SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 wrz 2007, 00:06

lucy23, gdzie mi wyslalas ??
bo nie mam nigdzie :ico_noniewiem: napisz do mnie na gg ja ide tylko mleczko malemu naszykowac na rano i bede :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 wrz 2007, 00:59

hej dziewczyny


kurcze dzis mialam busy dzien na maxaa.... caly spedzony w londynie, najpierw ambasada, potem lazenie po centrum ,zakupki itd w wielkim tlumie pedzacych ludzi.. jak to bywa na oxford street
masakra
normalnie padam
fajnie bylo i wesolo, ale jestem niewyspana i zmeczona na maxa
i nie mam sily dzis wam opowiadac
oczywiscie nie obylo sie bez zakrecenia i spoznienia hihi
zmykam,
jutro dzien nad morzem
wiec odezwe sie w wolnej chwili i fotki wkleje

a co tam posiedze jeszzce z wami
moje towarzycho pije wodeczke a ja co mam robic he? hihi
no wiec rano wyjechalysmy metrem ze sporym zapasem czasu, normalnie szok jak dla nas hihi
i juz miala nastapic stacja na ktorej mialysmy wyssiasc... kiedy niespodziewanie okazalo sie , ze pociag zatrzmuje sie na stacji poprzedniej..
a my niekumate, zdezorientowane hihi
i nic mysle sobie moze cos mi sie pokrecilo i jednak tych stacji jeszzce nie mijalismy no wiec zamiast wysiadac .. czekam no i w ten sposob przejechalysmy 3 stacje wstecz
i dopiero wtedy mowie do siostry, ze kurde przeciez my do tylu jedziemy :ico_szoking: a my oczywiscie nic sie nie kapnelysmy :ico_puknij:
takie zakrecone jestesmy ze masakra :ico_szoking: :ico_olaboga:
i na dodatek siedzialysmy w ostatanim wagonie i obok nas przeszedl kierowca kiedy zmienial sie kierunek, zeby zasiasc za sterem, a my nic... nie zajarzylysmy
zupelnie nie to nam w glowie bylo
normalnie wstyd hihi
potem wreszcie wyszlsmy z tego metra i wsiadamy w biegu do nastepnego.. a zaraz okazalo sie ze to inna liniaa i kaze aureli szybko wysiadac
malo co jej drzwi nie zatrzasnely, ale udalo sie uff
no i cale szczescie, bo trzymala w foteliku leosia
musialys,my wziac fotelik i wozek, bo moj zakrecony maz zapomnial rano fotelika, a mialysmy wracac z nim autem
wiec wymyslilam, ze zabiore ten fotelik ze soba hihi :ico_puknij:
wreszcie udalo nam sie dostac do wlasciwego pociagu hihi i dojechalysmy na stacje spoznione 10min gdzie czekal juz zdenerwowany adas hihi
potem biegieem do ambasady, a ze drogi nie znalismy wiec z mapa w reku hihi
i glosnym ponaglaniem adasia i naszym chichotem
na szczescie przyjeli nas bez problemu, kolejek prawie nie bylo :ico_szoking: wiec szybko wszystko zalatwilismy .super!!! hihi :ico_szoking:
no i potem adas wrocil do pracy a my na oxford street... polazic po sklepach h&m zara bershka hihi kupilam sobie spodnice, getry pomaranczowe, i bluzke fajna brazowa smieszna hihi super
a leosiowi krotkie spioszki nad morze z czapeczka hihi
widzialam tez fajne spioszki w h&m ale rozmiarow n ie bylo
i super kamizelke i czapeczke ale chcialam na zime i na razie nie wiem jaki rozmiar powinnam kupic.. hihi

no a po zakupach na ktorych leos nam marudzil..zasnac n ie mogl biedaczek.. i tak w kolko
a na oxf street tyle ludzi ze masakra. sam ich widok meczy. choc lubie te klimaty aale z dzieckiem wozkiem w sloncu hihi pod koniec mialysmy dosc hihi
zlazilysmy sie strasznie hihi
karmilam po drodze w chuscie hihi ludzie sie ogladali za naami hihi

no a potem z londynu prosto do tesco i tak wrocilismy po 12 godzinach od wyjscia z domu. czyli po 21-ej hihi
leos padl .. pomarudzil wczesniej ale zasnal szybko hihi

a w londynie jeszce w drodze powrotnej umowilis,y sie z adasiem na jednej stacji metra kolo bramek (charing cross)i tak sie szukalismy z 40min
jedna stacja a kilka bramek do wyjscia hihi a jakis gosc debil uparcie adasiowi tlumaczyl ze sa tylko jedne i on tak mnie szukal i czekal jak palant
dopiero oboje musielismy wyjsc z metra i spotkac sie na zewnatrz pod galeria narodowa hihi
oj masakra hhi
a w metrze tyle ludzi :ico_szoking: wspolczuje adamowi tak codziennie jezdzic w tym tloku, duchocie, scisku koszmar
a leos w metrze zarowno w jedna jak i druga strone smacznie spal hihi
dobra zmykam juz
bo towarzysstwo wymieka i spac sie szykuje
smieja, ze mnie, ze padam ale na forum twardo siedze hihi
maniaczka tt

buziaki dziewczyny papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 wrz 2007, 01:25

sandra wyslalam na priva,ale chyba nie doszlo...napisalam do ciebie na gg:)

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 wrz 2007, 10:23

witam!
nikt tu nie zajrzał od rana? :ico_szoking: :ico_oczko:
powoli szykujemy sie na wesele, tzn. umyliśmy na razie zęby i na tym koniec, łazimy po mieszkaniu, kube czeka jeszcze fryzjer, bo zarasta mi chłopak, pks jedzie przyciąć :ico_haha_01: nie wiem w co lenke ubrać, bo za ciepło nie jest, a jej kreacja weselna typowo letnia :ico_noniewiem:
madziorka hihi, ja podziwiam Leosia :ico_oczko: Lenka jak była taka malutka to nie lubiła takich tłumów, w domku jej było najlepiej, a Leon towarzyski za pięciu :ico_haha_01:
lucy23 pisze:ja ja kupie napewno jakby co

trzymam za słowo :-D

ale nudy dzisiaj :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 wrz 2007, 11:28

nudy straszne :( ja zaraz lece na miasto :-D Kasia bawcie sie dobrze :ico_tort:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 wrz 2007, 15:30

CZESC KOCHANE!!!
Ja oszaleje, pol dnia spedzam na placu zabaw, nawet na sprzatanie nie mam czasu, po pobycie w domu caly tryb dnia runal w gruzach :ico_placzek:
Ale powoli moze wroci do normy.
W domciu bylo fajnie, Maya rozrabiala z babcia rowno, juz biega i zaczyna mowic i wszystko rozumie ale zasem udaje, ze jest inaczej, dalej karmimy sie piersia ale tylko do listopada, lekarz kategorycznie mi zakazal bo mam juz zaburzenia , brak miesiaczki itp. oprocz tego mam silna anemie i ogolne oslabienie org, glownie przez to karmienie.
Oprocz tego nic ciekawego, acha mamy juz termin na nasz slub koscielny na grudzien i chrzciny Mayci :ico_brawa_01: ufff...... :ico_oczko:
uciekam bo mi sie obiad spali :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 wrz 2007, 18:40

hej kochane !!!!!
my juz wróciliśmy od lekarza, :ico_placzek: nie obedzie sie bez antybiotyku bo mu wydzielina poszła na oskrzela i dodatkowo mam zrobic rentgen płucek zeby miec pewność ze na płucach nie ma zmian :ico_olaboga: chociaz tesciowa twierdzi, ze nie mam mu podawac antybiotyku bo kiedys..... wiec powiedziałam jej ze kiedys tez zamiast aut jeżdżono bryczkami i tez sie dojechało do celu :ico_oczko:
a juz od rana mi ciśnienie poszło 400 na 300 bo poszłam sie kąpać i leże w wannie a tu mi ktoś puka i pytam co???? a ona : " srać mi sie chce" a ja na to :" przecież sie kąpię", ona na to :" mi to nie przeszkadza:" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Kasiu tesciowa gotuje, ale bardziej myslałam ze bedzie na spacery z małym chodzic co bym sie zdrzemnęła, bo przez tą corobę małego jestem padnieta, a ona mówi ze nie bedzie chodzic bo na spacerze jej sie nudzi ( a mi sie nie nudzi, bo se w nosie podłubie po d... podrapie itp), i boi sie ze sie zgubi, wiec nadal jestem padnięta :ico_olaboga: ale mi posprzata i ugotuje, dobre i to :ico_noniewiem:
Baw sie dobrze Oszczędna skarpeto :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-08, 18:48 ]
aha: dzis bedą pustki na TT, dlaczego?
Julie sie bawi :ico_oczko:
Jasnie Pani " gubi" te 10 kg zbędnych poprzez próbowanie smakowych i zapachowych "prezesów" wiec ma jazde na całego :ico_szoking: :ico_smiechbig:
Delfina also nadrabia czas z mężuniem w sypialni ( a nam tu tłumaczy o sprzątaniu ) :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Skarpeta dyla na weselichu :-D
Lucy kto wie?
Madziara zapewne ma gości ( jak co sobotę) :ico_oczko: gościnna jest kobieta :ico_brawa_01:
a reszta odpoczywa bo to w koncu sobota nie?

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 wrz 2007, 19:18

witam kochane

jak to w weekend cisza na tt......
u nas nic nowego,konrad dalej probuje krzykiem i placzem wszystko zdobywac :ico_olaboga: pawel po 10 min rano powiedzial ze idzie do pracy(zartowal oczywiscie)ale cierpliwosc mu spadla jak synkowi nic nie odpowiadalo.

kasia baw sie dobrze :ico_haha_01: pilnuj lenke zeby welonu nie zlapala bo :ico_oczko: kasy zbytnio nie mam na wesele...... :ico_oczko:

jasnie pani podziwiam z ta chusta,ale najwazniejsze ze lusce odpowiada....
a jak tam twoja tesciowa ,w ciazy czy nie....?????
martanie sluchaj tesciowej jak to bylo za jej czasow i daj antybiotyk...
a z tym sraniem to niezle,usmialam sie.....nastepnym raem ty jej wparuj do lazienki i nasmorodz i powiedz ze ci to nie przeszkadza :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
zapoznaj tesciowa z terenem i niech smiga na spacerki :ico_haha_01:

delfina podziwiam cie z tym karmieniem,ja 6 mcy ledwo wytrzymalam a jak odstawilam to taka ulga i tak fajnie wolno sie poczulam,ale ja to wyrodna matka jestem...... :ico_oczko: no i brawa ze ze slubem wypala i koniecznie fotki musisz wkleic z ceremoni.

madzia ty to bez przygod nie mozesz...to tak jak my z pawlem :-D ale fajnie bo jest chociaz co wspominac.

ok spadam ide szykowac zakaske bo maja znajomi wpasc na popijawke :ico_oczko: :ico_haha_01:
a kupilam sobie dzisiaj fajowa krutke z hm tylko cos mi sie wydaje ze pol londynu bedzie w tym chodzic a i kamizelke dziergana na drutach :-D

a kasia z tego co pamietam to ty masz ciemne meble w salonie i kanape ciemna i nie jest za czarno,bo my chcemy kupic mebelki i nie mozemy sie zdecydowac czy jasne czy ciemne???

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 wrz 2007, 22:39

czesc dziewczyny poczytam was za chwilke wpadlam tylko sie przywitac my dzis zabiegani spedzilismy super sobotke :ico_brawa_01: zaczelo sie o 3 rano hi hi goracym sexikiem :-D puzniej ja sobie spalam do 12 hi hi a chlopcy rzadzili i tak o 14 wyjechalismy na wycieczke do newcastle :-D tam mezus zabral nas na obiadek do super restauracji :ico_brawa_01: nawe Kubus podjadl rybki hi hi i dopiero moze godzinke temu wrocilismy teraz ide troszke sprzatnac bo balagan na 102 hi hi ciuszki porozwalane po calym domu :ico_olaboga: wpadne puzniej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-08, 22:41 ]
aha i wkleje foty z wycieszki :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 wrz 2007, 22:58

Sandrusia Ty erotomanko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Fela masz racje juz mu podałam antybiotyk, jak trzeba to tzreba :ico_olaboga:
udanej soboty kochana :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość