ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 wrz 2007, 13:30

Niezla roznica Sandrusia :ico_szoking: :ico_szoking: to Cie Twoj luby moze podrzucac i nosic na rekach ile wlezie..a Kubus tez niezly wynik!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 wrz 2007, 15:22

ja wrocilam z nauki wiazania chusty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wogole fajna dziewczyna mnie tego uczyla ( na innym forum ja znalazlam, a okazalo sie ze mieszka w mieszkaniu nad moja mama :-D :-D - w dobie interneta ludzie mieszkajacy przez sciane na forum musza sie poznawac :-D ). Jak ona sobie Luske zawiazala to sie mlodej podobalo, a jak ja z jej pomoca to zrobilam to juz maruda jej sie wlaczyla, ale to raczej dlatego, ze spac juz sie jej chcialo i teraz padnieta spi :-D . ta dziewczyna jescze mi pozyczyla swoja stara chuste, zebym sobie pocwiczyla sama w domu. to sa takie chusty
http://www.allegro.pl/item241158251_gir ... 4_6_m.html

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 wrz 2007, 15:28

Jasnie Pani:) ja na moje oko to skomplikowane te wiazanie..chyba bym nie dala rady :-D jak sobie Lusie tak upakujesz to koniecznie wklej fotosa,bo jestem ciekawa!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 wrz 2007, 15:30

Jasnie Pani :) pisze:to sa takie chusty

jejku jakie drogie :ico_szoking: i skomplikowane :ico_szoking: w zyciu bym dobrze nie zawiązała tej chusty bo by mi dziecko wypadło.

Sandrusia rzeczywiscie niezle byki masz w domu. No i dobrze na rekach Cie bedą nosic. A ile ty masz wzrostu jak tak mało wazysz? I czy do baletu tylko biora niskie osoby? a co jesli dziewczynka co od dziecka tanczy nagle staje sie bardzo wysoka albo biust rosnie na rozmiar D?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 wrz 2007, 15:32

Rzeczywiscie,,teraz spojrzalam na cene...nie dala bym tyle,chyba bym sobie taka sama wydziergala :-D

[ Dodano: 2007-09-07, 15:33 ]
chyba takie dzieciatko od malego musi bys przyzwyczajana do takiej chusty,bo watpie,zeby pozniej jak ma juz dobrych pare miesiaczkow chcialo tak sobie siedziec w niej...Vinee w zyciu by nie usiedziala... :ico_haha_02:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 wrz 2007, 15:39

ilonakk9 pisze:Vinee w zyciu by nie usiedziala...

Tomek tak samo.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 wrz 2007, 15:49

no to trzeba od malego dziecko tam upychac, ale dla starszych dzieci sa inne wiazania. ja tak chce Luske wiazac, bo ja chce, zeby tam swe spala, a teraz u nas taka pogoda, ze z wozkiem sie nie da :ico_nienie: , a to wiazanie to znowu nie takie skaplikowane, wkleje zdjecie jak sie zamotamy. a co do ceny to duch skarpety tez mi nie pozwala tyle wydac i tesciowa mi taka uszyje, bo ona krawcowa. a to zadna filozofia, bo to tylko wielki prostokat 70/520 cm

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

07 wrz 2007, 15:53

Jasnie Pani :) pisze:prostokat 70/520 cm
taka dluga?? :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 wrz 2007, 15:58

Emilka czemu tak rzadko zaglądasz? Teraz jedno dziecko sie pozbylas (do szkoły) :-D a i tak rzadko jestes.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 wrz 2007, 16:25

no wlasnie emilka :-D nie ladnie :ico_oczko:
dziewczyny podnioslyscie mnie na duchu i albo urwe ta znajomosc,albo bede delikatnie bezczelna :ico_oczko: sprobuje przynajmniej he he bo mi pewnie bedzie jej szkoda he he taki ze mnie glupek hi hi a wiecie,ze do niej nie pojechalam :-D umowilysmy sie na miescie 12-13,to ja jej mowie,ze spoko,bo ide z tomkiem do dentysty na 10.30 ,wiec akurat bede w centrum.tomek o 12 polecial do domu ,a ja na nia czekam ....przed 13 pisze mi smsa,ze maly spi ize jak tylko sie obudzi to ona wyjezdza :ico_szoking: to ,co ja niby mam czekac w miescie nie wiadomo ile?? :ico_puknij: tu juz mnie wkurzyla :ico_zly: napisalam jej,ze w takim razie ja ide do domu,bo jestem zmeczona :-D napisala mi jeszcze smsa,czy tomek w weekend obetnie jej staszego syna :ico_zly: tomek lubi mlodego,wiec go obetnie,ale zawsze sie dziwi czemu go do fryzjera nie wysle,bo kolo niej jest za 12 f damski :ico_szoking: to meski chyba jeszcze mniej za podciecie ....tomek zawsze chodzi do fryzjera ,bo mowi,ze to niedrogo i grosze placi ....ale ja obgadalam :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:
tomkowi nie moge sie wygadac,bo on zawsze mowi,ze mam z nia skonczyc :ico_haha_01: i chyba tak zrobie,bo przestaje ja przez to lubic :(

gosia ten supermen mnie powalil :-D
sandrusia a twoj tyle wazy,a moj chce przytyc i nie moze....moze zna twoj Ljakas dobra metode he he bo tomek to juz wszystko je i nic...a kolega powiedzial,zeby pil mleko modyfikowane i ze przytyje ...jak myslicie?????

kasik podjelas decyzje co do szczepionki????/

a gdzie kasia?????????

[ Dodano: 2007-09-07, 16:26 ]
madziorka a gdzie ty tak z rano polecialas?

[ Dodano: 2007-09-07, 16:27 ]
marta jak tam tesciowa? zyje? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-07, 16:29 ]
Marta pediatra w polsce powiedziala,ze nawet jakby tydzien nie robil kupy,to spoko,ale jak sie prezy to chyba musisz mu cos dac,bo moj znow prawie 3 dni nie robil,ale sie nie prezyl ,tylko pierdzial i brzuszek miekki...ale ona mowila,ze jak piersia karmie,ale jak butla i piersiato nie wiem,ale chyba podobnie co ? a jak teraz karmisz?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość