Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 gru 2007, 19:31

dziewczyny śliczne fociorki. Nie ma jak to świąteczny nastrój.
Ja tez mam kilka foteczek.

W autku jedziemy do babci:
Obrazek

Radocha z prezentów:
Obrazek
Obrazek

Z moją siostrą
Obrazek

Z moim bratem
Obrazek

Mały Mikołajek
Obrazek

Nasza trójeczka
Obrazek

Z babunią
Obrazek

I mega usmiech dla ciotek z TT:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 gru 2007, 20:17

Witam po świetach... fajnie, ze sie wam udaly, u nas troche mniej kolorowo bylo, ale jezcze nie tragedia. Lusia ma bardzo bolesne zabkowanie, od kilku dni nie moze wieczorem zasnac, istne sceny dantejskie sie tu dzieja, placze tak, ze sie nawet czasem zapomnia i bezdech ma :ico_placzek: a zeby nie wychodza... ani copki, ani syropki, ani zele nie pomagaja :ico_placzek: :ico_placzek: od trzech nocy nie pie prawie wcale, bo ja nie jestem przyzwyczajona do nocnych pobudek, a teraz Luska sie budzi co ok godzine, czyli tyle ile mi bierze zasniece :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: wiec nie spie prawie wogole... maz oczywiscie w nocy nie wstaje, bo "on sie do tego nie nadaje", rano mowi, zebym sobie jeszcze pospala (jak Luska juz wstanie) i, ze ona sie dzieckiem zajmie, ale jak spac, ajk ona placze, albo marudzi? Sajgon.... czemu dzieci sie z zebami nie rodza?????
Dzisiaj ja przetrzymalam, nie pozwolilam spac w ciagu dnia i teraz padla jak mucha, oby tak do rana, plizzzz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jak tak dalej pojdzie to nici z imprezki sylwestrowej, bo moja mama sobie by chyba z zabkujacym malcem nie poradzila :ico_noniewiem:

Lucy bardzo mi przykro z powodu taty :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Wybijcie mu z glowy wyjazdy, teraz to juz nie przelewki
Madziorka czekamy na zdjecia z chrztu i spoznione zyczenia imieninowe dla Adasia :ico_oczko:
Magda ale Marcinek duzy przy kuzyneczce :ico_oczko: i mamusia jak sie pieknie w świeta prezentowala :ico_brawa_01:
Frydza Wiki super :ico_brawa_01:
Kamilka a jakie zazywasz? bo przeciez mozna chyba sie nawet 24 godz spoznic z tabsem? ja teraz nie zazywam, ale przed ciaza zazywalam mikrogynon i diane i z nimi tak sie dalo. Super zdjecia Mikolajka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
juli pochwal sie zakupkami , a dresik seksowny prawie tak jak moj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
JESZCZE RAZ CHWALE GRUPOWO WSZYSTKIE SWIATECZNE MALUSZKI!!!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 gru 2007, 20:52

Zdjecia superowe dziewczynki -wpadne pozniej bo mój misiek marudzi chyba spiacy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 gru 2007, 21:01

Ojj..Jasnie Pani - wiem cos o tym - jak Miskowi szla jedyka to myslalam ze ocipieje! Trzymaj sie dzielnie Kobieto!!!

A co do zakupow to strzelilam sobie taka kurtke - jest cieplutka i z takiego snowboardowego" materialu :):

http://www.allegro.pl/item287831889_onl ... wosc_.html
a bielizny pstrykac nie bede... :-)

Duzy wrocil wczesniej! Mielismy jechac gdzies do knajpki a ten ma sraczke :/ ichyba grypka jelitowa jakas, bo jak zjadl golabki to mu szybko sie cofnely :/
No i kicha - bo jak wracalismy od jego mamy, to zajechalismydo cioci w Ostrodzie- i tam wlasnie wszyscy jelitowo chorzy. I kazali nam uciekac. Oby Miska nie zlapalo :ico_sorki:
:ico_noniewiem:

A tu - Misiek wywija :): hyhyhy.. Duzy sie zawsze z nim tak fajnie wyglupia :):
http://youtube.com/watch?v=aNIWURiSHcc
polecam- ja poprawe nastroju :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 gru 2007, 22:09

Czolem :ico_oczko: zdycham :ico_noniewiem: :ico_chory: JULI fotki fajowe i do Tanca z gwiazdami Misio moze isc wygranaa bank :-D :ico_brawa_01: JASNIE PANI wspolczucia marudy :ico_olaboga: trzymam kciuki aby wszystko minelo :ico_oczko: KAMILKA sliczne foteczki takie cieple rodzinne swieta widze super :-D Tomus mikolaj rewelka :-D :ico_brawa_01: .Ogladnijcie filmik co Wam wczesniej wkleilam tez na poprawe nastroju hihi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 gru 2007, 23:00

ja nonono.. jade z Malym do szpitala- tez zyga jak kot. Jestem cala zaryczana i kompletnie nie wiem co mam robic.. :/ Modlcie sie za nas :*

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 gru 2007, 23:17

Juli, buziaczki dla ciebie i Misia, na pewno bedzie dobrze :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 gru 2007, 00:52

Juli trzymajcie się. Będzie dobrze, choć to choróbsko wstrętne jest. Ale na pewno jakąś kroplówkę młodemu podłącza czy coś i będzie ok. Daj nam koniecznie znać.
A filmik rewelacja. Ryczałam ze śmiechu i mój Jarek też.

Frydza twój też obejrzałam, ale już nie pamietam co tam było bo jak zaczęłam oglądac to wszystkie twoje nagrania obejrzałam i nie wiem teraz co było osatatnie hehe. Ale przypomniałam sobie jak Wikusia wyglądała jak malutka była. Ale różnica. A teraz jest cuuudna.

Dominika matko współczuję i juz sie boję co to u mnie będzie. Na razie cisza. A powiedz mi skąd ty wiesz, że to zęby?? Czy cos widać? Bo ja bym chyba spanikowała, że może coś dziecku dolega.

Jeszcze raz apel do Lucy jakbyś zajrzała na forum. Dzwoń do mnie bo nie zapisałam twojego numeru cholerka.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 gru 2007, 01:20

jasnie pani wspolczuje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no wlasnie czy to pewne ze ida zebole?
dzis jedna para znajomych mowila ze ich maly mial kolki od 6 miesiaca do roku..
szok.. sadzilam ze to sie zdarza niemowlaczkom

juli... trzymajcie sie z malym. mam nadzieje ze nic mu nie bedzie.odezwij sie ...

frydza zdrowka!!!

sorki ale na tym zmulonym necie filmikow dzis nie poogladam

my wlasnie wrocilismy ze spotkania klasowego adama hehe
stawilo sie w sumie 4 chlopakow. z zonami hihi wiec bylo wesolo i kameralnie hihi
gdyby nam knajpy nie zamkneli po 23 to kto wie do ktorej bysmy tam posiedzieli i powspominali hihi

aha

fotki swiateczne podziwialam hihihi super cieplutkie wesole swieta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 gru 2007, 09:44

-indigo- pisze:A powiedz mi skąd ty wiesz, że to zęby?? Czy cos widać?

nic nie widac, ale gorączki nie ma,, brzuszek miekki, a jak jej dalam smoczek do zabawy (ona smoczka nie ssie jak nosmalne dziecko tylko wklada do buzi, przytrzaskuje dziąsłami i ciągne za niego, a jak z buzi wyskoczy to sie cieszy) i ona przez przypadag przygryzla go od tylu, za plastik to byl ryk niesamowity, czyli, ze dziasla bola. Nie pojde przeciez do lekarza jak sie dziecku nic nie dzieje tylko placze, przeciez by mnie wysmial.
Dzis juz troszke, ale podkreslam TROSZKE lepiej, cztery pobudki w nocy, ale podejrzewam, ze top dlatego, ze kazalam mezowi spac na materacu a Lucha spala ze mna. Maz sie obrazil :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość