Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 kwie 2009, 15:58

ejustysia, z tego co wiem moja kolezanka w zeszłym roku jak rodziła w czerwcu to zanim sie poczuła na siłach wyjsc na spacer wietrzyła dzidzie na balkonie ...zaczeła od 15 minut po tygodniu pierwszy spacer trwał juz godzine

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 kwie 2009, 16:07

zoola27, no tak, ale chodzi mi o to, że na dworze jest dużo cieplej bo u mnie w domku wszystkie okna sa od strony takiej , że zero słońca mam i chyba na dworze cieplej duuużo, więc ja już głupieje boje sie, żeby mi sie dziecko nie zaziębiło w dumu :-D
avanti bo na zdjęciu to może tak nie widać, jakks ie brzuch opuszcza to nie , aż tak dużo, o ok 2-5 cm, mi sie tak o ok 3 opadł i widze to wizualnie ( no, ale ja widze go codziennie więc jak mi opadł to nie dało rady nie zauważyć :-D ) widze też po majtkach :-D no i czuje to ogólnie, lekkciej mi sie oddycha i siusiam ciągle . Wizualnie to on wogóle sie jakoś tak spłaszczył :-D no, ale ja od 2 miesięcy nic nie tyje a dzidzia rośnie

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 kwie 2009, 16:38

witajcie! wybaczcie ze sie Wam bez przerwy w watek wcinam :ico_sorki: :ico_oczko:
zoola27, no tak, ale chodzi mi o to, że na dworze jest dużo cieplej bo u mnie w domku wszystkie okna sa od strony takiej , że zero słońca mam i chyba na dworze cieplej duuużo, więc ja już głupieje boje sie, żeby mi sie dziecko nie zaziębiło w dumu
dziecko mozna juz na dwor brac teoretycznie zaraz po urodzeniu :ico_oczko: wiec nie macie sie co bac :ico_oczko:
ja Ale urodzilam w niedziele( w maju oczywiscie), we wtorek wyszlam ze szpitala a w srode juz spala w wozku na tarasie :ico_haha_01:
synka przetrzymalam w domku dluzej, bo rodzilam w styczniu :ico_oczko:
najwazniejsze w pierwszych miesiacach, to nie brac dzieciaczkow do marketow,kosciola (i takich tam :ico_oczko: ) bo jak wiadomo w takich miejscach jest skupisko bakterii :ico_oczko: choc niektorzy na to nie patrza a i tak zdrowe dzieci maja :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-07, 16:40 ]
dodam jeszcze ze okno w szpitalu tez mialam bez przerwy otwarte i choc mialam pewne obawy podczas kapieli to polozna zapewniala ze wszystko jest i bedzie ok :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2009, 16:44 przez MONIKAB fr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

07 kwie 2009, 16:41

MONIKAB fr, my bardzo sie cieszymy ze sie wypowiadasz na tym watku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: twoje rady jako doswiadczonej kolezanki sa bardzo cenne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 kwie 2009, 16:42

witajcie! wybaczcie ze sie Wam bez przerwy w watek wcinam
bardzo sie cieszymy :ico_brawa_01: rady doswiadczonej kolezanki sa bardzo cenne
:-D

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

07 kwie 2009, 16:43

rady doswiadczonej kolezanki sa bardzo cenne
papuga :-D :-D :-D :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 kwie 2009, 16:50

he he, dzieki dziewczyny... prawie rok temu tez podobne obawy, choc juz mniejsze jak przy pierwszym dziecku :ico_oczko:
ach... milo wspominac te czasy z brzusiem! odpoczywajcie dziewczyny,cieszcie sie brzuszkami i soba na forum, bo gdy czas oczekiwania na malenstwa juz minie wiele sie zmieni i wtedy z sentymentem bedziecie zagladac na ten watek i z lezka w oku wspominac te chwile :-)

a ja choc majowka zeszloroczna to bede razem z Wami czekac na Wasze maluszki :ico_haha_01:
swoja droga ciekawe czy ktoras z Was urodzi 11 maja :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

07 kwie 2009, 17:02

bede razem z Wami czekac na Wasze maluszki
super!!! bardzo sie cieszymy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

07 kwie 2009, 17:44

jak zwykle majóweczki rozgadane. Ja mam 4 kpl ubranek dla maluszka ale mam nadzieję na poród naturalny pozatym mąż jakby co dowiezie kolejne jak będą potrzebne. Butelki, mleka, ręczników, kosmetyków dla maluszka nie brałąm bo u nas w szpitalu nie wymagają. Mam tylko sudocrem do pupy.Pieluszek wzięłam 10 ale u nas w szpitalu i tak dają. Wyszłam z założenia, że mąż będzie dowoził jak czegoś będzie za mało albo czegoś nie spakowałam. Kolejny dzień mam straszne opuchlizny, stopy wyglądają jak u mega otyłej osoby. Mama każe mi iść jutro do lekarza, że może coś z ciśnieniem mam. Myślicie, że powinnam skonsultować się z ginekologiem?Do tej pory ciśnienie miałam ok. A co tak wogóle z Moniką?Dawno nie zaglądała. Albo gdzieś mi umknęła.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 kwie 2009, 18:40

dziewczyny a macie juz kupione biustonosze "matki karmiacej"?
ja przy pierwszym dziecku nie pomyslalam nad tym :ico_puknij: i moj A musial do sklepu pedzic awaryjnie w kilka godzin po porodzie, bo piersi zrobiyl sie OGROMNIASTE i do tego strasznie ciezkie (nawet spac normalnie nie moglam) :ico_olaboga:
polecam Wam rowniez pizamy czy koszule nocne z rozcienciami na piersi :ico_oczko: ja takie mialam i bardzo bylam zadowolona :ico_brawa_01:
fortunata_fofa, mysle ze 4 komplety powinny wystarczyc :ico_oczko: ale w razie czego niech mezus bedzie pod telefonem :ico_oczko: pewnie przejety swoja nowa rola bedzie spelnial wszystkie zachcianki zarowno Twoje jak i nowo narodzonej istotki :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość