Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

22 sie 2012, 11:45

hej dziewwczyny
wiecie co u Jenny,bo nic wczoraj nie pisała :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 sie 2012, 13:02

to tylko taka luźna dygresja,
spoko nie ma problemu. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

22 sie 2012, 15:20

Ja z nikim się nie kłócę. Po prostu przykro mi się zrobiło i musiałam napisać co myślę… i tyle…
Izunia dziękuję...
Jenny cały czas o Was myślę i sie modle :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

22 sie 2012, 16:29

Pms'a mam .... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

22 sie 2012, 21:52

nie wiadomo jak ułożą się relacje między rodzeństwem, ale mając odpowiedzialnych i mądrych rodziców można wychować dzieci, tak, aby były dla siebie wsparciem w dorosłym życiu.
Wybaczcie, że się trochę wtrącę w tą rozmowę. Aruless ja z tym się akurat nie zgodzę. I proszę, nie traktuj tego jako atak na Ciebie, bo wcale nie mam tego na celu. Chcę tylko wyrazić swoją opinię i powiedzieć, że to co zacytowałam z Twojej wypowiedzi nie jest wg rzeczą pewną. Dzieci nie są kopią rodziców. Gdyby było tak jak mówisz, to nie byłoby tak wielu różnych ludzi, bo kolejne pokolenia powielałyby wszystko co wpojono im w domu rodzinnym. Rodzice choćby nie wiem jak się starali nigdy tak naprawdę nie mają pewności jak ich dzieci będą żyły jako już "samodzielne jednostki".

Jenny co u Ciebie?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

23 sie 2012, 07:43

U mnie bez zmian wody ciągle odchodzą z krwią, codziennie wychodzą mniejsze lub większe skrzepy, brzuch zaczyna mi twardnieć. Mój mąż rozmiawiał z moim lekarzem prowadzącym i w moim wypadku naprawdę mi nie umieją pomóc a koniec jest tylko jeden. Nie potrzymują ciąży, bo jest za duże prawdopodobieństwo, że dziecko jest chore. Ze względu na to że nie ma wód i była bakteria. Niepamiętam, czy Wam pisałam, ale w szpitalu są bardzo podobne jeszcze 2 przypadki. Jedna kobieta leżała 1 miesiąc i we wt w 23tc dostała skurczy urodziła po 3 godz synka żył tylko godz i miał zdeformowaną lewą str ciała od braku wód. Druga kobieta leży od tej nd wczoraj wzrosło jej crp jeśli dziś nie spadnie pewnie będą poród wywoływać. Wiadomo cuda zdarzają się, ale czas pokaże. Jest to strasznie trudne jest w brzuchu dziecko wyczekanie, które mam świadomość, że zostane kolejnym moim aniołkiem. Moje crp narazie jest w normie, antybiotyk cały czas dostaje, morfologia przez te krawienia mi pogorszyła się, więc dostaje żelazo domięśniowo. Dziś jest czw, więc będę miała usg.

Za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki, aby szybko ujrzały upragnione 2 kreseczki.
Ja pewnie za jakiś czas krótszy lub dłuższy znów dołącze do Waszego grona. Tak mi żal tego dziecka, że nie umię mu pomóc.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 sie 2012, 08:25

Jenny nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czujecie....

Ale tak się zastanawiam, czy przez te bakterie to nie ma zagrożenia dla twojego zdrowia....

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

23 sie 2012, 08:51

Jest zagrożenie , dlatego nie odstawiają antybiotyku to crp ciągle spr i zrobili mi wymaz i ponowną morfologie.

aruless

23 sie 2012, 08:57

Jenny trzymam kciuki za was, ślę pozytywne fluidy. póki co cały czas jest nadzieja i szansa dla was i tego się trzymajmy

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

23 sie 2012, 09:24

jenny1983, aż nie wiadomo co napisac ci,tak mi smutno ze tak jest a ten dzidziuś był przeciez tak wyczekiwany przez was ,jaki ten swiat jest niesprawiedliwy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

przytulamy cie mocno :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

jesteśmy z tobą kochana :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości