Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

26 kwie 2007, 12:05

Kurde my musimy a najchętniej nie ruszałabym się sprzed kompa....:(

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

26 kwie 2007, 12:10

Maritta, dzięki. Już zaglądam.
mk, no już zaczęłam cię podejrzewać :ico_oczko: W wolnej chwili podrzuć przepis :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-26 ]
maritta, Lila wygląda cudnie! A jaki ty masz wózek? Wiesz, ja szukam... Krzesełko też fajowe

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

26 kwie 2007, 12:15

ok tylko muszę go znaleźć,,,, nie mam pojęcia gdzei on moze być....

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

26 kwie 2007, 12:38

hej ho - Lila uwielbia spacerówę :ico_haha_01:

Chloe - ja kupiłam wcześniej wielofunkcyjny chicco C01 Trio Complete - i tak wygląda w nim spacerówka ;-) można jeszcze połowę budki odpiąć, ale to już jak dzidzia siedzi i nie potrzebuje tylnej jej części :-)

dziękuję za miłe słówka słodkie moje :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

26 kwie 2007, 12:46

Hej słodkie moje (do Was oczwyiście mówię a nie do pudełka czekoladek, które przede mną leży :-D )

Ja zdjęć nie widziałam jeszcze, ale zaraz obejrzę :-D . Moje dziecko zasnęło przed karmieniem i narazie nici ze spacerku :ico_noniewiem: Jak się teraz obudzi to chyba obiadek będę musiała dać, bo przecież o 13 już mlekiem karmić go nie będę. I tak jakoś mi się to poplątało.......

Właśnie skończyłam prasować...a tutaj chol*rne pranie znowu się suszy i pewnie wieczorem znów mnie to czeka :ico_zly: Nie znoszę prasowania, do tego jeszcze @ dostałam...Ehhhhhhh

[ Dodano: 2007-04-26 ]
Mk...teraz doczytałam. ALe masz rewelacyjnych teściów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

26 kwie 2007, 13:09

Buziaczki dla Przystojnego Konradka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
u mnie bez zmian dalej deprecha, nic mi nie pomaga, muszę przeczekać chyba
strasznie dużo piszecie, nie mam siły nadrabiać wybaczcie

dzisiaj Jaś przeszedł sam siebie, poszłam mu zrobić butlę a on z naszego łóżka nie wiem jak wszedł do łóżeczka, jego łóżeczko jest przystawione do naszego łózka, obłożone kocem nie mam pojęcia jak on to zrobił a cieszył się niesamowicie

dziewczyny moja pediatra mówiła, że nie można dawać dzieciom zupek z młodych warzyw, bo one mają bardzo dużo chemii

dałam Jaśka mamie, może mi trochę przejdzie ten "tumiwisizm"

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

26 kwie 2007, 13:10

hejka.
nie znalazłam przepisu w domu ale w neci znalazłam...
i z tego co pamiętam był on mniejwięcej taki sam tyle że ja biszkopt sama piekłam bo kupne nie są najlepsze chyba że z cukierni...
składniki na klasyczny biszkopt,
- 1l śmietany kremówki,
- 1 duża paczka wiórków kokosowych,
- 2 tabliczki białej czekolady,
- 4-6 łyżek cukru pudru.

Jak przyrządzić?
Pieczemy biszkopt, dzielimy go na dwie części(górna część jest cieńsza).
Masa: rozpuszczamy w garnku 2 czekolady, dodajemy 0,5l śmietany i 0,5 paczki kokosu. Ściągamy z ognia i do rozpuszczonej masy dodajemy pokruszoną, górną część biszkoptu. Całość wykładamy na pozostały biszkopt, przykrywamy śmietaną ubitą z cukrem pudrem i posypujemy wiórkami kokosowymi. SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!


Uwagi:
Zamiast kokosu można dodać inne bakalie, np. orzech włoskie a wierzch ciasta posypać migdałami. Można mieszać różne kolory czekolad, np. biała + czarna itp.

[ Dodano: 2007-04-26, 13:12 ]
a i przepis na biszkopt:
Podaję dobry przepis na biszkopt:
6 jaj,
1 szklanka cukru,
1 szklanka mąki,
2 łyżki mąki ziemniaczanej,
2 łyżki zimnej wody,
2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia

Jajka utrzeć z cukrem.Następnie dodać pozostałe składniki.Wszystko wymieszać.Wylać na blaszkę i gotowe.

Jeśli chcemy upiec mniejszy biszkopt dajemy:
4 jajka,
niecała szklanka cukru,
niecała szklanka mąki
reszta składników bez zmian,tak jak do biszkopta na 6 jaj.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

26 kwie 2007, 13:56

hejka!
Riterko, Twój Jaś jest niesamowity :ico_szoking:
Trzymaj się, depreszka na pewno szybciutko pójdzie precz!

A mój Jas zakatarozny, nos zapchany, zakichany :( Biedny dizeciaczek :( No i marudny :(
Może to po szczepieniu? Do tej pory jeszcze nie chorował :( Dlatego my dziś też na spacer nie idziemy.

[ Dodano: 2007-04-26, 13:58 ]
jaki jest najlepszy termometr dla dziecka? taki do uszka?

Jolcia, przepraszam, bo już o to prosiłam, i znów zawracam głowę, podaj proszę link do Twojego krzesełka do karmienia...

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

26 kwie 2007, 14:31

ale jest fajnie ,sloneczko swieci ,cieplutko
a ty Eluniu w domku, jak Jasiu ?marudzi dalej?

kupilam krem z faktorem 30 nive baby i jest do kitu ,zle sie wchlania i Ola wyglada jak corka mlynarza :ico_haha_01: przez godzine po posmarowaniu
a najlepsze jest to ze jak zaczelam ja smarowac to sobie przypomnialam ze wiedzialam o tym :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

26 kwie 2007, 14:33

Sto lat Sto lat! Dla Konrada!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Riterko zaglądaj do nas częsciej deprecha minie:) buziak dla Was
!
Elu termometry do ucha sa nie dobre bo zawsze pokazuja inną temperaturę..Najlepiej jest chyba temp z pupie mierzyc ale ona jest zawsze wyzsza o 5 kresek....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość