Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 paź 2008, 10:10

cześć dziewczynki w końcu nasze forum znowu działa . U nas dziś noc koszmarna po wczorajszej wizycie u okulist małay starsznie źle spała budziła się co godzine z płaczem przez zamknięte oczki tak jak by jeszcze spała musiałam zapalic małą lappke bo nie przestawał na dodatek od wczoraj ma lekki stan podgorączkowy tak 37,5-37,2 i już dziś jestem pewna ze tao na zęby bo do tego ślina mu normalnie cieknie z buzi :ico_olaboga: .Teraz śpi maleńki zmęczony po tej nocy.
Iwonka super foteczki . Spotkanie rodzinne jak widać udane. :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale tak się zastanawiam bo wczoraj jeszcze forum nie działałąo a wy wczoraj pisałyście jak to???/ :ico_puknij:
My z Jolą iCleo i innymi dziewczynami na naszej klasie klikałayśmy?!
Nic już nie rozumiem chyba że forum włączyli wieczorkim i ja już nie zaglondałam , No cuż. A dziewczyny kleje link do wózka który zamówiłam sobie nową solidną spacerówke.
http://www.bobowozki.com.pl/product_inf ... ts_id=834&<osCsid>
czekam na opinie wiem ze pewnie wiele z was kupiły by małą zgrabną parasoleczke ale ja mam już dość małej parasoleczki którea cała się rozklekotała :ico_zly:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

15 paź 2008, 10:32

Witam po dłuższej przerwie :-D

Asikk wózeczek fajny, wygląda na masywny, więc pewnie długo Wam posłuzy. Parasolki są fajne jak się często jeździ samochodem i trzeba wózek przewozić. Dlatego ja m.in. kupiłam sobie parasolkę ale jako drugi wózeczek, na spacery wole jeździc normalna spacerówką . Mam wrazenie że w nim Nadii jest wygodniej.
Sprawa wypłynięcia Waszych pieniędzy z konta normalnie mnie przeraziła. Tym bardziej że my tez mamy konto w tym banku :ico_szoking: Takie rzeczy nie powinny sie zdarzać. Aletak jak mówicie zapewne to ktoś "znajomy" się do tego przyłozył :ico_zly:

Jolka strasznie mi przykro z powodu całej sprawy z Twoim "mężem". Dziewczyny wszystko właściwie juz napisały. Ja dodam tylko że ten etap życia
(rozwód i póxniejsze sprawy w sądzie z moim eks ) mam juz za sobą . Z perspektywy czasu uważam że życie z tamtym człowiekiem było wielka pomyłką i nic lepszego od rozwodu nie mogło mnie spotkać. W końcu spotkałam człowieka (mojego Piotrka :ico_haha_01: )z którym wszystko jest tak jak powinno byc. A co wazne zaakceptował i pokochał Pawła jak własne dziecko. Więc główka do góry. Są jeszcze na świecie normalni faceci :-) Uda Ci się, a wtedy Twój obecny mąż będzie walił glową w mur, patrząc na Wasze szczęście.

I brawa dla wszystkich maluszków za postępy i przespane nocki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I za pozowanie do fotek też :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pinko mam wrażenie że bardzo często wyjeżdżacie :ico_haha_02: Ulek lubi podróżować? Bo Nadia podobie jak Majka sabi na dłuższą mete nie znosi siedzenia w foteliku. Po miescie i owszem, ale jak jechalismy, np nad morze to ....katorga.

Gosiu fajnie że znalazlaś chwilkę dla nas. Szybciutko sie kuruj i wracaj na tt. I ucałuj Lolka od Nadii :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-15, 10:35 ]
Mary to Ania będzie chodzila do żlobka? Kurcze byłoby mi ciężko zostawiać moją Niusie z obcymi osobami, ale jak nie ma wyjścia to co robic. Trzymam kciuki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-10-15, 10:35 ]
http://www.allegro.pl/item450417482_bb_ ... kl_tv.html
zobaczcie czego to nie wymyślą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 paź 2008, 10:44

Czesc dziewczyny dziekuje za mile slowka na temat zdjec

u nas dzisiaj nocka mozna powiedziec super choc wczoraj majka poszla dopiero spac przed 24 bo spala dwa razy w ciagu dnia tylko ze rano obudzila sie z goraczka ponad 39 dalam jej panadol i spadla do 38 ale jak sie jej podniesie to jade do lekarza teraz majeczka spi

a ja mam chwilke zeby mieszkanko ogarnac bo wyglada jak po pobojowisku a tylko trojka dzieci sie bawila

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 paź 2008, 11:18

No ja tez wczoraj nie moglam sie dostac i pisalam z dziewczynami na NK....

Kurcze niech te Wasze dzieciaczki nie choruja!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Assik, wozek fajny, ale my mamy wlasnie parasolke, bo czesto podrozujemy i dla nas taki wozek jest za duzy i za ciezki, ale zalezy co komu potrzebne :ico_oczko:

Iwona, no juz moge sobie wyobrazic jak wyglada dom po zabawie 3 dzieciaczkow :ico_oczko: :ico_olaboga:

Kasiu, no to widze, ze Ty tez mialas niezle przezycia... :ico_olaboga:

Mary, fajnie ze masz zlobek, u nas jest tylko jeden na caly Krakow i to na drugim koncu miasta, a w panstwoych w naszej okolicy nie mamy zadnych szans nawet na przyszly rok, a na poczatku roku musimy isc zarezerwowac miejsce w prywatnym przedszkolu - paranoja normalnie!!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 paź 2008, 11:26

No i ja się witam bo teraz dopiero zajrzałam na naszą stronkę.. i już nie " TT" tylko "naObcasach" :-D.

Asikk pisze:Ale tak się zastanawiam bo wczoraj jeszcze forum nie działałąo a wy wczoraj pisałyście jak to???/ :ico_puknij:
My z Jolą iCleo i innymi dziewczynami na naszej klasie klikałayśmy?!
Nic już nie rozumiem chyba że forum włączyli wieczorkim i ja już nie zaglondałam

Ja też wczoraj nie zaglądałąm tu bo bo myślałąm, że gdzieś tak jutro włączą (72h to 3 dni) :ico_noniewiem: ale widać wcześniej zakończyli poprawki i niektóre sprytne dziewczyny zajrzały już wczoraj na TT sprawdzić czy działa.

Renia0601 pisze:do perfekcji opanował wstawanie po szczebelkach na nogi, wczoraj Marcin mówi że chciał go do spania położyć a ten zaraz wstaje :ico_haha_01:

Renia, Twój Arturek jeden z tych dzieciaczków który opanowuje wszystko z wyprzedzeniem innych a dopiero teraz sam staje w łóżeczku? Norbert już jakieś 2 miesiące temu zaczął sam stawać w łóżeczku i obniżyłam mu już wtedy na sam dół.

A dziewczyny kleje link do wózka który zamówiłam sobie nową solidną spacerówke.

Koleżanka zamówiła sobie ten wózek i sprowadzała go do Londynu z Polski (nie samą spacerówkę, a cały wózek dla niemowlaka). Wiem, że jest to dobra firma i robi naprawdę solidne wózki. Aczkolwiek zapłaciła tyle kasy za ten wózek i stoi teraz i się kurzy.. za duży, za ciężki. Kupiła zwykła spacerówkę i w niej wozi Piotrka (dla mnie właśnie taki zakup to całkowity bezsens :ico_puknij: ).
Nie krytykuję Twojego zakupu, ale polecam jeśli będzie Ci wygodnie z takim wózkiem. Ja także wolę wozić Norberta w porządnym wózku niż w takiej lichej spacerówce. Oczywiście wygodne są parasolki w podróż, ale my nie podróżujemy samochodem więc nie mamy problemu z naszym.

No a Norbert.. widzę, że zdecydowanie lepiej sypiał w Polsce :-( . Potrafił przespać spokojnie całą noc i budził się dopiero 8, po ósmej. A tu budzi mi się niekiedy w nocy z płaczem. Zdarza się, że koło 5 daję mu mleczko i wstaje już o 7. Ja wczoraj poszłam spać koło 1 i chyba łatwiej mi było się obudzić i wstać dzisiaj o 7 niżeli kiedy kładę się przed 23 :ico_noniewiem:

Norbert dosypia swoją drzemkę. Śpi już jakąś godzinkę i przed chwilą się przebudził bo smoczka szukał, ale przysnął jeszcze. pewnie i tak zaraz się obudzi. Rafał też śpi po nocce, ale tak do 12 i wstanie. W tym tygodniu nie idzie na overtime'a więc do niedzieli jest z nami :ico_brawa_01:

No.. mopsik już się obudził i ciągnie mnie za rękaw. Uciekam teraz. Będę doglądać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 paź 2008, 11:40

majka tez przed chwilka sie obudzila goraczka spadla do 37,8 moze to rzeczywiscie na zeby a mariola z dzieciakami na plazy sie bawi

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 paź 2008, 12:15

kaska28 pisze:Asikk wózeczek fajny, wygląda na masywny, więc pewnie długo Wam posłuzy. Parasolki są fajne jak się często jeździ samochodem i trzeba wózek przewozić. Dlatego ja m.in. kupiłam sobie parasolkę ale jako drugi wózeczek, na spacery wole jeździc normalna spacerówką . Mam wrazenie że w nim Nadii jest wygodniej.


Tak jest masywny ale taki właśnie chcę waży 12kg ale to nic :ico_noniewiem:
Co do parasolki o ile nie uda mi się jesj sprzedac to moze ją zostawie tak jak mówisz na jakieś tam przewozy czy coś.
kaska28 pisze:zobaczcie czego to nie wymyślą

o ja nie moge faktycznie ?!!

mz74 pisze:Assik, wozek fajny, ale my mamy wlasnie parasolke, bo czesto podrozujemy i dla nas taki wozek jest za duzy i za ciezki, ale zalezy co komu potrzebne


Ja w domu to też narazie za duzo miejsca nie mam ale ja jak sie na coś upre to koniec . Naj wyżej ja go bede dzwigać na 2 pietro. A w nowym mieszkaniu to do piwnicy bede chować i już. Dziękuje za opinie myslałam ze nie bedzie się wam podobać właśnie z tego powodu ze wyglonda jak czołg, :-)

CleoShe pisze:Nie krytykuję Twojego zakupu, ale polecam jeśli będzie Ci wygodnie z takim wózkiem. Ja także wolę wozić Norberta w porządnym wózku niż w takiej lichej spacerówce. Oczywiście wygodne są parasolki w podróż, ale my nie podróżujemy samochodem więc nie mamy problemu z naszym.


Dzięki choć krytyki sie nie boje a my tak w zasadzie to też nie za wiele podróżujemy bo ja wiecznie sama z Kamilkiem w domku, jak gdzieś jedziemy to i tak nie ma to znaczenia bo mamy duży bagażnik w Volvo kombi, więc i ten sie tam zmieści, z resztą moja szwagierka miała taki ale tak jak twoja koleżanka głęboko -spacerowy i spokojnie się mieścił w bagażniku i jeszcze było miejsce.

iwona83 pisze:majka tez przed chwilka sie obudzila goraczka spadla do 37,8 moze to rzeczywiscie na zeby a mariola z dzieciakami na plazy sie bawi


No to już lepiejmiejmy nadzieje że to faktycznie będą tylko ząbki, mój nadal ma gorączke podałam mu ibum i poszedł znowu spać zobaczymy jak się obudzi. A jakie ząbki wychodzą Majeczce bo mojemu 3 u góry na pewno na dole nie jestem pewna a wiadomo są to już duże ząbki (kiełki) i one ponoć starsznie bolą. I dużo dzieci reaguje gorączką, tylko ze mojej kumpeli córeczce która ma 2 lata i 4miesiące dopiero teraz nie dawno one wyszły a mojemu juz teraz :ico_szoking: no masakra :ico_olaboga: no ale skorao pierwsze wyszły mu jak miała 3 miesiące to widać wszystkie następne bedą też szybciej wychodzić.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

15 paź 2008, 12:31


Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 paź 2008, 12:32

Ja się witam z praktyk serdecznie.

Cleo Co do stawania w łóżeczku to może i faktycznie Artur robi szybciej tylko nie po kolei. Chodzi już fajnie ale nie raczkuje siadać też się dopiero co nauczył sam i właśnie wstawać w tym tygodniu.

A ten miś to faktycznie fikuśny no normalnie kup dla takiego szkraba czteroletniego iPoda :ico_puknij:

Asikk pisze: u góry na pewno na dole nie jestem pewna a wiadomo są to już duże ząbki (kiełki) i one ponoć starsznie bolą

no to faktycznie musi boleć, choć szczerze mówiąc to ja myślałam że kiełków nie ma mlecznych :ico_noniewiem:

Będzie tyle bo nie chcę tu szefa nadwyrężać cierpliwości :ico_oczko:

Acha ja też właśnie miałam napisać że nie 'tt' tylko 'no' :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-15, 12:34 ]
kaska28 pisze:Zobaczcie jeszcze to

hehe waga i rozmiar taka jak Arturka jak się urodził :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

15 paź 2008, 12:36

czesc moje drogie
Dziekuje za slowa otuchy,tak wiec w piatek wracam do mamy do Sosnowca
Kasia moj M nie chce rozwodu i nie myslalam jeszcze o tym szczerze mowiac,a szarpac tez sie nie ma sensu.A co do zabawki to nie wydalabym tyle pieniedzy powaga!

tak to u nas bez zmian Mirek robi czesto pobudki w nocy i chodze niewyspana,ale daje rade.Teraz jestem na etapie ogarniania wszystkiego,prania i myslenia co zabrac za pierwszym zamachem-zeby sie zabrac bo duzego auta nie mam.

dobra lece robic zupke dla mirka papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość