Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 kwie 2009, 20:37

moj facet pojechal po pizze
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja też chce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: - mój tez zaraz pojedzie po pizze - musze tylko go zterroryzować
ty to masz z tymi hormonkami
cholercia no wiesz co, już myślałąm, że mam z głowy od kilku dni latam, śpiewam, nic mnie nie boli, niczym sie nie denerwuje, czuje sie jak nowo narodzona , az tu naraz bez powodu znowu to samo, kot na to płakał, jak ja przeżyje spadek tych hormonów po porodzie???? Włosy sobie chyba z tyłeczka powyrywam ,aż sie już boje

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

07 kwie 2009, 20:41

A ja pizzy nie mogę bo cokolwiek zjem cięższego to wymiotuję.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

07 kwie 2009, 20:43

aaaaaaaaaaaaaaaaa ja tez chce pizze aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 kwie 2009, 20:54

a ja zaraz zjem - 4 sery

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

07 kwie 2009, 21:11

a ja nie!!! odchudzam sie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 kwie 2009, 21:20

odchudzam sie
:ico_puknij: No fakt słoniu - choć byś na głowie stanęła to Ci jakoś powodzenia tej diety nie wróze :-D

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

07 kwie 2009, 21:33

ejustysia, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: zranilas moje uczucie... jak moglas :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: moje zycie leglo w gruzach... nie musialas az tak drastycznie mnie uswadamiac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ( :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 kwie 2009, 21:43

avanti83, a ja zawsze myślałam, że ludzie cenieą sobie szczerość :ico_noniewiem:

dziewczyny jak myślicie, mam bardzo silne częste skurcze, brzuch bardzo twardy , ale czop mi nie odszedł to chyba moge isc spać spokojnie co? tym bardziej , że dzis spie bez majtek bo wszystkie wyprałam i wisza na dworze a chyba nie wypada rodzic bez majtek , kurcze, jak nie odszedł czop to sie martwic czy nie?

[ Dodano: 2009-04-07, 21:45 ]
przyjechała pizza moze jak zjem to mi przejdzie, kurcze wstać,aż nie moge

[ Dodano: 2009-04-07, 22:40 ]
położyłam sie bo sie ruszyć z bólu nie mogłam i troche przeszło, boli tylko jak wstaje a brzuch mam twardy cały czas, ale sie przestraszyłam, bo były bardzo silne i częste, nie wiem co ile dokładnie, ale średnio co 2 minuty. Ide leżeć dalej to może mi całkowicie przejdzie, raz już miałam podobne skurcze, ale co 11 minut i nie, aż takie silne :ico_olaboga: Boje sie jak nie wiem co, nie moge sie denerwować, pewnie od tego dzisiejszego płakania i nerwów :ico_olaboga: jak tylko wstane rano to sie odezwe , ale już chyba przechodzi :ico_olaboga: Boze jaka ta końcówka ciąży stresująca

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

08 kwie 2009, 06:06

ejustysia, czopem to sie nie ma co sugerowac bo czasem odchodzi bardzo bardzo pozno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje ze u Ciebie wszytsko ok :ico_olaboga: kochana ja na twoim miejscu to bym jechala do lekarza do szpitala gdziekolwiek bo to nie ma juz zartow :ico_nienie: najwazniejszy jest przeciez dzidzius :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w kazdym razie odpusc sobie juz wiosenne porzadkowanie ogrodka i wszystkie inne przyziemne sprawy i wypoczywaj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 kwie 2009, 07:27

nie zagładałam od wczorajczego popołudnia a tu tyle sie dzieje !! :ico_olaboga:
ejustysia, ja to Cie naprawde podziwiam .......ja gdybym miała takie skurcze to bym napewno w szpitalu wylądowała :ico_szoking: a do mojego gina bym chyba dzwoniła co 5 min. mam nadzieje ze sie wszystko unormowało i niedługo sie odezwiesz :ico_sorki:

ja dzisiaj leniuchuje ......a nie przepraszam spakuje sie wreszcie do szpitala :-D
kochane co bierzecie na wyjscie dzidziusia do domku ??? bo nie wiem co uszykowac :ico_olaboga: a i jeszcze poprasuje wczorajsze pranko Nataszy i wstawie kolejne :ico_sorki: a pozniej bede siedziec przed domkiem i łapac słoneczko ......a moze sie wybrac do fryzjera ??? .......juz kombinuje miałam leniuchowac :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość