Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 sty 2012, 13:09

dzwoneczek witam Noworocznie, termin mam z OM na 18sty a z USG na 23sty, a moi chlopcy tez byli wywolywani po 14 dniach od terminu i pewnie chodzilabym z nimi 50 tygodni bo w 42tc dalej bylo wszystko wysoko lacznie z glowka i nie rozumieli tumany ze glowka nie zejdzie sama bo za duza jest jak na moj kanal ahhh szkoda gadac, mam tylko nadzieje ze teraz bedzie latwiej bo niby dziewczynki maja mniejsze glowki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

01 sty 2012, 13:54

Witam i ja noworocznie :-)
coś mnie wzięło choróbsko jakieś.. obudziłam się o 10 z zawrotami głowy, zatkanym nosem i bólem gardła :ico_zly: biorę prenalen i wodę morską, mam nadzieję że przejdzie szybko..
i ciągle wylegujemy się w łóżku :-D
miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 sty 2012, 14:15

witam kochane w Nowym Roku 2012 !!!! :ico_brawa_01:
mnie tez cos lapie, mam zatkany nos i czuje sie jakas zamulona :ico_noniewiem:
mam nadzieje, ze szybko przejdzie ... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 sty 2012, 15:32

witam i ja drogie :ico_ciezarowka: w naszym 2012 roku :-D

Pisze do was z lozka,bo cos mi jest - nie wypilam ani grama alkoholu a wstalam o 10 i odrazu bieglam do kibelka z wymiotami,potem znowu i znowu.Teraz czuje sie dobrze,mam nadzieje,ze to jakas drobna niestrawnosc :ico_olaboga: Maz sie smieje,ze ze mnie jakis bubel - bo czy pije czy nie,to w Nowy Rok i tak kaca mam :ico_oczko:

Imprezka udana,Zuzia wytrzymala do 22.30,Andrzejek do polnocy,a ja do 1.30 i juz do domku chcialam wracac :ico_wstydzioch:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 sty 2012, 17:30

eee...co wam dziewczyny...to nie tak miało byc hehe :ico_haha_01: Zdrówka i jeszcze raz zdrówka wam zycze... :ico_sorki:

Beatka78, o widzisz...u mnie też wywoływali w 42-tyg ciązy...i dzień przed urodzeniem...też było wszystko ładnie cacy...ilość wod nie zmalała...łożysko jeszcze było niestarzejące...i śmieszne było to ze mimo ze z OM...wychodziło na 29 stycznia...to na tym ostatnim usg wyszło ze termin na 20 lutego :ico_puknij: jakaś paranoja...ale zaczeli wywoływac 12-lutego a dopiero udało im sie wypchać Dawidka 14-tego... :ico_noniewiem: 13-tego dali mi odetchnąc...łaskawcy!

teraz termin według OM na 8 marca...a z usg na 2-go.
mam tylko nadzieje ze teraz bedzie latwiej bo niby dziewczynki maja mniejsze glowki :ico_noniewiem:
czego Ci życzę z całego serca... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

01 sty 2012, 18:39

Witam :ico_ciezarowka: w Nowym Roku 2012

Chyba jakaś epidemia z tymi smarkami. Mój K. od rana smarka a ja kicham.
Odwiedziliśmy teściów po obiadku a teraz już w domku przed TV :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

01 sty 2012, 18:55

dzieki dzwoneczek za info u mnie tez z chlopcami mialam miesiac roznicy z terminem pomiedzy OM a USG prawdopodobnie wynika to z nieregularnego okresu :ico_noniewiem:
a pozatym ginka mi powiedziala ze moze mi brakowac jakiegosc hormonu ktory jest odpowiedzialny za rozpoczecie skurczy, jesli w tej ciazy sie samo nie zacznie to pewnie to sie potwierdzi
no nic, jeszcze raz dzieki,
bedziemy w kontakcie na biezaco,
lada chwila sie wszystkiego dowiemy

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

01 sty 2012, 18:59

witam :ico_ciezarowka: w Nowym Roku!!!! wszytskiego najlepszego dziewczyny, zdrówka i szybkich i bezbolesnych porodów, oby zdrowe dzidzie były z nami jak najszybciej:)
cos Wam sie kiepsko rozpoczał ten nowy rok, wyganiać te katarzyska, bo mamusie musze byc zdrowe.
My Sylwestra spędziliśmy u mę brata, było spokojniutko, dzieciaki balowały w domciu do 12.30:)
dzis obiadek zaliczony, pierwszys noworoczny spacerek też , popołudniowe drzemanko, a teraz leniuchujemy;)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 sty 2012, 19:51

I ja sie witam z najlepszymi zyczeniami noworocznymi!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 sty 2012, 20:25

cos moze byc z tym hormonem,bo mi Andrzejka wywolywali i urodzilam po kilku dawkach oxy po 16 h,ale jak mi powiedzieli,ze mam przec jak poczuje potrzebe-to nie mialam takowej wogole,mimo pelnego rozwarcia :ico_noniewiem: Dlatego czulam jak mnie nacinali,powinni to robic w skurczu,ja takich nie mialam i parlam jak mialam sile :ico_olaboga:
Z Zuzia wody odeszly ale akcji zadnej,podaly kroplowke,rowarcie sie zrobilo ale partych znowu nie czulam,parlam jak chcialam i mialam sile :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość