dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 sty 2012, 21:59

beatka78 trzymam kciukasy aby tym razem potoczyło sie to inaczej... :ico_sorki:
jak poczuje potrzebe-to nie mialam takowej wogole,mimo pelnego rozwarcia
hehe...jakbym czytała o sobie :ico_oczko: nawet zapytałam..co to jest skurcz party...a ona na to "to taki jakby kupe ci sie chciało"...i nie miałam takich... :ico_noniewiem: ja miałam znieczulenie wiec moze dlatego nacięcia ani zszywania nic nie czułam..

uciakam do łóżeczka..bo dzisiaj cały dzień taka niewyspana :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 sty 2012, 08:51

Witam :) Noworocznie !! zaczynam dzis 21 tydzien.... Dzidzia kopieeee , jutro na badania krew i ta glukoza a w czwartek z mężem na USG może dzidzia pokaże co tam ma miedzy nóżkami !! :ico_sorki: oby
Zmiana imion u nas

Kacperek - miał być Filipek ale Kuba powiedział ze jak będzie brat to Kacperek ma być..niech mu będzie :)

Lenka - bez zmian ":)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

02 sty 2012, 09:18

mamuśki, umieram normalnie :ico_placzek: w nocy co pół godziny się budziłam, nos zapchany na całego, oddychać nie mogę, bo nie dosyć że mały wysoko leży i uciska mi to jeszcze katar.. co można jeszcze brać, póki co jestem na wodzie morskiej i prenalenie...
Sylwia gratuluję kolejnego tygodnia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 sty 2012, 09:33

Asieńka mi lekarka polecila tabletki sinupret !! polecam sa dosc drogie bo kuracja 4 dniowa to 17 zl bralam je 3 razy po 2 ..dokladnie w aptece zapytaj... i krople Pectosol zapytaj o to w aptece.. sa bezpieczne w ciazy, pomagaja udroznic nos zatoki i naprawde mi pomogl w ciagu tych 4 dni :) smigaj do apteki :) i zdrówka życze

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

02 sty 2012, 09:47

witam<
ojej Asieńka a co cię tak wzieło, śmigaj do lekarza, pewnie bez antybiotyku sie nie obejdzie, katar taki mocny to uważaj żeby na uszy nie poszedł, zdrówka życze.
Sylwia- mi też sie bardzo imię Kacper podoba, tak w ogóle to ja chciałam Kacpra od 2lat, a tu niespodzianka i bedzie Ola. Lenka tez ładnie, tylko u nas to imię jest tak popularne, ze co druga to Lenka, moja Sylwia bardzo chciała tak nazwać swoją siostrzyczkę. Trzymam kciuki, żeby okazała sie Lenka:)
Beatka78, zyczę żeby wszsytko potoczyło sie po Twojej myśli.
Dziewczyny, ja tez nie miałam nigdy akcji porodowej, teraz wręcz marzę, zeby przeyć taki poród ze skurczami w domu i jechac na porodówkę, i po pół godziny urodzić, zazdroszczę wręcz wszsytkim opowieści o takich narodzinach dziei. Z Sylwią byłam po terminie, wieć wzieli mnie na wywołanie, z Damianem to mi wody odeszły, ale be oxy to żadnego skurczu nie miałam. Miejmy nadziję, ze teraz bedzie inaczej; :-)

[ Dodano: 02-01-2012, 08:48 ]
Sylwia - gratki 21 tygodnia, u mnie już 32 sie zbliża :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 sty 2012, 10:28

Witajcie laseczki a ja stawiam za 28 tydzień ale fajnie już bliżej 30 tego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My z sylwetra wróciliśmy wczoraj o 19 :-) nocoaliśmy u mojej siostry Franek wytrzymał do 1 w nocy tak sie nie mógł doczekać fajerwerków a jak zaczeli strzelać to sie bał :ico_olaboga: . Ale fajnie było pojadłam tylko wczoraj miałam zgage gigant nic nie pomagało .
Asieńka mi lekarka polecila tabletki sinupret
ja tez polecam są super dla dzieci tez ja w syropie dla Franka mam :-)


Ja tez marze o takim porodzie żeby w domu sie zaczeło żeby wody mi odeszły i skórcze były i wtedy jechać na porodówke urodzić i za 3 dni wyjśc do domku to moje noworoczne marzenie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 sty 2012, 10:57

nawet zapytałam..co to jest skurcz party...a ona na to "to taki jakby kupe ci sie chciało"...i nie miałam takich...
- dokladnie,ja tak samo i jak mialam sile to cisnelam "ta kupke" :ico_oczko:
zaczynam dzis 21 tydzien....
- brawa,ja dzis mam skonczone 22 :-D

Asieńka86, ten Prenalen dobry,mnie z takiego stanu grypy z zapchanym nosem wyciagnal w 2,5 dnia :ico_sorki:
zazdroszczę wręcz wszsytkim opowieści o takich narodzinach dziei
- ja tez zazroscilam,bo Andrzejek jak juz pisalam byl wywolywany na maksa,jeden dzien chodzlam z tym nieszczesnym balonikiem na szyjce,potem kroplowki,przebijanie pecherza plodowego,zeby wody odeszly itp wiec jak bylam w ciazy,to cala ciaze modlilam sie,zeby akcja zaczela sie sama i zebym poczula jak wody odchodza same,bez ingerencji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No a oxy i tak mi podlaczyli :ico_noniewiem:


A teraz bedzie CC,wiec jeszcze inaczej :ico_oczko:
i za 3 dni wyjśc do domku to moje noworoczne marzenie
- o i to mi sie tez marzy,nestety nie dane mi to bylo z zadnym dzieckiem,z Andrzejkiem bylam 5 dni,bo mial podwyzszone CRP i antybiotyk dostal,Zuzka zmasakrowana,to 7 dni bylysmy a po cc tez pewnie z 5 dni pobede :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

02 sty 2012, 11:14

[quote="asiab"
Ja tez marze o takim porodzie żeby w domu sie zaczeło żeby wody mi odeszły i skórcze były i wtedy jechać na porodówke urodzić i za 3 dni wyjśc do domku to moje noworoczne marzenie :ico_sorki:[/quote]

Asiab ja tez o takim marze .... :)

[ Dodano: 02-01-2012, 10:16 ]
no i brawa dla kazdej z was za rozpoczety kolejny tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz mozemy smiało mówić ze w tym roku urodzimy :P :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

02 sty 2012, 11:19

Witam kochane
najpierw życzę Wam aby ten nowy rok przyniósł nam wszystkim wiele dobrego, zdrowe dzieci, bezpieczne i szybkie porody, zdrówko dla naszych rodzin i naszych bliskich, wielu miłych wydarzeń, choćby takich malutkich... No po prostu aby był fajny i udany - na pewno lekarzy niż już miniony :ico_oczko:

Zdrówka dla Wszystkich...
Przestańcie już z tymi porodami bo jak się to czyta to normalnie wjeje grozą, jeszcze te nasze pierworódki się wystraszą i nie będą chciały rodzić :ico_oczko:

Ja zaraz zwijam się do lekarza, bo mam byc przed 12, a nie wiem gdzie on ma ten gabinet w Tychach :ico_noniewiem: to będe musiała szukać

ja wróce to popiszemy więcej pappa
Miłego dnia

[ Dodano: 02-01-2012, 10:20 ]
aaa noi właśnie zauważyłam, że awansowałam, mamy 23 tydz i 6 okienko :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 sty 2012, 11:23

laski które są straszone dużym dzieckiem moge opowiedzieć swoją historię
moja pierwsza córka ur sie w 42 tyg ale oczywiście była wywoływana
nie było wcale żadnej akcji ale dzieki bogu ur sie w 6,5 godz z wagą 4,5 kilo

także wiadomo że przed kolejnym porodem mialam pełne gacie :-D
lekarz określał majke jako duże dziecko ok 4 kilo
zgłosiłam się do szpitala w 40tc i liczyłam na cud
jeśli kazali by mi lezec to chcialam sie wypisać
na całe moje szczęście okazało się że mam juz 3 cm rozwarcia i od razu tego samego dnia kazali mi rodzic
no i w 3,5 godz urodzila się majeczka ważąca tylko 4 kilo
ale oczywiście tez z oksy

takze nie jest to też regułą że drugie dziecko jest większe
naprawde dopuki dziecko sie nie urodzi to ciężko jest na 100% określic jego wage szczególnie w ostatnich tyg ciązy
takze nie bójcie się i oczekujcie pozytywów
bo i tak nie macie na to wpływu

ja powiem szczerze że teraz boje się porodu jak cholera!!!!!! :ico_olaboga: :ico_placzek:
normalnie zaczyna mnie paraliżować
i mam nadzieje że moze juz w lutym mi się uda urodzic?byle jak najszybciej
ale powiem szczerze że wolałabym znowu wywoływany poród bo boje się takiego zaskoczenia
mam dwójkę dzieci i co ja z nimi zrobie w nocy jak zaczne rodzić????? :ico_olaboga:
masakra


no i wszystkiego naj naj w nowym roku!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość