Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 maja 2012, 15:43

:ico_kawa: hej
szukam na allegro jakiejś sukienki na komunię szwagierki dla Wiki i dla Piotrunia koszulę, sobie w sumie też muszę kupić jakąś bluzkę, bo w moje sprzed ciąży się w cyckach dopiąć nie mogę...
ja osatnio przeglądałam dla Majki i mi wpadła w oko taka za 59zł
Obrazek

mam jedną elegancką 92 i jeszcze dobra jest ale boje sie ze do września bedzie mała
Byłam dziś z Erykiem u lekarza w przychodni z tymi zmianami skórnymi, bo tyle jedzenia Mu odstawiłam, a poprawy nie ma :ico_noniewiem: . No i lekarz stwierdził, że Eryk ma AZS :ico_placzek: . Dostaliśmy skierowanie do alergologa i do dermatologa mamy jeszcze iść. Załamałam się trochę bo miałam nadzieję, że jednak to nie będzie to.
nie przejmuj sie na zapas :ico_nienie: niech jeszcze dermatolog potwierdzi, bo mojemu Kondziowi niby lekarka też wmawiała azs, a druga powiedziałą zę to bzdura :ico_puknij:

ja też byłam na polowaniu w biedronce, i kupiłam :ico_sorki: niebieskie na już i zielone na później, bo nawet pod komplet mam spodnie dresowe z tesco
niebieskie na już a zielone na 12 miesiecy :ico_oczko:

[ Dodano: 10-05-2012, 15:49 ]
mój Kondziutek raczkuje jeszcze czasem nieporadnie bo sie czasem wywali, ale siada sam już :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ot tak sobie szybko sie nauczył, raczkuje i myk na boczek, siada i cieszy, a jak leży na plecach to myk obraca sie na bok, podpiera rączkami i siada :ico_brawa_01: ale sie cieszę :ico_sorki:

już na kocyku śmiga jak szlony :ico_brawa_01: na trawe ucieka :ico_haha_01:
wczoraj zadławił nam sie biszkoptem :ico_szoking: już tak ładnie jadł i umiał, a teraz jakoś zachłanniej złapał i sie dusił :ico_szoking: niebieski był :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Przemek go odratował a ja się trzęsłam :ico_olaboga: łezki mu leciały a cały siny w momencie wiotki sie zrobił :ico_placzek:

masakra :ico_placzek:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 maja 2012, 17:17

izuś_85, sukienka śliczna a przezycie z zadławieniem straszne, ja niby wiem co się powinno robić ale czy bym wiedziała w danej chwili?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 maja 2012, 20:53

Moja dziś dławiła się paluszkiem ale poklepałam,wyciągałam palcem swoim i gitara.A jeśli to nie pomaga to do góry kołami wywracam.

Moja dziś od około 11 jest nie do życia.Ja mam dosyć drze się cały czas, maruda okropna.Na zakupach to samo. W aucie również. Jak wracaliśmy to darła się bardzo przez jakieś 15 min aż zasnęła .
Zakupy zrobione ,kaszek mam zapas na długii czas.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

10 maja 2012, 21:18

hej:))
dawno nie pisałam, ale Oliwia ostatnio jest tak marudna że nie mam już sił na nic.
Podejrzewam że to kolejne zęby idą bo do buzi tak palce pcha i pieluche i wszystko gryzie do tego gorączki dzisiaj dostała. Ogólnie to ledwo żyję.

izuś masakra z tym dławieniem :ico_olaboga:

:ico_tort: dla dzieciaczków za kolejne miesiące :ico_brawa_01:

Oliwka jeszcze nie raczkuje, dalej pełza ale tak jej to szybko i sprawnie zaczęło iść że łooo :-D Się napatrzeć nie mogę jak to robi :ico_brawa_01:
Do tego od jakiegoś czasu uczyłam ją jak ktoś od nas wychodził robić "papa" i dzisiaj jak od mamy wychodziliśmy to moja mama mówi do niej "papa:" a Oliwka jej macha ręką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Listonoszowi też dzisiaj pomachała :ico_brawa_01: Jakie to słodkie to masakra :ico_brawa_01: Jak jej tak sprawjnie idzie nauka to teraz nauczę czegoś innego :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

10 maja 2012, 21:24

lekarz stwierdził, że Eryk ma AZS
No to nie za fajnie.A na kiedy masz wizyty do tych lekarzy ? Może jednak okaże się co innego .Oby .Ale by nic gorszego.
Dziś dzwoniłam i alergolog najbliższy termin na lipiec, wszędzie indziej na jesień :ico_olaboga: . Do dermatologa w przyszłym tygodniu idziemy.

:ico_brawa_01: dla Lili za 7 miesiąc !

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 maja 2012, 21:25

Hej wieczorową porą :-)

izuś_85, ale piękna kiecka! I nie różowa :ico_oczko:
ja też byłam na polowaniu w biedronce
ja byłam przed 15 i licho :ico_noniewiem: No, ale u nas i tak mało zawsze jest, to i wykupione było. Babka mi powiedział,że było po 1 rozmiarze z każdego wzoru. Patrzyłam na inne 86 i sama nie wiem, bo byłoby na "zaraz". Kupiłam mu tydzień temu rampersa w tesco (za pół ceny :-D ) i 86 w sam raz.
Ale piękne te zielone są.
wczoraj zadławił nam sie biszkoptem
wspólczuję :ico_noniewiem: Ja to się dygam strasznie teraz, nie wiem, ale tak się boję tego zakrztuszenia, bo sama jestem w dzień. Raz sie nam zakrztusił i też paluchy wsadzam i na dół przewracam.
Zakupy zrobione ,kaszek mam zapas na długii czas.
hehe, a mnie się nie udało dotrzeć. Maciek to chyba wie,że ja sobie coś planuję i wtedy urządza mego długie spańsko :ico_haha_01: i spał sobie 3 godziny :ico_szoking: , potem obiad i wyszliśmy o 14,20, a na 15 po Zuzię.
Widziałam,że soczki Bobovity mają być 4 w cenie 3, miał by Maciek na urozmaicenie :-)
A ta Minutka ok, pięknie pachnie, smak też dobry, ale dosłodziłam Maćkowi i pił sobie cały dzionek z tej 1 torebki :-) Będę mu stopniowo zmniejszać cukier, zobaczymy jaki ma próg słodkości :-D

[ Dodano: 10-05-2012, 21:27 ]
Sto lat Lilcia :-)
Bo bym zapomniała :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

10 maja 2012, 21:27

wczoraj zadławił nam sie biszkoptem :ico_szoking: już tak ładnie jadł i umiał, a teraz jakoś zachłanniej złapał i sie dusił :ico_szoking: niebieski był :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Przemek go odratował a ja się trzęsłam :ico_olaboga: łezki mu leciały a cały siny w momencie wiotki sie zrobił :ico_placzek:
Straszne to jest. Mi ostatnio Eryk chrupkiem się dławił, ale na szczęście obróciłam lekko głową w dół i popukałam plecki i OK już było.

Posłucham Was i poczekam na opinie specjalisty co mały w końcu ma.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 maja 2012, 21:49

Dziewczyny wybieracie się do kina na film ,,Nad życie ,, ??

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 maja 2012, 21:53

Dziewczyny wybieracie się do kina na film ,,Nad życie ,, ??
ja bym poszła :ico_noniewiem: Ale 21 maja idziemy na koncert Dżemu, a Młodych nie ma z kim zostawić.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 maja 2012, 05:55

znalazłaś coś?
Piotrusiowi kupiłam koszulę z krawatem, sobie spódnicę i bluzkę, mężowi koszulę (żeby pasował do nas :ico_oczko: ), a Wice upatrzyłam 2 sukienki, w aukcji, więc muszę poczekać. Jedna się kończy dziś, a druga jutro.

jula, faktycznie lepiej to skonsultować :ico_sorki:

szkieletorek :ico_brawa_01: dla Lilci za wagę i skończony 7 m-c. Pytałaś o pieluszki, zostałam jednak przy jednorazówkach... mąż mi wybił z głowy.

elibell, :ico_brawa_01: za ząbka

Bodziaki upolowane, ale kupiłam jedynie te zielone 86, 80 jakieś krótkie były.

izuś, dobrze, że daliście sobie radę z tym zakrztuszeniem :ico_sorki: mój Piotruś nie chce biszkoptów, za chrupkami też nie przepada, za to banany mógłby jeść ciągle. Też się boję, bo czasem to taki kawał ugryzie, że w napięciu go obserwuję, póki co nic się nie działo :ico_sorki: widziałam te sukienki, śliczne są, ale na ramiączkach, a ja chciałam z rękawkiem

marcz89, mądra dziewczynka :ico_brawa_01:

Kocura Bura, to się Maciek spisał na zakupach.

My chorzy, Wiki i ja mamy chyba zapalenie spojówek (u mnie jedno oko, musiałam gdzieś nie dopilnować i przeniosłam to dziadostwo od Wiki), katar, Mała kaszle, a mnie gardło boli. Piotruś ma jedynie katarek

[ Dodano: 11-05-2012, 06:00 ]
Obrazek
taką koszulę kupiłam Piotruniowi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość