Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

07 wrz 2007, 21:36

No dzieqwczyny ja dzis druga jazde w UK zaliczylam :ico_haha_02: nikogo nie potracilam i samochod tez w calosci nie poobdzierany :ico_oczko: i maz chyba nawet zbytnio sie nie bal bo rzucil propozycje ze moze jutro na plaze bysmy jechali :-D tylko ze ja jeszcze troche niepewnie tu za kolkiem sie czuje (glownie zmiana biegow lewa reka ciezko mi idzie :ico_noniewiem: no i na skrzyzowaniu mysle sobie na ktory pas mam wjechac :ico_wstydzioch: )
marta co do spotkania to jak najbardziej ja chetna z tym ze Ala do 2 w szkole wiec po poludniu jakos sie zgadamy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 wrz 2007, 21:39

Emilka_M, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szybko sie przyzwyczaisz... mi to jakies 3 dni zajelo i teraz nawet lepiej mi sie w UK niz w PL jezdzi

[ Dodano: 2007-09-07, 21:51 ]
Emilka ta aukcja ktora mi podbijalas zakonczyla sie. niestety nikt nie kupil z allegro tego telefonu, ale i tak juz jest sprzedany. wystawilam ci komentarz. dzieki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

07 wrz 2007, 21:55

no ja zaraz tez wystawie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-07, 21:59 ]
juz zrobione :ico_haha_02:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 wrz 2007, 22:19

marta a wiesz Twoja tesciowa mi sie podoba pod tym wzgledem,wiadomo bez przesady,bo Ty piekna i mloda,ale jej napewno taki make up nie zaszkodzi :ico_oczko: a Twoj Franczesko to prawdziwy Pudzian :ico_szoking: niby chorowitek,ale krzywdy sobie nie da zrobic :ico_oczko: to mi sie podoba :ico_brawa_01:
Kasia ja bede miec problem jak Ty,bez smoka ani rusz...juz slysze jak reke cmoka ...jak mu smoczek wypadnie ,to cala wklada,a nie jest glodny,bo przed chwila jadl i juz nie chcial,ale smok to jego uzaleznienie :-D

Sandrusia to dawaj rady,bo jemu wlsanie brzuszek troszke urosl ,a przytyl moze ze 2 kg ...wazy chyba 86 a ma 186 ,on chcialby chyba sto kilo wazyc,sama nie wiem...cwiczyc bedzie,bo ma sztange i nie daje jej wyrzucic,wiec wierze,ze ma jakis w tym cel :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 wrz 2007, 22:34

lucy23 pisze:a Twoj Franczesko to prawdziwy Pudzian niby chorowitek,ale krzywdy sobie nie da zrobic to mi sie podoba

Lucy ja mu zakładam ciuchy juz od 3 do 6 miesięcy i są mu na styk :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja tak go nie widze ale jak dzis mi małego Jacol na rece wziął to se myślę o matko :ico_szoking: Pudzian to mrówka :ico_szoking:
a co do tesciowej to mozna powiedziec ze babka zadbana i ładna jest :ico_oczko:
i nie przesadzajcie nie miałam zadnego make upu :ico_nienie: tylko oko podmalowane :ico_oczko:
Jasnie Pani a mi sie ta chusta widzi, ale u mnie by sie nie sprawdziła bo Franczesko za wielki i cięzki :ico_olaboga: i tak juz mam ręce powyginane jak go nosze nie mówiąc o kręgosłupie, :ico_szoking: hihiihihihiihhhhihiihihihih
jutro dam znac co z FRanklinem ( moja siostrzenica tak mówi)
buziaki kochane

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

07 wrz 2007, 22:40

lucy23, podaj mi twoje gg moj L mi tu zaraz podyktuje hi hi i powie co ma twoj men robic zeby dobrze wygladac :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 wrz 2007, 22:41

martuchafrost, wlasnie ta chusta jest na takie przerostki jak nasze. w niej sie dziecko do 3 lat nosi, a nic sie ciezaru nie czuje i raczki wolne :ico_oczko: mowie ci - ber sie za chuste!! to moje nowe hobby teraz :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 wrz 2007, 22:59

czesć mamuśki :ico_oczko:
martuchafrost, rozszyfrowałaś mnie :ico_haha_01: szukam sponsora na weselną koperte :-D
no właśnie jak teściowa? gotuje chociaż, czy tylko pazury maluje? :ico_oczko:
Jasnie Pani :), bombowo w tej chuście Luska wygląda :ico_brawa_01: nie chce sie podlizywać, ale niźle schudłaś od ostatniego zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_oczko: to chyba przez ten sex! :-D
lucy23, z tym smokiem to są przeboje :ico_noniewiem: mi jej naprawde szkoda, sama jeszcze w liceum całowałam na dobranoc wszytskie :ico_szoking: moje miśki, żeby im przykro nie było :ico_puknij: ...tak, wie, to nie jest normalne :ico_oczko: a po ślubie tachalam do łóżka taką małpkę z peweksu, później gdzies zaginęła w akcji, więc rozumiem jak lenka to przezywa :ico_noniewiem:
Emilka_M, gratuluje :ico_brawa_01: też mi sie wydaje, ze szybko sie przyzwyczaisz i będziesz śmigać autkiem :ico_oczko:
SANDRUSIA)), o, mamo :ico_szoking: wszystko do jedzenia tak sobie wylicza? :ico_oczko: żebym ja miała takie samozaparcie...co najwyżej zaparcia mam nic więcej, ale od tego opona nie znika :ico_noniewiem: :-D

zaraz wchodze do wanny, bo musze pozbyc sie owłosienia na klacie...to ZART :ico_haha_01: na nogach oczywiście, bo nie wypada drapać na weselu :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 wrz 2007, 23:12

kaasiaa79, ja tez wlasnie sie dowiedzialam, ze mnie jutro imprezka czeka :ico_oczko: imieniny ciotki, ktoraa jest 5 lat ode mnie starsza :ico_oczko: wiec bedzie sie dzialo :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
kaasiaa79 pisze:nie chce sie podlizywać, ale niźle schudłaś od ostatniego zdjęcia to chyba przez ten sex!

jakbym na sex miala liczyc to bym 10 gramow nie schudla, a tak to mi tylko 5 kg jeszcze brakuje do wagi sprzed ciazy, a 10 do idealu :ico_oczko: . tak to sie zreszta mozesz podlizywac :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 wrz 2007, 23:33

kaasiaa79 pisze::ico_noniewiem: mi jej naprawde szkoda, sama jeszcze w liceum całowałam na dobranoc wszytskie :ico_szoking: moje miśki, żeby im przykro nie było :ico_puknij: ...tak, wie, to nie jest normalne :ico_oczko: a po ślubie tachalam do łóżka taką małpkę z peweksu, później gdzies zaginęła w akcji, więc rozumiem jak lenka to przezywa :ico_noniewiem:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

SANDRUSIA)), o, mamo :ico_szoking: wszystko do jedzenia tak sobie wylicza? :ico_oczko: żebym ja miała takie samozaparcie...co najwyżej zaparcia mam nic więcej, ale od tego opona nie znika
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Kasia jak bys ksiazke napisala,to by byla bestsellerem...ja ja kupie napewno jakby co :-D Twoje posty poprawiaja mi tak humor .... :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Tomek zawsze sie dziwi z czego zacieszam przed kompem :ico_haha_01:

sandrusia wyslalam Ci nr gg

Marta ale chlopa masz w domu (tzn dwoch hi hi )

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość