Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

26 gru 2007, 17:58

Witam kochane moje :ico_oczko:
My wrocilismy od tesciow P lezy bo mówi ze nie ma siły :-D Marcinek bawi sie a ja musialam przywitac sie z wami :ico_oczko:

Wigilia przebiegła u tesciów nawet bardzo dobrze tzn było fajnie miło i rodzinnie :ico_oczko:
I oraz II dzien swiat tez bylo ok ...chodzilismy na spacery....bawilismy sie z dziecmi.

Lucy bardzo mi przykro z powodu taty ...tak jak napisala Astrid ...dbajcie o niego :-)
Madziorka zdjecia fajowe :ico_oczko:
Frydza Wiki to jest tak duza ze szok :ico_szoking:

Tata z Marcinkiem oraz jego siostra z corka ( co ma dziecko z mojego brata synem)
Obrazek

Obrazek

Marcinek z dziadkiem
Obrazek

Wnuki z tesciami
Obrazek

Marcinek z kuzynka Mają
Obrazek

Marcinek z prezentami
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Marcinek z mamusia
Obrazek

Z tatusiem
Obrazek

Z chrzestna
Obrazek

Tak trzymam prezent ...nie oddam :-D
Obrazek

KLuzynka MAja
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 gru 2007, 20:17

CZESC KOCHANIENKIE :-D my juz po odwiedzinach byli pradziadkowie i tescie :ico_oczko: nawet bylo spoko ale tesciowa oczywiscie jakies komentarze :ico_zly: ,a mnie chorobsko zbiera gardlo boli i leb peka wrrrrrrrrrrr :ico_chory: LUCY kochana strasznie mi przykro z powodu tatusia ale bedzie dobrze trzymam kciuki :ico_oczko: MADZIORKA I MADZIU sliczne foteczki i sliczne babelki ogolnie superowo :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 gru 2007, 22:57

lucy straszna wiadmosc z twoim tatkiem. ale ciesze sie ze juz lepiej. napewno bedzie dobrze tylko tak jak piszesz musi rzucic fajki i wypoczywac.. napewno z wasza pomoca i troska dojdzie do siebie i bedzie sie cieszyl dlugim zyciem. zobaczysz... buziaki!!!



leonka chrzest byl przepiekny w baszcie.. super amtosfera i sceneria hihi leos byc bardzo grzeczny i pogodny. podczas polewania woda nawet nie jeknal hihi dopiero na samym koncu zaczal marudzic i na fotkach ostatnich wyszedl skrzywiony hehe ale trudno sie dziwic hehe
oj pieknie bylo naprawde .. taki kameralny chrzest super pomysl hihi

leonek dostal super prezenciki i pamiatki :ico_szoking:
grawerowany smoczek, piekny obrazek, super recznie robiona kartki-pamiatki z fotkami i zyczeniami hihi
oraz chustawke taka stojaca na stelazu -zielona Tako hehe
i samochodzik grajacy z klockami hihi

naprawde szok. niespodziwalismy sie tylu prezentow hihi

jest masa zdjec z wczorajszych odwiedzin u rodziny. i z dzisiaj hihi
nie wiem kiedy uda mi sie zalaczyc je na fotosik hehe
teraaz zmykam bo jeszcze imprezka trwa w mniejszym gronie
ci co moga popijaja whiskacza a ja czmyhnelam do was na moment
pozdrawiam
papa

aha madziu ciesze sie ze swieta uplynely przyjemnie.. co widac na zalaczonych obrazkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 gru 2007, 12:12

Witam
Ja juz wróciłam. Unas też święta radosne. Cieszę się, że i Wy zadowolone.
Później cos popiszę.
A teraz mam tylko wiadomość dla Lucy.
LUCY POSIAŁAM TWÓJ NUMER!!!!!!!!!!!!
ODEZWIJ SIE DO MNIE JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!
CZEKAM!!!!!!!!!!!!!


[ Dodano: 2007-12-27, 11:14 ]
I jeszcze jedno. Własnie się zorientowałam, że nie wzięłam wczoraj tabletki. No cholera jasna. Ja zawsze pamiętam a tymczasem to już drugi raz w tym tygodniu. Teraz będą lęki. Juz są!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 gru 2007, 12:22

indigo ja notorycznie zapomionam o tabletkach hihi i o lekach rowniez hehe

ja na chwile bo zaraz kierunek lazienka i .. wloczenie po miescie z moimi facetami hihi przed koncem roku musimy zalatwic pare spraw hihi

buzka

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 gru 2007, 12:39

CZESC :ico_noniewiem: ja zdycham :ico_chory: :ico_chory: i jeszcze do tego Wiki mi jakos wsadzila palec do oka prawie nic nie widze i boli :ico_olaboga: masakra POZDRAWIAM BUZKI :-D

[ Dodano: 2007-12-27, 12:13 ]
Filmik z cyklu Arus kuzyn pomocnik http://pl.youtube.com/watch?v=BnC_vmBIjoc ,wlozylismy na chwile Wiki do chodzika Arusia :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 gru 2007, 13:49

Witam!
Swieta.. Swieta.. i po swietach. My juz na luzie, w domu.
Swieta fajne- bylo wesolo, glosno i swojsko.
Misiek przez pierwszy dzien - MASAKRA- 17 osob to jednak dla niego za duzo.. Wiec byl ryk, jek, strach i generalnie zamieszanie.. Kicha na maksa :/ W wigilie w nocy chcialam juz wracac.. W Boze Narodzenie bylo troche lepiej.. Ale nie tak dobrze. A wczoraj juz wyluzował sie i przyzwyczaił. No ale ja - zmeczona. I ciesze sie ze juz w domu.
A poza tym, tam- jak to na wsi- wszysy mowia glosno jak cholera i duzo klną. No i sie kloca. Wiec ciagle ktos sie ze soba kotłował.. Ja troche zdezorientowana.
Moi rodzice pokloceni. Dobrze ze ja z Duzym cudnie - mimo jeczydupka małego, dla nas bylo cudownie-w koncu w trojeczke:):

Czekamy jeszcze na Duzego brata - chrzestnego Miska - przylatuje 10ego z rodzinka. Z nimi troszke jeszcze ze Swiateczna atmosfera :-)


Myslimy juz o sylwku, dokupujemy fajerwerki, ciuchy na imprezke itp.. Wlasnie wrocilismy z shoppingu i kupilam sobie w outlecie zajebista kurteczke zimowa :-D Taka a'la narciarska.. Bomba! :):

Duzy pojechal do pracy na druga zmiane.. W domu trzeba ogarnac, poskladac rzeczy, wstawic 5 pralek prania.. No i wracamy do codziennosci:):
Tylko sypiaca sie choinka przypomina, ze jeszcze wczoraj byly te dlugo oczekiwane Swieta..

Fotki piekne! Wszystkie!
Lucy - a Tysie trzymaj kobieto i mobilizuj ojca do tego, by chcial cos zmienic!!! Zdrowie najwazniejsze!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 gru 2007, 17:52

pustki hihi
no ale dzieki temu jestem na biezaco
wpadam na sekudnke jak sie uda hiih
leos spi juz blisko 3 godziny
zasnal na zewnatrz w mrozie i do tej pory smacznie pochrapuje hehe

ale zimno.. brrrr
ale zrobilismy rundke po miescie. poplotkowalismy z napotkanymi znajomkami itd hihi
poprzytulalismy sie i juz jestesmy hiih
ahaaaaa sopotkalismy adama kumpla ze szkoly i co sie okazuje??
dzis o 20 maja spotkanie klasowe hehe
wiec mamy imprezke.. fajnie z zonami.. super!!!

juli dobrze ze misiek juz w domu, spokojny i zadowolony hihi nie ma jak u siebie co??
u nas leos niby przepada za tlumami ale w boze narodzenie tez nie byl teki rewelacyjny jak zawsze hehe ale ogolnie spoko
wczoraj 14 os ale leonkowi nie przeszkadzalo hihi
za to w nocy rozbudzil sie o 3, wariat jeden
walnal mega kupe.. bleeeeeeeeeeeee

uciekam na obiadek i do rodzinki
buziole papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 gru 2007, 18:17

Faktycznie tu pustki :ico_szoking: w niedziele jedziemy do dzidziulka Kubusia nowego kuzyna Wiki ma juz prawie miesiac hihi :-D fajnie :ico_oczko: ,ja troche lepiej ale mam katar :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 gru 2007, 18:25

Ale tu kicha - wszystkie sie wyleguja pewnie jak wieloryby,na kanapach, z rodzinkami :): Po wielkim obzarstwie! A my sami.. I juz troche nuda..

Pojechalam do Centrum.. I od razu wrocilam. Jakos tak szybko minela mi ochota na zakupy. Jutro bede szalala- rano jedziemy po ciuchy i moze cos wypatrze sobie na sylwka!

Powklejam wam kilka swiatecznych foteczek.. Chociaz i tak malo ich pstrykałam..

Ubralismy choineczke i podziwialismy - ja w sexownym dresie :): :
Obrazek

Jemiołka- kazdy pretekst do calowania jest dobry! :):
Obrazek

Wesołe igraszki z tata- przynajmniej tu bylo troche radosci...
Obrazek

Hyhyhyhy - a od kilku dni Misiek tak calymi dniami swiruje z jezorkiem!!! :):
Obrazek

I w drodze do domu.... :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Madziorka- cudnie ze chrzest sie udal- piekny pomysl z takim kameralnym cieplym wystrojem i kosciolkiem.. Gratluacje :*

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość