Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 lut 2012, 11:57

wisnia, to trzymam kciuki za szybką naukę :D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 lut 2012, 15:29

my po spacerku :) dzieciaki dotlenione Bartosz tradycyjnie spi
co do lekarzy rodziłam dwa razy i zawsze ze mna były położne raz chciałam sobie opłacic ale doszłam do wniosku ze wole ta kasę wydąć na dziecko bólu mi nie zmniejszą urodzić za mnie tez nie urodzą wiec jak dla mnie strata kasy była

lekarze tylko przychodzili do szycia i tyle ich widziałam przez cały poród :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

wisnia3006, trzymamy kciuki :)
Jeszcze w sprawie tych ubranek Endo - ja prałam raz wygląd oki po ( prałam w rekach )
w dotyku sa faktycznie bardzo miłe :-)
ja mam kolory - granat i czerwony

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 lut 2012, 15:52

Tibby, może jestem przewrazliwiona nt. internetu, ale wolalabym nie afiszowac się gdzie i co piszę (jeśli chodzi o przynależnośc do grupy na FB). I tak internet wie o nasz wszystko, a google juz zupełnie... Póki jestem tylko nickiem na forum, to ciężej np jakiemuś wariatowi np. mnie wysledzić, ale jak to powiąże z nazwikiem na FB, to już gorzej...
Z całą sympatią do tego forum... ale wolałabym się nie afiszować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 lut 2012, 16:11

rozumiem Martalka. szanuję twoje zdanie.

ja zaraz do pracy. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

23 lut 2012, 18:14

Jaka cisza... Wszyscy na fejsie :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 lut 2012, 18:19

witam!!!

zaczyna mnie denerwowac ta pogoda bo ani wyjsc bo tylko deszcz pada a ja juz nie wiem co mam wymyslac zuzolkowi do zabawy. zamowilam jej na allegro 7 par rastop i we wszystkie sie ubrala troche na rece zalozyla, na szyje, glowe wygladala przecudownie:)

nauka na nocnik jeszcze nic nie daje, tylko oszczednosc na pampkach bo w mieszkaniu chodzi w majtach

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 lut 2012, 20:34

nauka na nocnik jeszcze nic nie daje,
małymi kroczkami a do celu :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 lut 2012, 00:41

wisnia, życzę morza cierpliwości (tak to jest w tym sikaniem)...

crtl c :ico_haha_01:
Jestem zaskoczona dzisiejsza pogodą :ico_brawa_01: Pozytywnie zaskoczona.
Ciepło, 15 stopni w cieniu, a słońce dawało tak mocno, że w pewnym momencie byłam w samej koszuli (a krótkim r.), to samo Bart- już zaczął szaleniec szukać krótkich spodenek :ico_puknij: :ico_haha_01: Dobrze, że mam jeszcze je dobrze schowane :ico_haha_01:
Dwa spacery dzisiaj zaliczone i aż żyć się chce!!!
A jutro szara szeczywostość- marsz po urzędach :ico_zly:
Ale co tam, potem spacerek znowu :ico_oczko:

Milena też zachwycona pogodą. :D
Dzieciary dotlenione na maxa- padły.
Tylko Damian biedak ma czerwone pod oczami... czyżby pyłki??? :ico_zly:

[ Dodano: 23-02-2012, 23:43 ]
acha, mam kilka stron (z 1/5 całości) przetłumaczone tej metody 3 dniowej jakbyście chciały.
Tylko ostrzegam- to tłumaczenie wczoraj między sosem, a makaronem, między Mileną a jęczeniem Damiana, więc składnia czasami pozostawia wiele do zyczenia :ico_oczko:
Na koniec będę edytować :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Dawać teraz, czy czekacie na dokonczenie?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

24 lut 2012, 09:53

witam z :ico_kawa:

zuzia oglada bajke a ja ograrniam mieszkanie i testuje pralke czy sie nie zepsula. bo moje dziecko chcialo sie pochwalic tacie nowymi kredkami a on byl w lazience i chwila moment i rzuciala do pralki a ze mamy otwierana z gory to przelecialo dalej i godzine sie pozniej biedak meczyl aby wyciagnac swiecowke. mam nadzieje ze jedna wleciala i nic pralce nie bedzie.
Ciepło, 15 stopni w cieniu
nic tylko pozazdroscic my od kilku dni siedzimy w domu bo non stop deszcz pada a kaluze takie ze przejsc nie mozna.

NICOLA_1985

24 lut 2012, 11:01

hej
u nas też deszcza ale raczej tak drobi niż pada.. oczywiście kałuże jak jeziora bo wszystko się topi , śniegu już nie ma.. mogła by być już wiosna ale taka konkretna, ze słoneczkiem i ciepełkiem chociaż te 15 -20 stopni.. było by cudnie, spacerki do upadłego aby się dotlenić po tym siedzeniu w domu.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość