Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 wrz 2007, 21:35

Nic nie pisała pewnie jutro przyjdzie do rodziców na neta to da znać.

My wszystko swoje mamy, teraz tylko ulepszamy, a jest trochę tego, ale powolutku powolutku damy rade, na pierwszym miejscu, jest lodowka, telewizor, kuchenka.

Dominisia, a upatrzyłaś jakiś telewizor?? Bo my chcemy LCD Samsunga 37", ale kurde trochę drogie są , dlatego najpierw trzeba trochę odłożyć., bo tak patrzeliśmy to z 12 tys koron., ale chcemy juz jeden a dobry nie chcemy wywalac na byle co i potem znowe kupowac dlatego wolimy sie przemęczyć przy naszej 17", hahahah, jest mniejszy od monitora od kompa, hahha.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

11 wrz 2007, 00:08

Siunia ja jeszcze konkretnie za TV nie patrzylam, ale tez jak bede kupowac to juz raczej cos konkretnego, myslalam ze moze nawet jakis zestaw z kinem domowym, ale chyba jeszcze zaczekamy... Lodoweczke mamy swoja, kuchenke tez, zmywarke i inny sprzet AGD, ja bym chciala jakies swoje mebelki, sofe, stol i takie tam... Ale prawdopodobnie w styczniu sie przeprowadzamy (oz rety, ktory to juz raz....) i wtedy bede kombinowac. Brakuje mi firanek, obrusikow, ale czesciowo uzupelniam braki w Polsce lub jak sa sezonowe wyprzedaze :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 wrz 2007, 09:51

Witam

Wypłata wkońcu wpłyneła, więc jedziemy dziś po lodóweczkę :-D

Dominisia, mi z firankami się udało bo mama maę karawcową i mi kupiła i naszyła fajne więc mam nawet za dużo ich, bo w poprzednim domu mieliśmy więcej okien duzych, to nic napewno i tak się przydadzą

Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

11 wrz 2007, 12:20

Siunia a jaka lodoweczke chcesz kupic??

Ja dzis tez wybieram sie do sklepu, dostalam kase od chrzesnego zeby kupic cos Malemu, az 1200 koron, bardzo duzo pieniazkow wiec moge zaszalec... Wujek zaznaczyl, ze mam mu pokazac co kupilam, bo kasiorke dawal Krzysiowi i smial sie ze mezus to moze kupic za to nowa wiertarke :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 wrz 2007, 13:22

Dominisia, ja sobie upatrzyłam Aristona , za 5 tys koron taką srebrną, a jaką kupimy to powiem dopiero jak wrocimy z miasta

No to naprawde zaszalejesz, dobry chrzestny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

11 wrz 2007, 22:59

Siunia i jak zakupy?? Ja kupilam lezaczek, misiaczka co gra kolysnake, kilka ubranek i takie tam pierdolki. Jutro moze porobie fotki. Wiesz co u Marleny??

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

12 wrz 2007, 07:32

Dominisia, ty za kilka dni rodzisz :ico_szoking: kurcze jak ten czas leci!!!!

Ja już w pracy z kawusią :)

siunia, a jak twój mały??? Mój przeziębiony :(

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 wrz 2007, 10:00

Dominisia, zakupki super, lodoweczka jest, ale dzis mąż ją odbierze bo wczoraj kolega nie miał czasu, a ma busa, bo do nas raczej sie nie zmiesci no i ciuszkow nakupywalam dla Milana na 1000koron, potem zrobie zdjecia i wrzuce.
A tv bierzemy na raty, bo tak to nigdy nie kupimy, a rata z 600koron wyjdzie na 2 lata, gdybysmy juz to w zeszłym roku zrobili to tv byl by w polowie spłacony. Bo ciezko jest wywalic od razu z 12 tys koron.

Izunia, oj biedny ten twój Adrianek ,a Milan zdrowy, wy szybko do tej Norwegii sie przenoście, bo tu dzieci naprawde rzadko chorują, zobacz Milan moj jeszcze ani razu, nie licząc jednego katarku lekkiego, wogole kolezaki 2 synow ma alergie i dusznosci, przeprowadzili sie tu i od tej pory zadnych atakow i sie swietnie czują, coś ten kraj w sobie ma :ico_oczko:

A u Marleny ok, juz sie uspokoiła po wizycie u gina, kazał jej codziennie to robić, wyrzucic kalenadrzy z obliczaniem i nie mierzyc temp, bo tak to nigdy nie zajdzie w ciąże i oczywiście skierował na badania, a nie wiem dokładnie jakie. To ona musi napisać

[ Dodano: 2007-09-12, 10:05 ]
pokaze wem zdjecia lodowki z neta, bo ja bede miala dopiero pozniej

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-12, 11:47 ]
no i teraz zdjecia ciuszkow

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 wrz 2007, 12:03

Siunia lodóweczka super :ico_brawa_01: , a ciuszki śliczne już się nie mogę doczekać kiedy z Milankiem na spacer będę chodzić
Izunia ja też muszę iś na badania, i mój mąż też 5dni wstrzenięźliwości seksualnej musi mieć przed badaniem i w 20min dostarczyć pojemniczek do laboratoruim, ale stwierdziłam ,że badania zrobimy jak dostanę @ bo zawsze mam ją 5 dni to akurat, a moje badanioa to PRL, TSH, fT4, fT3, nie wiem na co ale kosztują 75zł, a mojego męża 35zł

Dominisia po wizycie u gina jestem tak spokoja i wyluzowana, że mogłam iść do niego o wiele wcześniej, bo facet jest po prostu ekstra , zmieniał moje podejście do ciąży, będzie to będzie nie będzie to trudno, mam jeszcze męża i ciągle jesteśmy młodzi i mozemy sobie poszaleć, gin 1 klasa super, najlepszy spec w ginekologi i chyba też w psychologi bo czuję się jakbym była też u psychologa a nie tylko u ginekologa , a więc jestem szczęśliwa
ja teraz pilnuję takiego 11miesięcznego chłopczyka za kasę, fajny jest, narazie chodzę po 2 lub 1 godzinę dziennie, żeby się do mnie przyzwyczaił a za 1,5 tygodnia już zostanę z nim sama, super, poprostu odżyłam i tętnie radościa :509: :509: :509: :509: :509:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

12 wrz 2007, 12:41

Siunia zakupy super!! ja w H&M nigdy nie kupilam nic dla siebie, bo jakos styl doroslych ubran sie mi nie podoba, ale za to dzieciece sa rewelacyjne!! Wczoraj kupilam tam czapeczke i rekawiczki dla mojej chrzesnicy i koszule dla Malego! No i lodoweczka pierwsza klasa i jeszcze tv :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Izunia trzymam kciuki zeby maly szybko doszedl do siebie! Siunia ma racje, dzieci w Norwegii rzadko choruja, tak wiec pakujcie sie i w droge!!

Manenka nawet nie masz pojecia jak ja sie strasznie ciesze, ze ta wizyta tak na Ciebie podzialala!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
To teraz jeszcze daj relacje z wesela i pochwal sie jak wygladalas :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość