szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 maja 2012, 08:07

Dziewczyny wybieracie się do kina na film ,,Nad życie ,, ??
ja bym poszła :ico_noniewiem: Ale 21 maja idziemy na koncert Dżemu, a Młodych nie ma z kim zostawić.
Ja się wybieram z siostra a P zostanie z Lili .Choć kiepsko to widzę bo mała nie zostawała beze mnie chyba z 4 miesiące i nie wiem jak sobie z nią poradzi.
mój Piotruś nie chce biszkoptów, za chrupkami też nie przepada, za to banany mógłby jeść ciągle.
Moja chrupki nie lubi , biszkoptów nie dawałam jeszcze za to skórka z chlebka który sobie piekę i paluszki uwielbia.
taką koszulę kupiłam Piotruniowi
Piękna.A dużo dałaś ?

U nas nocki nadal rewelacja .Jedynie dziś o 5:30 obudziła się na karmienie ale zjadła pogadała i zasnęła do 7. Mała mi właśnie wędruje po podłodze w salonie.Coraz dłuższe dystanse pokonuje heheh.Muszę wykorzystać czas że jest w miarę grzeczna i się ogarnąć.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 maja 2012, 08:20

nie wiem jak sobie z nią poradzi
poradzi sobie, nie martw się
Piękna.A dużo dałaś ?
dzięki, 39 z przesyłką wyszło, także nie jest źle
Coraz dłuższe dystanse pokonuje heheh.
do przodu się porusza?

Ja już po śniadaniu. Wiki z Piotrusiem bawią się klockami, a ja mam chwilkę. Piotruś ogólnie coraz grzeczniejszy jest :ico_sorki:

Trzymajcie kciuki za dzisiejszą aukcję tej sukieneczki, bo ta bardziej mi się podoba :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 maja 2012, 09:13

Trzymajcie kciuki za dzisiejszą aukcję tej sukieneczki, bo ta bardziej mi się podoba
&&&&& oby się udało

Ja coś na chrzciny muszę wynaleść, ale nic nie kupuje tyle mam koszul dla Dorianka i sukieneczek Elizie, ze coś sie dobierze, trzeba w walizach poszperać:)):)

Ja ogólnie z ciuszkami dla szkrabów to nie mam problemu, siostra przysyła i dla małego i dla małej, czasem Elizie coś kupie jeśli nie mam w zbiorze od siostry, bo tte mam po siostrzenicy najwiecej na 4 lata w zwyż ale już są na nia dobre

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 maja 2012, 09:47

nie wiem jak sobie z nią poradzi
poradzi sobie, nie martw się
Ja się nie martwię bo marze by wyjść sama bez Lili czasem. Kocham ja bardzo ale naprawdę czasem chciałabym mieć chwilę dla samej siebie.
Coraz dłuższe dystanse pokonuje heheh.
do przodu się porusza?
Nie .Do tyłu jak raczek albo na boki turlając się.
Trzymajcie kciuki za dzisiejszą aukcję tej sukieneczki, bo ta bardziej mi się podoba :ico_oczko:
No to trzymam i jak się uda to pokaz foto.

Moja marudzi .Położyłam do łóżeczka by się zdrzemła ale nie bardzo się jej to podoba.

Jak zaśnie to idę posprzątać w kuchni i muszę coś wymyślić na obiad na 2 danie .

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 maja 2012, 11:15

Cześć :-)

inia1985, fajniutka koszulka! A za kiecki trzymam kciuki!
Hehe, ale Maciek to mega spanie 3godzinne wczoraj to urządził w domku i nigdzie nie poszliśmy :ico_haha_01:

Maciek ma jakieś pokręcone to spanie dziś :ico_olaboga:
Teraz śpi, może drzemnie dłużej tym razem.
Ja zrobiłam placka z rabarbarem - pycha taki świeżutki :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 maja 2012, 11:36

Oj kocura nie rób smaka bo mnie takich rzeczy nie wolno.
Moja jak zasnęła przed 9 tak śpi nadal.Pewno długa drzemka będzie .Ja wypiłam kawkę i się nudzę .Obiad mam gotowy tylko podgrzać więc laba.
Kurde jak ja dawno sie nie nudziłam rany

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 maja 2012, 14:05

hej dziewczyny :ico_oczko:
izuś_85, sukienka śliczna a przezycie z zadławieniem straszne, ja niby wiem co się powinno robić ale czy bym wiedziała w danej chwili?
wiedziałabys, :ico_sorki: to jest instynkt uwierz mi :ico_sorki:
ja Majke ratowałam dwa razy juz, też niebieska była, syropem sie dławiła :ico_olaboga:
a Konrada akurat Przemek miał "blizej" a mi sie aż nogi ugieły i włosy dęba staneły taki był siny i nie oddychał :ico_placzek:
Podejrzewam że to kolejne zęby idą bo do buzi tak palce pcha i pieluche i wszystko gryzie do tego gorączki dzisiaj dostała. Ogólnie to ledwo żyję.

oby szybko przeszło Oliwci :ico_sorki:
Do tego od jakiegoś czasu uczyłam ją jak ktoś od nas wychodził robić "papa" i dzisiaj jak od mamy wychodziliśmy to moja mama mówi do niej "papa:" a Oliwka jej macha ręką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Listonoszowi też dzisiaj pomachała :ico_brawa_01: Jakie to słodkie to masakra :ico_brawa_01: Jak jej tak sprawjnie idzie nauka to teraz nauczę czegoś innego :ico_haha_01: :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
izuś_85, ale piękna kiecka! I nie różowa :ico_oczko:
dlatego mi sie podoba :ico_haha_01:
Widziałam,że soczki Bobovity mają być 4 w cenie 3, miał by Maciek na urozmaicenie :-)
ja ostatnio nakupiłam cały zapas deserków i obiadków w e leclerc bo były o 50% przecenione w dwupaku :ico_oczko: obiadki 2szt duzych za 7zł (normalnie jeden 5zł)
a deserki za 4,15zł 2 szt :-D
mam całą szafkę dla Przemka jak bede w pracy :-D
jak w domu jestem to zawsze coś ugotuje młodemu a jak mnie nie ma to oni w parku dużo siedzą i wtedy słoiczki gotowe Przemek bierze :-D

[ Dodano: 11-05-2012, 14:07 ]
Dziewczyny wybieracie się do kina na film ,,Nad życie ,, ??
ide z koleżanką w środę tę albo następną :ico_sorki: w ramach "srody z orange" :-D

no i Obrazek dla Lili :ico_brawa_01:
taką koszulę kupiłam Piotruniowi
śliczna :ico_sorki:

[ Dodano: 11-05-2012, 14:10 ]
Ja zrobiłam placka z rabarbarem - pycha taki świeżutki :ico_brawa_01:
mniaaaammm Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 maja 2012, 17:01

:ico_tort: za 8 miesięcy Doriana:) Kolejne zębole idą, już 2 są, 3 widać a dziąsła napuichnięte jakby wiecej ich szło i biedny płacze co chwilkę,

a ja chora, mam gardło napuchnięte i obolałe, z dnia na dzień mi gorzej a nie lepiej, jak mi nic nie przejdzie to chyba czas po antybiotyk pójść, bo nic innego mi nie pomaga:( a z 2 dzieci trzeba posiedzieć, dziś dość słonecznie ale wiecznie i nie mam sił iść z nimi na spacer nawet

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 maja 2012, 20:40

:ico_tort: za 8 miesięcy Doriana:)
Wszystkiego dobrego dla niego i by ząbki wychodziły jak najmniej boleśnie.

Lili po 16 zjadła zupkę i poszłyśmy znów na trampolinę z znajomą i jej dziećmi. Wróciłam jakoś o 19:40 a mała mi padła w wózku więc wzięłam na ręce i się rozbudziła na chwile.
Dałam kaszki cyca ,przebrałam i padła bez jęknięcia. Teraz idę prasować bo cały tydź nie prasowałam i mam troszkę tego.Potem szybka kąpiel kolacja i lulu

inia wygrałaś ta aukcje ??

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

11 maja 2012, 21:34

:ico_tort: za 8 miesięcy Doriana:) Kolejne zębole idą, już 2 są, 3 widać
:ico_brawa_01: za 8 miesięcy i za kolejne ząbki :-) .

U nas właśnie straszna burza się rozszalała :ico_olaboga: .
Ja zrobiłam placka z rabarbarem - pycha taki świeżutki :ico_brawa_01:
ale bym zjadła i kompot z rabarbaru też chętnie bym wypiła. Muszę chyba kupić i zrobić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość