Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 sty 2009, 12:32

zamówiłam Oliatum, ale gośc do tej pory nie przysłał :ico_zly: i z rozpędu kupiłam zielony
ja kąpię go w Oilatum Soft i to jest rewelacja, nie trzeba żadnego mydelka ani myjki - myje się dziecko ręką
i z rozpędu kupiłam zielony (nowy taki) lotion nawilżający Johnsona i pomógł, bo po oliwce to tylko gorzej było :ico_noniewiem:
ja kupiłam krem do suchej skóry Nivea i też lepiej pomaga niż oliwka

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 sty 2009, 12:40

gaga22, ja swojego kąpię w johnson top-to-toe czy cos takiego, płyn do kąpieli - w szpitalu tego używali, bratowa zresztą chwaliła i już miałam wcześniej kupiony...
a te oliatum jest rewelacyjne - bardzo wiele osób chwali... ja mam nadzieję, że się doczekam, bo zamówiłam i płyn do kąpieli i balsam... tylko pan się ociąga z wysyłką :ico_zly:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 sty 2009, 12:53

a te oliatum jest rewelacyjne - bardzo wiele osób chwali... ja mam nadzieję, że się doczekam, bo zamówiłam i płyn do kąpieli i balsam... tylko pan się ociąga z wysyłką :ico_zly:
ja kupiłam u nas w aptece jak wyszliśmy ze szpitala, bo u nas w właśnie tego używali i neonatolog bardzo chwaliła. Ale strasznie przepłaciłam w internetowych aptekach półlitrowa butelka jest o 20 zł tańsza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 sty 2009, 13:00

Hej ja u mamy malutka na łojotolowe zapalenie skóry i zeby sie nie martwić bo to normalne i do 2 mięs ma zejść dostaliśmy masc za 2 godz mam ja odebrac a teraz ja karmie i do sklepu polece a i ja tez kapie w oilatum dalam za 250 ml 33 zł teraz pewnie na allegro zamówie a w szpitalu u mnie nie kapali dzieci wiec pierwsza kapiel byla po 6 dniach jak wyszliśmy

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 sty 2009, 13:06

noo, to Wam powiem, jaką formę ruchu zapewnia mi właśnie już prawie godzinkę mój Skarbek :-D
otóż Pan Prezes nie lubię, kiedy siedzę :-D jak go bujam na rączkach to tez woli, jak chodzę, więc... :-D przeniosło się to na picie kawy, kiedy on właśnie drzemie :-D
zaparzam kawę i siadam do kompa - słyszę przez nianię elektroniczną, że brzęczy i jęczy, więc wstaję i lecę na górę, jak jestem w połowie schodów głosik mu słabnie, a kiedy dolatuję do kołyski w sypialni to już śpi dalej :-D noo i tak biegam właśnie... już 20 raz chyba byłam i zaczynam czuć mięśnie nóg :-D :ico_sorki:

milutka204, noo, mówiłam, maść i po kłopocie, a Ty poczytaj w necie od czego to się robi, żeby na przyszłość unikać, jeśli jest jakaś przyczyna zewnętrzna...
Ale strasznie przepłaciłam w internetowych aptekach półlitrowa butelka jest o 20 zł tańsza :ico_olaboga:
noo, ogólnie w Polsce to jest drogie... ja za 250ml płyn i 150ml lotion zapłaciłam razem z przesyłką 12f... noo, ale jeszcze nie mam... :-(

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

30 sty 2009, 13:44

witajcie, ja dopiero doszłam do kompa, po wczorajszym krótkim spaniu w ciągu dnia, nockę synuś przespał ładnie, wstal o 8 ale do teraz nie śpi :ico_olaboga: , mleko mu dałam o 11 to chyba połowę zwrócił :ico_olaboga: , teraz siedzi w foteliku, ale pewnie będzie niedługo godny a minęły dwie godziny, muszę go godzinę jeszcze przetrzymać :ico_olaboga:
pokłóciłam się z mamą i teraz muszę sama latać, bo się do siebie nie odzywamy :ico_noniewiem:
milutka wszystkiego najlepszego :ico_prezent:
Marcia, dla córuni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-30, 12:46 ]
jak go bujam na rączkach to tez woli, jak chodzę, więc...-(
my tez musimy na początek chodzić i bujać go na rączkach i na nich też zasypia :-) a mi to ręce i plecy wysiadają, bo on już jest taki ciężki :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-30, 12:48 ]
ja już Szymonka 2 dni werandowałam,dziś będzie trzeci chyba zaraz go wezmę, bo i tak nie śpi, a w niedziele już pójdziemy na spacer

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 sty 2009, 14:14

zaparzam kawę i siadam do kompa - słyszę przez nianię elektroniczną, że brzęczy i jęczy, więc wstaję i lecę na górę, jak jestem w połowie schodów głosik mu słabnie, a kiedy dolatuję do kołyski w sypialni to już śpi dalej :-D noo i tak biegam właśnie... już 20 raz chyba byłam i zaczynam czuć mięśnie nóg :-D :ico_sorki:
no synuś wziął sobie do serca Twoje silne postanowienie zrzucenia wagi i pomaga z całych sił :-D :-D
my tez musimy na początek chodzić i bujać go na rączkach i na nich też zasypia :-)
mój jak na razie wieczorem zasypia w łóżeczku. A w dzień albo leżąc na narożniku, albo u mnie na rękach, ale jak siedzę i to najczęściej jeszcze z laptopem na kolanach :-D Na bujanie i chodzenie go nie uczę, chociaż tatuś sieje mi dywersję i z nim na rękach spaceruje
noo, ogólnie w Polsce to jest drogie... ja za 250ml płyn i 150ml lotion zapłaciłam razem z przesyłką 12f...
w normalnej aptece półlitrowa butelka kosztuje 78 zł, a w internetowej 58 zł. Ale jak tę jedną zużyje, to już nie będę kupowała. Młody będzie starszy i później będę go kąpać w płynie Nivea, który mam kupiony

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

30 sty 2009, 14:21

Czesc :-) Strasznie sie dzis rozpisalyscie az milo czytac :-D

Milutka 100 lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kurcze teraz to zapomniaam co komu mialam odpisac :ico_wstydzioch:

No to po kolei:

Co do uwalniania hormonow, to ja tez juz bym swoje uwolnila :ico_wstydzioch: ale lekarz kazal mi czekac caly miesiac az do pierwszej wizyty u gina

Gaga i Ananke co z tym noszeniem wozka nie tak? Jakie macie ciezkie te wozki? Ja sie zbieram do kupna takiego 5 kg i wydawalo mi sie, ze z pierwszego pietra to na luzie go moge znosic :ico_noniewiem: W ogole to po cesarce do ilu kg mozna nosic? mnie nic w tym szpitalu nie powiedzieli na ten temat :ico_zly:

Moj Antos potowek ani krostek zadnych nie ma (tfu,tfu zeby nie przechwalic). Staram sie maluszka nie przegrzewac a buzie i szyje z karkiem pare razy dziennie przemywam gazikiem nasaczonym woda. No i nie uzywamy ZADNYCH kozmetykow oprocz plynu do kapania.

No i zapomnialam co dalej mialam napisac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 sty 2009, 14:27

A mój młody się własnie wietrzy. Tylko dziś krócej, bo zimno jak diabli.

[ Dodano: 2009-01-30, 13:37 ]
Gaga i Ananke co z tym noszeniem wozka nie tak? Jakie macie ciezkie te wozki? Ja sie zbieram do kupna takiego 5 kg i wydawalo mi sie, ze z pierwszego pietra to na luzie go moge znosic :ico_noniewiem: W ogole to po cesarce do ilu kg mozna nosic? mnie nic w tym szpitalu nie powiedzieli na ten temat :ico_zly:
no pięć kilo to można, ale dodaj sobie wagę dziecka, to wyjdzie 10, a to juz stanowczo za dużo

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 sty 2009, 14:39

o bylam w sklepie:)

zaraz poczytam o tym lojotokowym zapaleniu ale lekarz mowila ze to normalne bo pory nie moga sie przebic przez skore i dlatego .. :)

dziekuję za życzenia

[ Dodano: 2009-01-30, 13:40 ]
aaaa moja mala wazy juz 3,860 :D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość