dzwonila z przypomnieniem o platnosci, bo Pani w ciazy i nic nie pamieta.....
o Matko!!!!! zaplacilam skruszona i poszlam,ale wstyd :ico_olaboga:
a potem mowie do mojego J. czemu mi nie przypominasz o platnosci???? a on na to:: mowilem ci trzy razy a ty na to: nie jestem glupia , nie musisz mi mowic o tym sto razy..... wiec ta ciaza padla mi na mozg calkowicie!!!!!
mowie Wam dziewczyny szkoda slow!
pozdrawiam i papatki lece do lozka po pracy jestem
milego dzionka :ico_ciezarowka:

chcialam Wam pokazaj skan mojego synka, ale cos mi zdjecie nie wchodzi nie wiem dlaczegp :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 29 mar 2007, 10:04 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 mar 2007, 10:03

muchafrost ale sie usmialam. Choc humor nie mam za rewelacyjny. Jestem padnieta i to 100 razy bardziej niz wczoraj. Przedwczorajsza zla noc to jednak nie byla przez brzuch. To byl poczatek choroby. Katar ma straszny kaszle troche i jeszcze goraczka na wieczor sie zrobila. A nocka tragiczna od 12 do 2 nie spal tylko plakal bo byl taki zmeczony a nie mogl zasnac chyba przez katar bo goraczki nie mial. Do tego co dwie godziny pobudka a ja od 6 juz na nogach i w pracy siedze. Mowie wam tragedia ledwo zyje.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 mar 2007, 11:20

gosia wspolczuje,trzymajcie sie i szybkiego powrotu do zdrowka dl tomcia.
musze juz konczyc bo konrad chce grac .....juz zaczyna ryczec,pa

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

29 mar 2007, 11:33

witamn
gosia wpolczuje biedny tomus... no coz taka pogoda zdradliwa teraz ... ja sama zasmarkana od miesiaca i czuje sie dod... wiec co dopiero taki malec... :ico_olaboga:
idziemy dzis sie zwazyc mam nadzieje ze mi go tez zmierza to wamoczywiscie zdam relacje :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

29 mar 2007, 12:22

Witam kobietki :-)
Ja juz posiadam dostep do netu :-) ale musze nadrobic czytanie was zanim cosik konkretnego napisze :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

29 mar 2007, 12:33

Witam mamuski :-D

Ja teraz tylko na chwileczkę, odhaczyć się na liście obecności :ico_oczko: Mam dzisiaj w planach :ico_prasowanko: , a potem idziemy z męzem na ostatnie zajecia w szkole rodzenia... dzisiaj będa nas uczyc jak zmieniac pieluszkę, karmić, kąpać itd...

Życzę wam miłego dzionka...

P.S. Gosiu, mam nadzieję, że Tomusiowi szybko przejdzie :ico_chory: i nie będzie się biedaczek męczył... my starsi ledwo co dajemy radę jak nas cos złapie, a co dopiero taki szkrab :ico_olaboga: Gorace uściski dla niego...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość