Krecik_5
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:00

06 cze 2007, 11:12

U mnie na szczęście nie ma za wiele:) Może jeszcze mężowi się odwidzi mnie w sumie zaczyna sie podobać ale na razie mu sie do tego nie przyznam bo ostatnio to mu się Sonia podobała:)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 cze 2007, 11:16

Krecik_5 pisze:Dziewczyny ja mam pytanie: co myślicie o imieniu Nicole? Mój T. się zachwycił a ja jakoś... sama nie wiem...


imię bardzo ładne, ale nie wiem czy w Polsce uda Ci sie zarejestrować w tej formie. Z tego co się orientuję to żeńskie imiona w Polsce (jeżeli oboje rodziców to Polacy) powinny się kończyć na literę A. Ale tak jak dziewczyny mówiły jest polski odpowiednik tego imienia Nikola.

Agnieszka D
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2007, 08:42

06 cze 2007, 13:57

Ja mam dwóch synków jeden nazywa sie Ernest a drugi Olaf, jestem w ciąży i na razie nie wiem czy będzie chłopak czy dziewczyna, pomysłu na chłopaka nie mam a jak będzie dziewczynka to będzie Oliwia albo Sandra-pomyslę :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

07 cze 2007, 12:50

A wiecie co ja myśle?? Ze z tym zarejestruja czy nie to lekka przesada.. w końcu co komu dotego jak nasze dzieci nazwiemy... moim zdaniem głupota. Wiem ze są powody ku temu aby rejestrować imiona Polskie, ale to bez sensu.. :ico_noniewiem:

Ja juz wybrałam :-D :-D
dla córci Lena Dominika
dla synka Maksymilian Robert
(drugie imiona po rodzicach)

Taaa tylko ja sma to se moge. mojemu mezowi Lena sie nie pdooba, a moja siostra, urodzi 3 m-ce przede mna synka i chce mu dac maksiu na imie.. :ico_oczko:

Bedzie wojna!! :027: :ico_oczko:

lilo

08 cze 2007, 08:42

pontoniczek pisze:A wiecie co ja myśle?? Ze z tym zarejestruja czy nie to lekka przesada.. w końcu co komu dotego jak nasze dzieci nazwiemy... moim zdaniem głupota. Wiem ze są powody ku temu aby rejestrować imiona Polskie, ale to bez sensu..

A po mojemu to dobrze, że są jakieś ograniczenia - nie wyobrażam sobie takiej samowolki jak np. w Stanach gdzie można dziecku dać na imię "Paryż", czy "Brzoskwinka" :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 cze 2007, 09:48

witaj lilo :), ale u nas w urzędzie mają bardzo ograniczenia... znajomej nie chcieli zarejestrować córeczki imienia Karmen... Tłumaczyli to tym min., że imię dziewczęce musi kończyć sie na a.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 cze 2007, 14:05

ja chce dla dziewczynki Tola i rowniez boje sie, ze moga byc problemy.. :ico_olaboga: choc na necie wyczytalam, ze tola jako zdrobnienie od anatoli uznawane jest jako samodzielne imie... :-D zobaczymy jak to wyglada w praktyce.. :ico_noniewiem: jakby co to innego imienia nie mam w zapasie... :ico_olaboga:
moze jednak chlopiec bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 cze 2007, 14:09

Madziorka bedzie dziewczynka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 cze 2007, 14:15

frydza dzis mi sie snilo, ze urodzilam dziewczynke... :ico_oczko:
ale moze dlatego, ze wczoraj mowie do A- BEDZIE CORECZKA... :ico_brawa_01: A adam mowi: super! hihi i tak mi sie cos zdaje... :ico_brawa_01: i takie mialam pierwze przeczucie kiedy dowiedzielismy sie ze jestesmy w ciazy :ico_brawa_01:
tylko ludzie mydla mi oczy.. spogladajac na moj brzuch od razu rzucaja:chlopak!!!! i dlatego my tez sie tak nastawialismy i kilka ciuszkow typowo chlopiecych kupilismy... :ico_brawa_01: a dla dziewczynki nic... :ico_placzek: poza rozowa czapeczka :-D
no zobaczymy... kurcze ale fajnie, ze mamy niespdozianke.. bo czekamy na porod z wiekszym podekscytowaniem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 cze 2007, 14:24

Madziorka mi tez wszyscy mydlili oczy ze bedzie chlopak :ico_oczko: a ja czulam ze bedzie dziewczynka od poczatku :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość