Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 10:38

Ja najbardziej bym chciała żeby wody mi odeszły wtedy na 100% będę pewna że rodze i pojade do szpitala, bo z tymi skurczami, to juz cała głupia jestem :-D
ja to samo :ico_chory: skurcze z Majką miałam 12 godzin regularnie co 7 minut a rozwarcie na 2 palce :ico_puknij: masakra, na samych skurczach polegać nie można, no chyba ze juz serio przychodza te naprawde bolesne :ico_sorki: przy których ja chciałam gryźć ściany, wtedy ruszyło :ico_sorki: ale to już z bólu nie myślałam racjonalnie :ico_olaboga:

mam nadzieje ze tym razem pójdzie po prostu szybciej :ico_sorki: rach ciach wody odejdą i bede miała parte :ico_sorki: oby tak było :-D hehe

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 10:40

izabelllla123, przy pierwszym i przy drugim porodzie nie byłam sama dlatego teraz sie tak boję,bo naprawde czasem przydaje sie tam osoba wspierająca ,bo nawet do kibelka trudno bedzie samej dojść :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 10:41

dasz rade Karina :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja wcale nie myśle o tym bólu bo bolec bedzie tak czy siak, niech boli, da sie to przeżyć :ico_sorki: ale niech poprostu pójdzie szybko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 20-09-2011, 10:41 ]
izabelllla123, przy pierwszym i przy drugim porodzie nie byłam sama dlatego teraz sie tak boję,bo naprawde czasem przydaje sie tam osoba wspierająca ,bo nawet do kibelka trudno bedzie samej dojść :ico_placzek:
a daczego teraz bedziesz sama?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 10:43

izuś_85, szanowny "tatuś" sie wyprowadził i ma wszystko w doooopie :ico_olaboga: ,także na jego pomoc liczyć nie bede mogła :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 10:45

izuś_85, szanowny "tatuś" sie wyprowadził i ma wszystko w doooopie :ico_olaboga: ,także na jego pomoc liczyć nie bede mogła :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_olaboga: ojej nie wiedziałam :ico_olaboga:
a nie mozesz poprosić kogoś bliskiego, mame siostre koleżanke?
masz z kim dzieci zostawić na ten czas?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 10:47

izuś_85, bo niedawno doszedł do wniosku że zycie rodzinne nie dla niego,szkoda słów...

dzieciakami to albo sie zajmie ich tata,albo moja mama,a tak żeby był ktos ze mna przy porodzie to takich osób niestety nie ma,może dlatego teraz taka zaryczana i zdołowana jestem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2011, 10:56

przydaje sie tam osoba wspierająca ,bo nawet do kibelka trudno bedzie samej dojść
ja dlatego wykupilam sobie polozną, wolę miec kogoś kto będzie koło mnie skakał jak żaba na sznurku.
szanowny "tatuś" sie wyprowadził i ma wszystko w doooopie ,także na jego pomoc liczyć nie bede mogła
strasznie mi przykro :ico_placzek:
dzieciakami to albo sie zajmie ich tata,albo moja mama,a tak żeby był ktos ze mna przy porodzie to takich osób niestety nie ma,może dlatego teraz taka zaryczana i zdołowana jestem
nie dziwię Ci się wogóle :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 11:00

karina22, współczuję Ci kochana :ico_olaboga: mam nadzieje ze jakos się wszystko ułoży :ico_sorki:

[ Dodano: 20-09-2011, 11:10 ]
dziewczyny a kiedy zakłądamy wątek dzieciaczkowy? :562: :562: :562: :562:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

20 wrz 2011, 11:25

Witam:)

Zapomniałam już kto co pisał ale ogólny sens pamiętam;p
Ja się też bałam że nie rozpoznam skurczy i się modliłam żeby mi wody odeszły to na bank będę wiedzieć że już czas:) Zwłaszcza że miałam skurcze mało regularne... no chyba że ja nie umiem tego liczyć... więc spokojnie przeczekałam skurcze bo aż tak bolące nie były :ico_oczko: a jak mi odeszły wody to wiedziałam już że to to:D I dopiero wtedy skurcze zaczęły być meeeega silne... ale po badaniu okazało się że rozwarcie na 4cm jest ... więc gdybym miała rodzić naturalnie to jeszcze by się dłuuuugo zeszło:)

karina bardzo mi przykro, że tak się stało. Nie łam się do góry głowa:)

Dziewczyny bo mi się tak przypomniało teraz. Uzywała któraś z was do kąpieli Oliatum??
Używałyście przy tym jeszcze mydła do mycia czy tylko w tym myłyście??

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2011, 11:37

U nas 8 stopni, zimno, mgla, leje deszcz.
U mnie tak samo. Mgła jest do tej pory, pada taka mżawka i zimno.Ale mnie taka pogoda pasuje.Pewno fajnie będzie mi się spało w południe .
Stawiam wam dziś pysznego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończone 38 tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Coraz bliżej .
Ja jestem z siebie dumna.Drzwi do salonu , sypialni, korytarza i pokoju Lilusi umyte , oraz podłoga w korytarzu wyszorowana na kolanach. Tak że kolejne rzeczy mogę skreślić z listy.
KObieto daje soboe spokój. Nie wolno pracować, znów mnie w kompleksy wpędzasz i to już z rana :-)
Ale ty masz już porobione wszystko bo skoro robiłaś pranie drugi raz.A ja mam jeszcze troszku do zrobienia ale ty już jesteś bliżej porodu niż ja więc ty sobie odpoczywaj . Ja w tym tyg jak będę to mam nadzieje że już gruntowne porządki będę mieć za sobą.
Wy już macie coraz więcej dolegliwości a ja nic a nic. Poza moją wierci-nonono to nic mi nie jest i dlatego tak śmigam, ale poczekaj jak i mnie wezmą jakieś bóle zobaczymy czy będę taka cwana i śmigać na szmacie.
ja dzis już z ranka byłam na badaniach krwi i moczu
Ja tak samo. Wróciłam dopiero co i teraz jem śniadanie bo musiałam być na czczo.
Przy okazji odebrałam firankę i zasłony bo były dane do przerobienia. Kupiłam bułeczki , jabłka i kolbę kukurydzy.Potem sobie ugotuje.
teraz chodzi w kolczykach które jej zrobiłam z modeliny hehe
moja strojnisia, jak sie w lusterku przegladała :ico_haha_01:
Moja Olusia też uwielbiała bawić się moja biżuterią.Mierzyła wszystkie korale bransoletki pierścionki. I niemal codziennie gdy do niej przyjeżdżałam to mówiła mi ,, ale masz piękne kolczyki,,.
[quote="izuś_85" jakby nie czkawka to bym sie martwiła[/quote]
Moja ostatnimi czasy to czkawkę ma po 3-4 razy dziennie.
moja wczoraj po żołądku mnie kopała,myślałam że zwariuje z bólu :ico_olaboga:
Moja wczoraj pierwszy raz dała mi w żebra , nie faj nie było ale na szczęście było to tylko raz.
izuś_85, szanowny "tatuś" sie wyprowadził i ma wszystko w doooopie :ico_olaboga: ,także na jego pomoc liczyć nie bede mogła :ico_sorki: :ico_sorki:
Ojej nie wiedziałam że jesteś sama .Strasznie mi przykro.Ale to teraz się obudził że to nie jego bajka jak już ma dzieci i kolejne w drodze?

[ Dodano: 20-09-2011, 11:43 ]
Marcz jak się czujesz? Jak dzidzia .
Ja ci nie pomogę w tej sprawie co pytasz.

Sandrusia kurcze myślałam że jak wejdę dziś to będzie nowina a tu nadal cisza. Jak się teraz czujesz? A daleko masz do szpitala ?

Ja nastawiłam firankę i jak P przyjdzie to pomoże mi ją przed pracą wyprasować i powisimy.Potem pewno będzie drzemka bo już mnie bierze . A potem ...... czas pokaże czy będzie mi się cokolwiek chciało. Dziś wraca siostra z Francji od chłopaka wiec pewno będzie opowiadać i opowiadać.

Nie wiem czy wam pisałam ale wczoraj jak już było na polu ciemno i zapaliłam ten księżyc lampkę w pokoju Lilusi to myślałam że nie wyjdę stamtąd , jak tak cudnie .
A dziś był gość z moskitierami, bo są gotowe.I z racji że jest już po sezonie to maja niższe ceny .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość