Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 kwie 2008, 07:40

A JA DZIS PIERWSZA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kochane wczoraj wybrałam sie z Kubinda do lekarza,(dodam że je od 2 dni ładnie kaszki, ale tylko te ryzowe o smaku jabłkowym) lekarz na niego spojrzala i z usmeichem mowi do mnie tak "niech pani mi nawet nie mowi ze ten pączus nie ma apetytu" ja mowie no tak nie chce zabardzo jesc, a na to pani doktor, prosze go posadzic na wage, posadziłam a tu na wadze wyskoczylo 10 kilogramow i 270 deko :ico_szoking: :ico_szoking:
mam go juz do glutenu przywyczajac, zmniejszyc dawke wit D3 bo mial 2 kropelki ale ze przyszla wiosna wiecej spacerowania po dworze to zmniejszylismy do 1 kropli..kuba ma 74 cm,zreszta to nie dokladnie zmieszyli go bo nie chcial sie polozyc tylko na siedząco tak go mierzyła pielęgniarka.. Teraz jeszcze smacznie śpi, dodam ze w nocy jadł 2 razy mleczko, o 23.30 i o 3 w nocy..na wieczor opędzlował 150 ml kaszki i spi :ico_haha_01:

U nas dziś brzydki dzień sie zapowiada, padało całą nockę..teraz tez cos ciapie :ico_olaboga: nici dziś ze spacerku... :ico_placzek: a na spacerku tylko odpoczywam :)

Ginekolog zmieniła mi juz tabletki, nie mma cerrazetek tylko jakies inne, nie moge recepty rozczytac, nie karmie juz poltorej mc wcale, kuba sie zbuntowal i nie chce,
6 ząbek wyszedł i mamy na gorze tak dwojka jedynka jedynka dwojka i na dole 2 jedyneczki..a gryziemy hehe ostro.. :-D

[ Dodano: 2008-04-02, 07:40 ]
A JA DZIS PIERWSZA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kochane wczoraj wybrałam sie z Kubinda do lekarza,(dodam że je od 2 dni ładnie kaszki, ale tylko te ryzowe o smaku jabłkowym) lekarz na niego spojrzala i z usmeichem mowi do mnie tak "niech pani mi nawet nie mowi ze ten pączus nie ma apetytu" ja mowie no tak nie chce zabardzo jesc, a na to pani doktor, prosze go posadzic na wage, posadziłam a tu na wadze wyskoczylo 10 kilogramow i 270 deko :ico_szoking: :ico_szoking:
mam go juz do glutenu przywyczajac, zmniejszyc dawke wit D3 bo mial 2 kropelki ale ze przyszla wiosna wiecej spacerowania po dworze to zmniejszylismy do 1 kropli..kuba ma 74 cm,zreszta to nie dokladnie zmieszyli go bo nie chcial sie polozyc tylko na siedząco tak go mierzyła pielęgniarka.. Teraz jeszcze smacznie śpi, dodam ze w nocy jadł 2 razy mleczko, o 23.30 i o 3 w nocy..na wieczor opędzlował 150 ml kaszki i spi :ico_haha_01:

U nas dziś brzydki dzień sie zapowiada, padało całą nockę..teraz tez cos ciapie :ico_olaboga: nici dziś ze spacerku... :ico_placzek: a na spacerku tylko odpoczywam :)

Ginekolog zmieniła mi juz tabletki, nie mma cerrazetek tylko jakies inne, nie moge recepty rozczytac, nie karmie juz poltorej mc wcale, kuba sie zbuntowal i nie chce,
6 ząbek wyszedł i mamy na gorze tak dwojka jedynka jedynka dwojka i na dole 2 jedyneczki..a gryziemy hehe ostro.. :-D

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

02 kwie 2008, 08:18

Witaj Sylwia zapraszam na kawke :ico_kawa: :ico_kawa: My dzisiaj w nocy chyba z 4 razy pobudka na piciu i o 4 mleczko. Troche sie nie wyspałam bo jak zaczał sie budzic o 23 to tak co godzine od ytej pory.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 kwie 2008, 09:31

i my się witamy...
u nas nocka ok... pobudka dopiero o 9 więc jest super!

teraz jem śniadanko i zapraszam na kawusię :ico_kawa:

u nas też dziś pochmurnie...ale zapowiadają słoneczko :-D

Sylwia no widzisz.... nie ma się czym martwić....super Kubuś rośnie!!!
brawa za ząbki i wagę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malhyn...jak tam bratowa z dzidziusiem? juz w domku?

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

02 kwie 2008, 10:26

:ico_zly: właśnie skasowałam sobie długaśnego posta do was :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-02, 10:31 ]
my po rehabilitacji, Tadzik robi ogromne postępy i z tygodnia na tydzień widać szokujące efekty :ico_szoking:
wprawdzie do naszych panienek mu jeszcze trochę brakuje, ale chłopak wziął się ostro do roboty
dziś w nocy zrobiłam mu numer i po karmieniu koło północy stwierdziłam, że 2 to zdecydowanie za wcześnie na następne papu, no to dostał smoka, przytulankę, pogładziliśmy sobie łapki i ... przespał do 6:50 :ico_szoking: , a obudził go mój budzik w drugim pokoju, co go nastawiłam, żeby w razie czego nie przespać ćwiczeń
na dzień dobry dostał cyca (no bo ja chcę jeszcze pokarmić, a tak to bym już tylko 3 razy karmiła), a potem poprawił kaszką
madziorka twój synek to towarzyski jest, co będzie sam w łóżku leżał
sylwia gratulacje :ico_brawa_01: , widać zdrowy chłopczyk rośnie

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 kwie 2008, 10:56

barbapuppa nie jestem w temacie, az wstyd :ico_wstydzioch: na co rehabilitujesz tadzika?


Violu i malhyn dziekujemy za zproszenie na kawke :-) my za to stawiamy ciacho :ico_tort: :ico_tort: czestujcie sie..
violu to fajnie wam ze slonko zapowiadali, u nas do niedzileli ma byc taka pogoda :ico_zly: :ico_zly:

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

02 kwie 2008, 11:06

Violu bratowa juz w domku dobrze sie czuja uciekam bo maly juz sie obudzil i wzywa

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

02 kwie 2008, 13:08

A ja dziekuje za herbatke :ico_kawa: i ciacho :ico_tort: i czekoladka czestuje :-D
Fajnie Basiu, ze sie usmialas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez, ale po czasie :-D no ale dobre kawaly to ja lubie :-D :-D :-D W tej chwili jestem niedospana, wiec troche mi sie daty mieszaja! Mala juz od dobrych 10dni ma zabole w ruchu, a spowodowalo to zapalenie uszu, wiec ze spaniem ciezko! Dzisiaj rano miala cale uszko ropa zalane... moje biedactwo :ico_olaboga: wstretne zebole :ico_zly:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

02 kwie 2008, 16:07

aniu to współczuję i trzymam kciuki, żeby Amalii szybko ząbki wyszły wreszcie, no i dużo zdrówka, a dla ciebie odpoczynku
sylwio Tadzik nie chciał się obracać na boczki i leżeć na brzuszku i od tego się zaczęło, potem wyszło, że to wszystko przez nadwrażliwe rączki, potem doszła buzia, a teraz jeszcze stópki, ale jest już znacznie lepiej odkąd znamy przyczynę i szykujemy się do poważnego raczkowania w niedługim czasie

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 kwie 2008, 16:33

Obrazek

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

02 kwie 2008, 17:00

Super gwiazda z Milenki! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Slicznosc malusia rosnie! :-D
Basiu, ja tez mam nadzieje, ze szybko Amalce przejdzie! Od wczoraj ropa jej z uszka leci :ico_olaboga: doktorka wyczyscila i kawalek kompresu wlozyla nasiaknietego antybiotykiem! bo to jest ropne zapalenie kanalu! jak nie przejdzie przez tydzien tych kropelek to potem antybiotyk doustnie bedzie! A tego brzydkiego zebola to ja twardo jej masuje i go juz widac z dwoch stron, tylko na srodku jeszcze czerwone dziaselko! zeby juz wyszedl to i uszko szybko wyzdrowieje! Lekarka powiedziela, ze to za dlugo ja meczy i to dlatego klopot z uszkiem! no bo juz od prawie 2tygodni mala ma goraczke, potem nie i potem na nowo... :ico_chory:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość