Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 cze 2012, 15:55

Madleine, Qanchita dokłądnie bleee i jak pomidorowa była smaczna tak teraz mogła bym ją do kibla wylać bleee feeee fujjjj mężul się wnerwi bo on nie znosi makaraonu który przez zeby mozna przemielić a już wczoraj jej zwrócił uwagę o to... no cóż może szybko zejdzie zupa :-)

[ Dodano: 12-06-2012, 16:00 ]
Dzwoni do mnie babka z jakiejś firmy z bielizną (nie wiem skąd miałą numer) i mi oferuje bieliznę majtki zachwala tego wego i na końcu pyta mnie jaka bielizna mnie interesuje ja już wnerwiona bo móie jej cały czas nie dziekuję... ta dalej swoje to móię poproszę majtki poporodowe siateczkowe :ico_smiechbig: i baba się rozłączyła hahaha

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 cze 2012, 16:03

móię poproszę majtki poporodowe siateczkowe :ico_smiechbig: i baba się rozłączyła hahaha
Haha...pewnie nawet nie wiedziała co to :ico_haha_01: Bardzo ładnie wybrnęłaś :ico_oczko:
Też się zawsze zastanawiam skąd te natręty mają mój nr..to jakieś super maszynki do golenia, to książka kucharska w częściach......wrrrrrrrrrrrrrrrr

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

12 cze 2012, 16:04

Kasiala, heh, ale zgasiłąś babke :ico_smiechbig:

ja na plusie mam 7 kg dopiero :ico_brawa_01: ale roztęp już jeden mam na brzuchu.. :ico_noniewiem: tzn podbrzuszu

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 cze 2012, 16:21

też mi isę wydaje że ją zgięłam najbardziej denerwuje mnie to jak ktoś mi mói ze jeszcze nie wysłuchałam oferty a już rezygnuje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: skoro coś nie jest mi potrzebne to po co mam to kupować wrr....
le roztęp już jeden mam na brzuchu.. :ico_noniewiem: tzn podbrzuszu
mi na szczęście nie wyszły (tfu tfu tfu co by nie zapeszyc) i mam nadzieję ze tak zostanie te z biustu już mi prawie znikły a używam kremu perfecta mama na rozstępy :) a waga moja to jeszcze nie doszła do przed ciążowej mam jeszcze na minusie 2 ale lekarz liczy od 13tc to wg jego obliczeń mam +6 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 cze 2012, 16:27

mi na szczęście nie wyszły (tfu tfu tfu co by nie zapeszyc) i mam nadzieję ze tak zostanie
Ty fuksiaro :-D Mi w pierwszej ciąży ruszyły pod pępkiem jakoś po 36 tc a teraz to już są wszędzie :ico_szoking: :ico_placzek:

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

12 cze 2012, 16:36

witajcie i moje wielkie gratulacje dla wszystkich które juz popękały :ico_oczko: ja jeszcze się czołgam ale od wczoraj cos jest nie tak robi sie strasznie słabo ale to tak ze prawie mdleje czy to normalne pod koniec ciąży???ma tak któraś z was???no i Jonatanek juz tak sie rozkopuje że aż boli mnie skóra myślę że to lada chwilka bo takie skurcze łapią.Ale nie pokoi mnie te uczucie zasłabnięcie wiecie coś o tym???

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 cze 2012, 16:36

no mi tylko wyszła ciemna linia od spojenia łonowego po żebra ale ona ponoć znika jakiś czas po porodzie wiec luzik :)

[ Dodano: 12-06-2012, 16:40 ]
nie pokoi mnie te uczucie zasłabnięcie wiecie coś o tym???
hmmmm w sumie kilka razy słabo mi się zrobiło ale to tak normalne nie jakoś regularnie czy coś więc za bardzo nie pomogę :ico_noniewiem: a może spadła Ci hemoglobina i ogólnie krew i może dlatego słabo się czujesz?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 cze 2012, 16:42

agesss, slabo Ci pewnie przez spadek hemoglobiny tak jak Kasiala pisze. Jedz dużo potasu i żelaza.... pomidory, biały ser... wszystko co zielone :-)

Dziewczyny no to się posypały u Was dzidziusie :-)
Kolejne forumowe bliźniaki :ico_brawa_01:
No i faktycznie gorąca aura tu u Was panuje ;-)

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

12 cze 2012, 16:49

dziękuje jutro wyniki odbieram moze będę coś wiedziała o ile nie urodze dzisiaj :ico_oczko: dzis się wystraszyłam bo wyszłam do sklepu i zasłabłam dobrze ze nie byłam sama i taki nie pokój strach w środku nie wiem co to moze być
:ico_placzek: boje się

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 cze 2012, 16:50

agesss, jak przelkniesz to wypij sok z pomidorow. Ja nie potrafilam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: JordanneS i 1 gość