Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

26 kwie 2007, 07:58

Cześć

Wlaśnie herbatke popijam :ico_kawa:

Asiu- ja naklejałam szybko po przebudzeniu, ledwo oczy otworzył, i po jakiejś chwili woreczek sie napełnił, wiem, ze u chłopca prościej niz u dziewczynki ale napewno sie uda, :ico_haha_02:

Mały dzis o 5 sie obudził dałam mu cycka pojęczał i usnął, po 6 wstał i leżał na brzuchu do 7 potem mleko 240ml a teraz nie chce już usnąć, zapowiada się ładny dzień więc spacerek długi nas czeka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-26 ]
Dla Konrada :ico_tort: i :ico_prezent: i :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

26 kwie 2007, 08:11

Witam

Chloe----ty ranny ptaszku. :ico_szoking:

Przeglądnełam po łepkach co wcziraj pisałyscie i na topie był chodzik.Ja tez mam trochę mały w nim smiga ale duzo mniej go wsadzas niz Emila.

Riterko----ty sobie zaparz jakąs meliskę i wyluzuj się _wiem o czym pisze ja ekspertka od depresji)

Maritko---telefonik full wypas.Zajefajny :-D


:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: ----dla Konrada.


Anatko-----powodzenia w dogadaniu się i niech tok wydarzen szybciej idzie bo ta niewiedza i bezsilnosc jest najgorsze co moze byc.

Kurde a ja trzeci tydzien juz kaszle,wszyscy co po mnie chorowali juz dawno zdrowi a ja dalej chora.Juz niewiem co myslec o tym.

Dominikowi cos się dzisiaj przestawiło cały czas spał do 6 a teraz jeszcze spi. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

26 kwie 2007, 08:19

asiu, powodzenia! My miałyśmy łatwiej. A co siusiu wyleciało?? Nakleiłaś woreczek??
[glow=cyan]Dla Konrada[/glow] :ico_tort: wszystkiego najlepszego! A najwięcej zdrówka :ico_buziaczki_big:
Idę zrobić :ico_duzepranko: , potem czeka mnie góra :ico_prasowanko: .
Słyszałyście prognozy na dłuuugi weekend??? :ico_olaboga: Ma nie być za wesoło. Zapowiadają ochłodzenie i deszcze g:~ żeby tylko ta prognoza się nie sprawdziła :567:
mery, ja też piję herbatkę.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

26 kwie 2007, 08:33

Chloe- nie strasz tą pogodą, chciałam pojechać do mamy a potem do teściów a pospacerować z małym a jak będzie padac i zimno się zrobi to sie :ico_zly:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

26 kwie 2007, 08:34

Mosob----ja w poniedziałek dałam pomidorówke na rosole.Zabrakło mi zupek,w sklepie akurat wymiotło wszyystko,to wrzyciłam do miksera trochę makaronu (kupnego) oskubałam dwa skrzydła,warzywa z zupy wyciągnełam dolałam trochę zupy z miksowałam i zjadł az dwie miseczki :ico_szoking: tal mu smakowało.Teraz codziannie je jednego danonka jeszcze.Wczoraj jadł z nami obiad z ziemniakami radził sobie ale te kotlaty z karkówki :ico_oczko: .Dawałam mu tez parówkę i zjadł az pół i darł sie o jeszcze :ico_szoking: .

Dziewczyny nie bujcie się wprowadzac nowych zeczy do jadłospisu.A gdyby którejs malenstwo odrzuciło mleko(ja miałam tak z Emilem jak miał 8 mc odrzucił całkowicie mleko) to wtedy dopiero był problem.Niebujcie się i nie patrzcie na ksiązki bo tam najlepiej to do roczku nic nie dawac.

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

26 kwie 2007, 08:37

witam dziewczynki
buziaki dla Konradka :ico_tort: :ico_tort:
Chloe no co ty nie żartuj miało być ładnie, kurcze a ja sobie wolne wzięłam.
Wiem że był poruszany temat alergii, ale mam pytanie bo ja już nie daje rady smaruje mu lipobase i nic dalej ma na buzi szorstkie plamy.
Już czasami zastanawiam się czy nie odstawić go od cyca i przerzucic na mleko nutramigen.
Podjade jeszcze z małym do homeopatki co sadzicie o tym?

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

26 kwie 2007, 08:39

CZesc Aniu.

Ja miałam tak z Emilem niby na nic nie był uczuliny ale takie policzka miał.Z biegiem czasu samo zeszło.

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

26 kwie 2007, 08:40

dzisiaj jeszcze kupie emolium , zobacze może to pomoże.Bo to cholerstwo go swędzi.

[ Dodano: 2007-04-26, 08:42 ]
aniu k- tylko Jasiek czasami ma taką skorupe,teraz mu troszke zeszło ale boje sie że znowu coś zjem i wywali go.

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

26 kwie 2007, 08:49

To faktycznie musisz zwracac uwage jak mu podasz cos nowego.

[ Dodano: 2007-04-26 ]
Mój robak własnie wstał :ico_szoking: od jakiegos czesu znalazł sobie zabawe bawy się baldachimem czasami to muszę go odplątywac z tego szyfonu. :-D
spijam :ico_kawa: i biorę się za :ico_prasowanko: :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: rpbpty mam ze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

26 kwie 2007, 09:01

halo !!
Wszystkiego naj naj dla Konrado z okazji pół urodzin+miesiąc :) :ico_tort:
Blondi-Aniu, ależ masz opis na gg :) znowu coś nie tak? :D
Asiu, relacja jak po bitwie :-) , niestety przegranej :/, trzymam kciuki? a to musi być mocz poranny? ....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość