Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 cze 2007, 11:38

Pewnie ze damy rade a co by nie!!!!!!!!wlasnie placze z powodu Kotki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ma miec dzis zabieg to straszne :ico_placzek: :ico_placzek: oj ten bol :ico_placzek:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 cze 2007, 11:47

przykre... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 cze 2007, 11:50

frydza ja tez nie moge uwierzyc,biedna starala sie o dzidzie i tak bardzo jej pragnela :ico_placzek:
ja dopiero wstalam :ico_wstydzioch: co do cisnienie,to ja mam cale zycie niskie ,ale moja polozna mowi,ze to lepiej niz za wysokie i miesci sie w normie...tzn jestem ospala i mam zawroty glowy,ale to norma...w ciazy 2 razy prawie zemdlalam w pracy,doslownie scielo mnie znog ;(ale to podobno przy moim cisnieniu norma...trzeba opuscic glowe na dol i robi sie lepiej...ja jestem przyzwyczajona.cale zycie mam takie :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 cze 2007, 11:51

Cześć dziewczyny.

Ja jakoś dobrze się czuję ostatnio. No wiadomo brzuch twardnieje, ale tak spokojnie.
Tak Was czytam i sobie myslę, że nie wiedzieć czemu wszystkie chciałybyśmy urodzić wcześniej i zastanawiamy się dlaczego nasze dzieci takie uparte i nie chcą wyjść? Przecież jeszcze nie jest na nie pora!!! Ale my takie niecierpliwe. Poczekajmy kochane, az termin nadejdzie i wtedy będziemy się niecierpliwić.

No Leatka w szpitalu, zobaczymy co z tego wyniknie.
Na razie wszystko według moich proroczych snów. A dziś miałam kolejny. Chcecie znać kolejność??
No więc następne powinny być Madzia i Jaśnie Pani. A później o dziwo JA! Ale to jakos mało prawdopodobne. Może wepchęłam się w ten sen podświadomie hehe...

Na razie spadam. Myszę się wysykować i do miasta jadę po parę rzeczy. Chcę farbę kupić i włoski zrobić jeszcze zanim urodzę, bo później nie będzie za bardzo możliwości. I podjadę do pracy podbić książeczkę ubezp. I takie tam....
Odezwę się później.

Aaaa co do siary. Jak wspominałam nie mam jej ale na sutkach mam takie kremowe malutkie grudki, jakby cos wypłynęło i od razu zaschło. dziwne. Tez tak macie??

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 cze 2007, 11:53

Kamilko ja też mam coś takiego na sutkach, to zapewne siara

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 cze 2007, 11:54

indigo - ja takie mam :-) ps. podziwiam cie ze masz sile gdzies wyjsc, ja nie wiem czy dam rade dojsc do zabki po smietane do zupy, jakos dzis slabo sie czuje, duszno mi i w ogole...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 cze 2007, 11:54

-indigo- pisze:No więc następne powinny być Madzia i Jaśnie Pani
ale sobie Kamilka wymyslila :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 cze 2007, 11:56

-indigo-, ja właśnie wczoraj sobie zafarbowałam włoski, żeby dzidziusiowi się spodobać :ico_oczko: ...A w ciąży jakoś bardzo słabo mi się trzyma farba... :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 cze 2007, 12:02

kamilko na jaki kolorek robisz ? wklej fotke :-D twoj sen mnie troszke zdolowal hi hi bo mnie w nim nie bylo :ico_placzek: ja bym chciala urodzic w srode hi hi jak moja mama tu bedzie,zeby mi jak najwiecej pomogla :-D bo ja takich maluchow sie boje :ico_noniewiem: ale obiecala,ze poczeka na wnuczka ,wiec chyba nie powinnam panikowac ....ale u mnie na porod sie nie zapowiada,bo skurcze jak mam to jeden 2 na cala dobe ehhh...albo nie rozpoznaje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 cze 2007, 12:26

magda26, a mi sie plan Kamilki podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a ty jeszcze toszke masz do konca, to sie jej jeszcze zdazysz przysnic :ico_oczko:
agniecha772, ja tez chcialam zafarbowac wlosy, ale moja fryzjerka mi odradzila, bo w ciazy podobno nie wychodzi spodziewany kolorek, za to powiedziala, ze na chrzciny mi zrobi trzykolorowe pasemka za pol ceny :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość