Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

07 wrz 2007, 16:36

gosiu malo wpadam bo na wszystko mi czasu brakuje, a jeszcze w niedziele akwarium sobie sprawilam :ico_haha_01: bo bardzo lubie rybki i we wtorek bylam w centrum po nie jeszcze z ALusia ciagle jakies zakupki i tak schodzi. Zreszta Nati jest tak marudny ze glowa boli ale postaram sie wpadac czesciej
lucy twoj maz to ma dobrze bo moj bardzo przytyl (czyt.brzucha dostal) i zadne diety mu nie pomagaja a powinien stracic ok 15 kg a ogolnie nie ma czasu na ruch bo prace ma siedzaca wraca ok 6 wieczor troche przy kompie posiedzi i kiedy? Ostatnio od jakis 2 miesiecy chodzi ciagle zmeczony i spiacy boje sie o niego bo to przytycie zle samopoczucie i inne dolegliwosci wskazuja na cukrzyce a on nie chce isc do lekarza (jest bardzo duze prawdopodobienstwo bo jego mama jest cukrzykiem)

[ Dodano: 2007-09-07, 16:38 ]
marta co do cherbatek to moge ci odstapic koperkowa badz rumiankowa z Hippa lub Krigera bo mam niezly zapas

[ Dodano: 2007-09-07, 16:42 ]
marta jeszcze dojrzalam jedno pudelko bobo vity mieszanka ziol lekko strawna od 1 miesiaca jak cos to pisz na GG

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 wrz 2007, 17:11

emilka to niedobrze,namow meza na lekarza,bo to przeciez niebezpieczne :ico_olaboga: a jak masz takie podejrzenia ,to lepiej sprawdzic...mojego serce bolalo,a jego tata mial zawal w wieku 50 lat :ico_olaboga: wiec ja walke prowadzilam o papierosy....odkad Oliver na swiecie nie pali,ale wiem,ze go ciagnie...przykleja sobie od czasu do czasu plasterki,ale jestem z niego dumna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 wrz 2007, 18:42

hej dziewczyny !!!
ale zescie popisały :ico_olaboga:
Gosiu strój super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja odpicowana????? no co Ty ???? umalowałam sie tylko bo moja tesciowa zawsze umalowana i mówiła ze tez sie mam malowac bo jak to???? kobieta musi byc piekna zawsze i wszedzie, najlepszy numer odwaliła mi: ubrałam sie kiedys w dresy i jakąs tam koszulke bo chciałam iść sćiąć włosy u mnie na osiedle ( czyt. 2 metry od mojego domu), wiec pomyślałam ze tylko wskocze w dresy ( czyt. najlepsze dresy reeboka) bo i tak bede musiała sie wykąpać po ścięciu, a moja tesciowa mówi: " a Ty tak chcesz iść??? umaluj sie jakoś i przebierz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ale mnie załatwiła, wiec głupio mi było i jak wróciłam to sie umalowałam bo co miałam zrobić ??????? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka mam nadzieje ze z Twoim mężęm wszystko ok bedzie :ico_olaboga:
a co do herbatek to dziekuje kochana jakby co to sie zgłosze :ico_oczko: a moze sie kiedys spotkamy??? w mieście??? bo z Sandrusia jakos nie moge sie zgrać :ico_placzek:
Lucy ja karmie piersią i butlą bo Franiu mnie wyssie :ico_szoking: on juz ma 6400 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Jacek mówi ze kupimy mu wiadro do picia :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Lucy powiedz mężowi zeby na moją kuchnię wpadł to bedzie ważył 150 kg, bo moje chłopy ( Jacka brat tez) ważą tonę :ico_oczko:
jutro jedziemy do Dublina, trzymajcie kciuki :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 wrz 2007, 19:47

cześć piękne! :-D
lucy23 pisze:a gdzie kasia?????????

niech ci Bóg w dzieciach wynagrodzi dobra kobieto :-D a koleżanke kopnij w tyłek...koniecznie :ico_oczko:
Gosia wątek z supermenem świetny :ico_smiechbig: szkoda troche, ze ten murarz tak zwleka, ale może nie ma tego złego c by na dobre nie wyszło, kiedyś czytałam, bo przeciez też myśleliśmy o chałupie, ze dawniej budowało sie na jesien fundamenty, a na wiosne reszta, wszytko sie odstało i nabrało mocy urzędowej :-D a budowanie za szybko domu narusza w jakis tam sposób jego konstrukcje, więc sie nie martw, aha, i te "domy na szybko" podobno łatwo pękają, tzn. na ścianach są peknięcia, bo fundamenty sie ruszają, czu cóś takiego :-D
Julie udanych wkaacji z rodzinką :ico_oczko:
Jasnie Pani ale chusta wypasiona :ico_haha_01: gratuluje, bo ja bym wiązania nie opanowała :ico_oczko: twój mąż ma ADHD...hmm, klate ma całkiem, całkiem z tego co pamiętam...podeslij mi go na nauke :-D
Martusia chyba tez bym nie szczepiła :ico_noniewiem: dobrze, ze dziewczyny napisały, ze to ty jesteś na zdjęciach, bo już myślałam, ze jakaś laska podrywa Franczeska :-D wyglądasz świetnie :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Ilonka jestem zawiedziona...dlaczego Vinee nie ma na zdjęciach żadnego nakrycia głowy? :ico_oczko:
Madziorka ty powinnaś zostać twarzą jakiegoś sklepu...może tk maxx? :ico_oczko: jestem pewna, ze na dniach ci to zaproponują :ico_oczko: jak siostra, chodzi z tobą na zakupy? czy sie oflagowała i i strajkuje przeciwko łażeniu po sklepach? :-D
Sandrusia oj ja też nie lubie dentysty, ale czasmi trzeba, ja byłam 2 lata temu :ico_wstydzioch: ale zrobiłam full wypas, no bez wybielania :ico_oczko: chyba tez pójde, bo tak czuje, ze mała dziureczka jest w 6. :ico_noniewiem:
Agniesia super fotki, miło cie zobaczyć :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Emilka kurcze, lepiej wyślij męża do lekarza, będziesz pewniejsza, co i jak, a może wcale nic mu nie jest, życze zdrówka :ico_oczko:

czy ja pisałam, ze mam jutro wesele? :-D zdjęć nie wkleje bo ide w tym samym, klon po prostu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-07, 20:03 ]
Felunia lenka je jednego tego lizaka na dzien, czasem wcale, ale mam w pogotowiu :ico_oczkoe ogóle to gorzej zasypia i tak mi jej tak mi jej troche szkoda, bo chyba to nie byl jeszcze czas na odstawienie smoka, juz jej teraz nie dam, ale czuje, ze jej sie tęskni :ico_noniewiem: może te zęby chociaż będzie miała proste :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 wrz 2007, 20:23

kaasiaa79 pisze:czy ja pisałam, ze mam jutro wesele? zdjęć nie wkleje bo ide w tym samym, klon po prostu

no to hulanka bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :067:
ja nie widzialam tamtych zdjec wiec domagam sie wklejenia :-D
kaasiaa79 pisze:gratuluje, bo ja bym wiązania nie opanowała

prostsze niz sie wydaje, ale lepiej zeby ktos ci najpierw pokazali pomogl dziecko tam wladowac
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
kaasiaa79 pisze:klate ma całkiem, całkiem

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobry zart :-D :-D jak chcesz klaciastego to Sandrusi chlopa podbierz, bo moj zaledwie 75 kg na 185 wzrostu :-D :-D
Marta to dla Frania, zeby sie samotny w dziergaczach nie czul :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

07 wrz 2007, 21:00

lucy23, matko boska nie chciej zeby twoj maz takie cuda wyprawial jak moj :ico_olaboga: po prostu wga i wszystko co do grama wazone zjada tyle bialka tyle weglowodanow tyle tluszczy i ani grama wiecej :ico_puknij: do tego bieganie silownia 3 razy w tygodniu masakra pisze ze mogl by diete dla tego twojego ulozyc hi hi ale prosze cie nie chciej tego :ico_olaboga: a jesli chodzi o mleko to raczej nie ani zadnych fast foodow :ico_nienie: bo nie przytyje tylko obrosnie w tluszcz a tego chyba nikt nie chce musial by miec odpowiednia diete i jakies cwiczenia do tego zeby bylo ladnie i zdrowo :ico_haha_02: a gdyby naprawde tak chcial bo zle sie czuje taki jaki jest to moge ci dac pare rad :ico_haha_01:
martuchafrost, widze ze tesciowa dobre rady ci daje :ico_brawa_01: jak w ogole wizyta dogadujecie sie w miare? no widzisz nie mozemy sie spotkac ja juz bylam u ciebie chcialam klamke pocalowac hi hi ale nie masz :ico_oczko: teraz zapraszam do mnie :-D
Jasnie Pani :), chusta super tylko napewno dobrze dzidzi w tym ja kiedys widzialam jak taka murzynka nosla dzidzie w takiej chuscie na plecach i jak sie schylila to dzidzi prawie glowke urwala :ico_szoking: takie mialam wrazenie :ico_noniewiem: moze ona zle nosila poprostu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 wrz 2007, 21:05

SANDRUSIA)), bo na plecach to mozna duze dzieci a nie takie malenstwa nosic, a tak jak ja mam Luske zawiazana to nie ma szans, zeby cos sie stalo

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

07 wrz 2007, 21:10

Jasnie Pani :), wyglada uroczo :-D no ona wlasnie miala takie malenstwo tragicznie to wygladalo ale wieze ze Lusi jest super i jest blisko mamusi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 wrz 2007, 21:12

kaasiaa79 pisze:bo już myślałam, ze jakaś laska podrywa Franczeska wyglądasz świetnie

Skarpeto kochana ile Ci trzeba kasy???????????????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 wrz 2007, 21:27

SANDRUSIA)), ja mam jeszcze tak chuste
http://www.infant.com.pl/carrycot_infant.html
i jak tam Luske wkladalam to mi pieklo urzadzala, a ta wiazana jej pasuje i nawet sobie w niej dzisiaj przykimala :ico_brawa_01: ona sobie krzywdy nie da zrobic, wiec dobrze jej w tej chuscie skoro nic nie mowi :ico_oczko:
martuchafrost, napisala bys cos jeszcze... ja sie tez wlasnie przygladalam twojemu make-up'owi i se mysle, ze chyba se jaja robisz i tylko do zdjecia sie odpicowalas, :ico_noniewiem: :ico_olaboga: mnie by nawet tesciowa nie zmusiala, zeby sie tak na co dzien malowac... a kiedys to nawet do sklepu bez full make-up nie wychodzilam :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość