Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2011, 13:45

Cześć!

kwiatunio ale fajnie,że już do nas wróciłaś :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: Dziewczyny, gratki za kolejne tygodnie :ico_brawa_01:
Już niedługo i wszystkie będziecie tulić Maleństwa!

karina22, ale Ci numer wywinął :ico_zly:
Może jednak przemyśli sprawę i sam się zrehabilituje :ico_puknij:

szkieletorek, a jakie robiliście te moskitiery?
Bo ja bym chciała coś takiego jak dodatkowe drzwi na balkon, tylko otwierane w stronę pola. Mamy krótkie firanki i strasznie różne dziadostwo się pcha do mieszkania. Chcieliśmy zrobić takie coś na wiosnę, ale jak piszesz,że teraz taniej to może wato by było teraz.

U nas była położna dzisiaj. Pozachwycała się Maćkiem i poszła :ico_haha_01:

A co do dietki. Nie wiedziałam,że ogórek to nie bardzo :ico_noniewiem: Zjadłam raz trochę mizerii :ico_wstydzioch: Młodego czasem coś męczy, więc pewno przesadzam :ico_wstydzioch:
Ale pomidorka na chlebku wsuwam :-D
I generalnie jakoś dietki specjalnie nie mam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 wrz 2011, 14:02

Hej laseczki

nie bylo mnie przez dwa dni, a Wy tyle naskrobalyscie :ico_olaboga: :ico_olaboga: noi dalej w dwupaku dziolchy, myslalam, ze SANDRUSIA to juz tuli dzidzie, a tu dalej nic.

NIe bylo mnie, bo moj maluch mial wczoraj urodzinki, w niedziele przygotowywalam wszystko, tort, slataka i takie takm przekaski male, jeszcze w poniedzialek konczylam i nie mialam kiedy zajrzec.
Wczoraj juz nie mialam sily, bylam tak zmeczona, ze chodzic z bolu nie moglam.
Brzuch mi sie opuscil, jest nisko :ico_szoking: az sie troche zleklam, coraz blizej porod, a ja wciaz mam wrazenie, ze jestem jeszcze nie gotowa :ico_szoking: :ico_olaboga: moje znajome wczoraj stwierdzily, ze brzuch bardzo sie obnizyl od ostatniego razu jak mnie widzialy :ico_noniewiem:

Po urodzinkach dobrze, maly zadowolony z prezentow, a ja mialam tyle sprztania, ze glowa mala.

Kwiatunio, fajnie, ze z cisnieniem sie unormowalo i wszystko jest ok

marcz kochana witaj, sliczna corcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiecej nie pamietam, jestem padnieta, nie mam na nic sily,a trzeba jeszcze tyle zrobic :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2011, 14:04

szkieletorek, chcielismy,nawet slub był zaplanowany:),ale wyszło jak wyszło
No nie wierze po prostu.Jakoś wydawało mi się że takie rzeczy to tylko na filmach są.
zależy jeszcze jakiego sie ma faceta bo jak normalny i w głowie ma poukładane to dla zasady świnią bym nie nazwała
ja równiez bo mam fajnego męza
Ja tak samo. Kocham go bardzo , on mnie też.Są dni superowe ale są tez gorsze. Czasem mnie kur...a tak że bym go zabiła i mam ochotę go wywalić ale potem jakoś się dogadujemy i nie nazwałabym wszystkich tak samo.
Uważam że nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka.Tak samo są kobiety złe które piją biją zaniedbują dzieci.
szkieletorek, a jakie robiliście te moskitiery?
Bo ja bym chciała coś takiego jak dodatkowe drzwi na balkon
My zakładaliśmy na okna.A na drzwi wejściowe mama pytała bo chce sobie takie coś jak piszesz zrobić by było otwierane i gość powiedział coś ponad 200 zł więc nie mało ale wygoda jest . U nas mamy firanki do ziemi a dziadostwo i tak włazi więc sama firanka nie pomoże.
No i jak my zamawialiśmy w sezonie to czekaliśmy jakieś 2 tyg na nie a teraz już nie ma zamówień i w piątek gość popołudniu wymierzył a dziś o 10 już założył.

Ja właśnie wyprasowałam firankę giganta i powiesiłam.Miałam się położyć jak P pójdzie do pracy ale jakoś tak siły mi wróciły.Ogarnę sobie górę o 15 zjem z rodzicami i siostra obiad i po obiadku z pełnym brzuszkiem na pewno zasnę jak niedźwiadek.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 14:05

Nie wiedziałam,że ogórek to nie bardzo
mnie położna uświadomiła właśnie :ico_oczko:
ja za to selera nie podejrzewałam o takie działanie :/

kurcze wchodze od rana na net bo z nudów usycham, posprzątałam Majka sie wyspała teraz sie bawi nowymi ksiazeczkami :ico_haha_01: ona chyba nie potrzebuje mojego towarzystwa :ico_haha_01:
zrobiłam już jej rosołek taki jarzynki, udko i kasza manna, bo bigosu jej nie dam po tych porannych dolegliwosciach, na szczęście na razie od rana kup wiecej nie było :ico_sorki:

jutro ide do skarbówki :ico_noniewiem: mam nadzieje ze padać nie bedzie bardzo :/

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2011, 14:06

U nas była położna dzisiaj.
A ciekawe jak to będzie wyglądać jak ja będę rodzic w Tarnowie to do mnie raczej taki kawałek nie będzie jechać , tylko będę sama musiała się stawić.


Hallo Sandrusia gdzie jesteś ??? Może jednak pojechała ??

[ Dodano: 20-09-2011, 14:08 ]
Brzuch mi sie opuscil, jest nisko
Mnie tez mama ostatnio mówiła to, i P jak kiedyś chodziłam w bieliźnie stwierdził że faktycznie niziutko jest.Ja tez czuje bo jak siadam to jak facet okrakiem heheh

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 wrz 2011, 14:08

izus, pytalas sie kiedy zakladamy watek dzieciaczkowy, my jeszcze sie nie rozpakowalysmy,a wrzesniowki jak chca to niech zakladaja juz, bo one juz maja dzieciaczki, co prawda nie wszystkie, ale wiekszosc wiec mym mozemy pozniej do nich dolaczyc

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

20 wrz 2011, 14:08

A ja własnie pogadałam sobie z polozną bo dzwonila do mnie jak sie czuję, ogólnie poplotkowałyśmy troszkę i przełozyłam sobie KTG na czwarek miedzy 7-19 bo w piatek jedziemy do znajomych na grilla. własnie nas zaprosili więc od razu przełozylam wizyte w szpitalu :-)

krecę sie po tym domu jak nie wiem i sama nie wiem co ze soba robić. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

20 wrz 2011, 14:10

Domyślam się, że to może rozwarcie się jakieś robi, bo już 2 tygodnie temu było na 1 palec.
też miałam rozwarcie na 1 palec w 35 tygodniu :ico_haha_01: a urodziłam Majkę w 41 :ico_puknij:
:ico_olaboga: ja nie chce tak długo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 wrz 2011, 14:10

Ja tez czuje bo jak siadam to jak facet okrakiem heheh
ja juz dawno tak siadam inaczej nie da rady, u mnie od samego poczatku byl nisko, ale nie az tak, a teraz to i nawet ciezko chodzic, normalnie jak kaczka chodze :-D o zalozeniu skarpetek to nie ma mowy, trzeba sie niezle nagimnastykowac, a potem brzuch buli :ico_olaboga:

[ Dodano: 20-09-2011, 14:11 ]
Dziewczyny gdzie jest odliczanie, bo u mnie nie ma :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 14:12

Po urodzinkach dobrze, maly zadowolony z prezentow, a ja mialam tyle sprztania, ze glowa mala.
wazne ze urodzinki udane i mały zadowolony :ico_brawa_01:
izus, pytalas sie kiedy zakladamy watek dzieciaczkowy, my jeszcze sie nie rozpakowalysmy,a wrzesniowki jak chca to niech zakladaja juz, bo one juz maja dzieciaczki, co prawda nie wszystkie, ale wiekszosc wiec mym mozemy pozniej do nich dolaczyc
w sumie to mogłyby już założyć wąteczek jesiennych dzieci :-D no chyba zę czekają na nas wszytskie :-D za nami i tak wielka przepasc :ico_szoking: ponad 40 dni bez dzieciaczków bedzie, nikogo z listopada już nie ma :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość