Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 wrz 2007, 01:53

jak wytrzezwialam, to ocenzurowalam tego posta :-D :-D
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2007, 20:56 przez Jasnie Pani :), łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 wrz 2007, 02:34

jasnie pani tobie to dobrze
a chusta super!!!

sandrusia no to szalony dzionek i jak pieknie(czyt dziko )rozpoczety hihi

martus dawaj antybityk . mam nadzieje ze szybko zadziala
twoja tesciowia mnie rozbraja.. a ta kupa (czyt sraniem ) to myslalam ze padne ze smiechu. musze to jutro adanowi opowidziec bo juz spi hihihihihihihi

lucy
dobrze zrobilas z ta pseudo kolezanka hihi nie daj sie hihi

kasia no to zazdroszcze kolejne weselicho hihi udanej zabawy hihi

kasik tak mis smutno ze vikusia choruje!!! pisz do nas czesciej co tam u malutkiej i trzymajcie sie kochane

a my dzis nad morzemy bylismy
adas sie ze mnie smial od rana. bo tutaj niebo pelne chmur i pogoda nieciekawa ale w bournemouth mialo byc pelne slonce.. i tak sobie jaja ze mnie robil od rana. typu magda otworz balon bo strasznie grzeje itd hihi a bylo chlodno hiih
ale skoro tam obiecuja slonce to chyba nie klamia co? i ja twrado mowie ze jedziemy
polowa drogi byla w chmurach ui adas kontynuuowal swoje teksty hihi i ubaw mial ze mnie.. az tu nafgle slomce wyszlo i mina mu zrzedla hiih
a ja cala droge spalam w jedna i druga strone razem z leosiem i reszta czyli siostra i jje facetem hihi no i odespalam ostatnie dni hurra hihi
na plazy bylo super. fela zaparkowalismy wczesniej. blizej tych klifow. parking niby pelen a na plazy prawie nikogo super !!!!!!!!!!!!!!!!!
posiedzielismy do 17-tej i w ogole nie wialo tak jak ostatnio.. tzn ovzywiscie ze wiatr byl ale nie taki chlodny. bo z fela wlasnie ok 17-tej szybko sie zwijalismy ... bo tak zmarzlismy hihi a dzis nic hih
leos byl super hihi w swoim pol namiociku spal. tym razem adas nie zapomnial tych rurek hhi ale zlamal jedna . bo wepchal nie tam gdzie trzeba hihi kolek z niego hihi
zalaczam kilka fotek
a z nad morza beda jutro bo duuzo tego a ja juz zmykam hihi
aha dzis piekny dzien
adas poszedl spac happy na maxa
polska zremispwa;a z portuga;oa 2:2
wpadli kumple cozywiscie i bylo wesolo
grilla adasiwi sie nie chcialo rozpalac wiec odpalil piekarnik i luz
mielismy isc na grilla do znajomych ale kurcze przez ten mecz nici z tego
hihi dla adasia to swieto!!!!!!!!!!!!!!!!!
i dla lesoia pierwszy mecz reprezentacji
pierwsza polowa ogladnal z nami a druga marudzil w lozeczku hihi
oki serio koncze
buziaki
papa
fela keidy do nas wpadniecie??

[ Dodano: 2007-09-09, 02:38 ]
pierwsze wyjscie leosia do fotografa- zdjecia do paszportu hihi
Obrazek
Obrazek


Obrazek

ulubiona pozycja leosia- NA MALYSZA hihi

Obrazek
Obrazek

leos na oxford street
Obrazek

ide i karmie hihi
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-09, 02:44 ]
Obrazek

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

09 wrz 2007, 11:03

witam witam
chlopaki skacowane ale ja ich ganiam ...bo na kaca najlepsza praca :-D
madzia u nas pozycja na malysza :ico_brawa_01: to super baby,konrad raczki bierze do przodu i tak lata i krzyczymy super baby :ico_oczko:
fotki super,karmilas i wozek pchalas :ico_oczko: niezla jestes :ico_brawa_01: :ico_oczko:
super ze wypad nad morze wam wypalil i ze wyszlo na twoje z pogoda :-D
a no wpadniemy do was na kawke,jakos niedlugo tylko ze teraz macie gosci i nie chcemy wam glowy zawracac.no i nasze zaproszenie do nas tez nadal aktualne,zapraszam.
leos jaki sliczniutki..
jasnie pani jak tam kacyk???

sandrusia czekam na fotosy.
kasia jak po weselichu???

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 wrz 2007, 12:57

dziewczyny my wczoraj bylismy na miescie.spotkalam sie z kolezanka,ktora ma miesiecznego synka Alfiego...jejku jaki slodki.pozniej Wam wkleje fotki ...zarlok na maxa...ona mu nosi 2 butelki na spacer,a to malenstwo na raz 160 zjadlo i dalej bylo glodne :ico_haha_01: dostala mleko dla extra glodnych dzieci,a on i tak duzo je :ico_szoking: on tak potrafi co godzine,ona nie daje rady z cycami i karmi go na zmiane ,ale pokarm juz jej zanika,bo on butle woli ....a moj Oliver to przy tym dziecku taki duzy...jejku kiedy on tak urosl...wiem,ze jest starszy,ale ja nie wiedzialam,ze on az tak duzy sie zrobil :ico_szoking:
jutro idziemy na szczepienie.dzis do fryzjerki jedziemy,bo obiecalam malego pokazac ,a Tomek klaki sciac hi hi
Marta Twoja tesciowka ,niezle ma teksty hi hi a ja tez bym dala antybiotyk,zal mi Frania :ico_chory:
ja zaraz pod prysznic i na miasto ,zdjecia odebrac
a wiecie co ta kumpela to jednak jest chora :ico_puknij: wbristolu jest konkurs w gazecie na dziecko roku i ona dala swojego i powiedziala,ze jej facet mowi,ze to i tak ukartowane,bo w tamtym roku wygralo brzydkie dziecko...ja jej napisalam,ze tak nie uwazam ,ze jest tyle ladnych dzieci .ze trudno wybrac to naj....a ona swoje,bo jej maly nie wygral,a ona mowi,ze on jest najpiekniejszy...i ciagle chodzi i mowi,ze wszystkie dzieci brzydkie,tylko jej Nathan piekny,dla mnie to chore i juz nie chce sie z nia zadawac :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 wrz 2007, 20:12

Witam :ico_haha_02:
Widze ze tu straszne pustki :ico_noniewiem: u nas ta se Nati pokasluje Ala zadowolona z zycia tylko ze mna cos nie tak nic mnie nie cieszy i taka przytepiona jestem :ico_noniewiem: wczoraj yli u nas znajomi ale kiedy zaczeli drinkowac i poszezac grono to ja sie zmylam i wkurwialam na gorze bo zasnac przez nich nie moglam, a dzis sie za to na slunym wyzylam :ico_oczko:
kasia jak tam po weselichu? wklejaj fotki
marta buziole dla Frania niech chlopak zdrowieje a teksty tesciowej powalaja :-D :-D
lucy23, ta znajoma faktycznie dziwna "tylko jej dziecko najladniejsze"-glupota
madziorka hihi, dla ciebie wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ty to masz zdrowie i zazdrosc az mnie ieze jak czytam jak dzien po dniu szalejecie z Leosiem

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 wrz 2007, 21:07

ale pustki :ico_szoking: Emilka co sie dzieje?czemu nic Cie nie cieszy ? mam nadzieje,ze to tylko gorszy dzien :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: my bylismy dzis u fryzjerki,ja uwielbiam ta rodzinke he he sa bardzo fajni i maja fajna corcie ...teraz namawia mame na braciszka,bo jej sie oliver spodobal hi hi mimo,ze ja za wlosy wytargal he he

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 wrz 2007, 21:51

Emilka :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: co sie stało kochana??????
Lucy Ty jestes niemozliwa :ico_brawa_01: a ta Twoja kolezanka :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
ale pustki :ico_olaboga:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 wrz 2007, 22:34

ale tu pustki :ico_olaboga:
emilka nic sie nie martw ja tez mam czasem takie chwile ze zyc mi sie nie chce :ico_olaboga: ale to mija :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-09, 22:49 ]
madziorkafoty super Leos z dnia na dzien sliczniejszy :ico_szoking:
a ja dzis na malych zakupkach bylam w belfascie ale tak na szybciocha bo maly marudny jakis nie dal mamie poszalec zbytnio :ico_placzek: ale kupilam super dziny hi hi i zajefajne butki szpileczki :ico_brawa_01: wiecie gdzie w tk-maxie :ico_szoking: ale w belfascie bylo naprawde wiele fajowych rzeczy tylko nie mialam cierpliwosci tam grzebac bo maly taki maruda chyba znow zabki ida :ico_olaboga:
jutro znow poniedzialek ale ten czas leci co masakra :ico_szoking: moze wkleje foty obiecane zaraz :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-09-09, 23:11 ]
wklejam foty :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 wrz 2007, 23:37

czesc laseczki

lucy ja tez mam jutro szzcepienie leosia ale pierwsze dopiero
juz sie martwie cbo slyszalam ze dzieci sa bardzo niespokojne po tym.. :ico_placzek: :ico_placzek: i sam bol i cale zajscie juz mnie nakreca negatywnie i boje sie o babelka :ico_placzek: :ico_placzek:

sandrusia fajne foteczki. a gdzie byliscie??\
ja obiecalam fotki z nad morza. sa juz na fotosiku ale nie mam dzis czasu ich tutaj zalaczyc sorki
jutro nadrobie

dzis przyjechal do nas adasia tato, bylismy z leosiem oczywiscie na lontisku. potem odleciala m oja siostra :ico_placzek:
i tak busy dzionek
do kosciola tez dzis zdarzylismy bo ostatnio sie zaniedbalismy hihi
i do parku na spotkanie ze znajomymi i ich dzieciakami hiih
fajnie bylo
ale leos dzis caly dzien marudzil i spac nie chcial
jedynie w aucie w drodze na lotnisko i z powrotem zasnal hihi
ach marudka nasza
az sie boje co jutro bedzie
musze konczyc bo tesc i przyszly hihi szwagier spia w salonie hihi

fela no to zapraszamy .. wpadajcie
musimy sie ugadac na jakas niedziele
dam znaka
hihi

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

09 wrz 2007, 23:43

sandrusia ,fotki super :ico_brawa_01: ale ty to chudzinka i taka mlodziutka jestes,twoj to pewnie cie jednym paluszkiem podnosi :ico_haha_01: slicznie wygladasz.

emilka witaj w klubie bo mnie tez cos na wieczor wzielo i mam dola :ico_placzek: wogole jakos tak czuje sie brzydko,chudo,zaniedbanie itp i jakos jestem taka rozzalona na niektore osoby,tak wiec siedze i porykuje troche.

za poltora tyg przyjezdza siostra pawla z rodzinka i ja jej tak nieznosze i jej hamskiego zachowania ze szok,dla mnie to jest prostaczka ktora niepotrafi zachowac sie w czyims domu i wogole.....a nie bede sie rozpisywac bo mi cisnienie odrazu rosnie.

pustki dzisiaj przeogromniaste :ico_olaboga:

madzia gdzie szalalas w ten weekend :ico_haha_01: moze w nastepny sie umowimy i spotkamy na kawce,co ty na to?chyba ze macie jakies plany....to kiedy indziej :ico_oczko:

ok spadam spac ,moze jutro bedzie lepiej....... :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość