Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

26 cze 2009, 09:35

Helen, uuuuu :( to miły początek dnia, co?

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

26 cze 2009, 09:40

to miły początek dnia, co?
nie bylo zle :-) konczyla mi zeba, wiec zadnego bolu nie bylo...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2009, 10:00

witam i ja :-D Ja juz po rzyganku i sniadanku :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

26 cze 2009, 10:10

Ja juz po rzyganku i sniadanku
przynajmniej w odpowiedniej kolejnosci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

26 cze 2009, 11:12

Patrycja.le pojechaliśmy do tesco (24h/dobę)
ale była mega kolejka :ico_noniewiem: a mi zrobiło się strasznie słabo, rozbolała mnie głowa (tak konkretnie jak chyba inigdy jeszcze) :ico_placzek:
wróciliśmy do domu, i nawet nie odłożyliśmy rzeczy z koszyka.
Zwymiotowałam w drodze... :ico_szoking: (po takiej długiej przerwie) a potem jeszcze w domu i poszłam zaraz spać. Bez parówek :ico_noniewiem:

zaraz idę do sklepu i sobie kupię :) no i odniosę na pocztę spodnie z Happy Mum (ten ściągacz mają wysoko i uciskają mi brzuch)

Ciekawe czy będzie dziś padać? mega dużo powodzi...właśnie oglądam tvn 24 :ico_olaboga: a niebo pochmurne....

lilo

26 cze 2009, 11:32

Hej!

Ja się dziś czuję fatalnie, słabo mi i mdli mnie koszmarnie, nie mam ochoty na nic... A tu niestety człowiek w pracy...

Helen, to się nie dziwię czemu nie wiedziałaś dokładnie jak duża dzidzi - niezła przerwa w miesiączce :ico_olaboga: Teraz też za szybko się jej spodziewać nie będziesz :ico_oczko:

leona śliczna lista :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

26 cze 2009, 11:33

lilo, hej
to sie dzisiaj pomeczysz w pracy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2009, 13:05

Bez parówek
- oj Anusiek :ico_olaboga: dzis sobie odbijesz :ico_oczko:

No i co cie teraz na wymioty wzielo???
przynajmniej w odpowiedniej kolejnosci
- dokladnie :-D
Ja się dziś czuję fatalnie, słabo mi i mdli mnie koszmarnie, nie mam ochoty na nic... A tu niestety człowiek w pracy...
- ojoj,biedna Ty jestes :ico_olaboga: A do kiedy chcesz pracowac?

Poszlam z Andrzejkiem na plac zabaw,zmobilizowalam sie jakos,bo pogoda ladna ale nie chce mi sie nic.I mam wielka ochote na nalesniki :ico_szoking:

lilo

26 cze 2009, 13:22

A do kiedy chcesz pracowac?
Ja bym chciała jak najdłużej, ogólnie jestem osobą która musi mieć zajęcie poza domem też :ico_oczko: Z Piotrusiem siedziałam w domu 1,5 roku i wpadałam w depresję już... :ico_wstydzioch: Potrzebowałam odskoczni od domu. Sama byłam zdziwiona bo myślałam że większy ze mnie domator i jak będę miała dziecko będę chciała z nim tylko czas spędzać.
Ale nic na siłę - jeśli będę się źle czuła to nie będę robić z siebie męczennicy. Za tydzień mam tydzień urlopu wię znowu trochę odpocznę :ico_oczko:
to sie dzisiaj pomeczysz w pracy
Dobrze, że to piątek - łatwiej to znieść z myślą o weekendzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

26 cze 2009, 13:32

- oj Anusiek dzis sobie odbijesz

No i co cie teraz na wymioty wzielo???
a no odbiłąm sobie :-) właśnie wtrząchnęłam 3 parówki :ico_oczko: z serem zapiekane i musztardą. ehh ale jestem teraz szczęśliwa!!!

nie wymiotowałam prawie, troszkę na początku ale było wczoraj koszmarnie...dziś pogoda taka ale chociaż wiatr wieje i nie jest tak parno no i ja się lepiej czuję :ico_brawa_01:
Ja bym chciała jak najdłużej, ogólnie jestem osobą która musi mieć zajęcie poza domem też
ja też chciałam jak najdłużej ale się nie dało... :ico_noniewiem: no i teraz siedze w domku i się cieszę, że mogę sobie z Wami chociaż pogadać :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość